04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Byty Dolní Lomnice

Vyprodáno
Habrová, Dolní Lomnice u Kunic, Praha-východ

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  ABIDEA s.r.o. + Degroup s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Praha-východ
 • Velikost jednotek:
  2-3kk

O projektu

V malebném kraji nedaleko Velkých Popovic ve vesničce Dolní Lomnice pouhých 15 minut jízdy od centra Prahy vzniká rezidenční projekt Byty Dolní Lomnice. Na realizaci bydlení v klidném prostředí blízko přírodě s výbornou dostupností do centra metropole se podílí společnosti ABIDEA Centrum a DEGROUP s.r.o.

V každém z pěti bytových domů je k dispozici šest bytových jednotek s typologií 2+kk a 3+kk. Součástí každého bytu je prostorný sklep a parkovací stání před domem. K přízemním bytům patří předzahrádky, k bytům v prvním a druhém patře prostorné kryté terasy, Pro zájemce je k dispozici další parkovací stání nebo garáž. Byty jsou provedeny ve vysokém standardu za použití kvalitních materiálů. Developer umožňuje sjednat nadstandardní provedení podle požadavků klienta.

Lokalita

Rezidenční projekt se nachází uprostřed malebné krajiny v okrese Praha-východ ve vesničce Dolní Lomnice, která je součástí blízké obce Kunice (2,5 km).

Základní občanská vybavenost včetně restaurací a supermarketu Billa, mateřské a základní školy se nachází v Kunovicích. Nejbližší lékař je k dispozici ve Velkých Popovicích, 5 minut jízdy autem od projektu. Možnost lékařské péče je i v okolních obcích Senohraby, Strančice a Mnichovice, vždy do 10 minut jízdy autem.

Centrum Prahy je velice rychle dostupné autem (nájezd na dálnici D1 je vzdálen 3 km) i veřejnou dopravou – autobus (Dolní Lomnice – Strančice), vlak (Strančice – Praha hl. n.).

Lokalita

Habrová, Dolní Lomnice u Kunic, Praha-východ

Co si o projektu “Byty Dolní Lomnice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty