23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Byty Dubce - Mladá Boleslav

Vyprodáno
Mileny Hážové, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné rezidenční části Mladé Boleslavi zvané Dubce bude postaveno 15 rodinných domů v rámci projektu Byty Dubce. Celkem obsahují 45 bytových jednotek, ke kterým náleží parkovací stání a sklep. Velikostně jsou jednotky 2+kk a 3+kk v nadstandardním provedení s dostatkem prostoru a technologiemi jako podlahové vytápění a teplené čerpadlo. Byty 2+kk jsou řešeny jako mezonety a náleží k nim soukromá předzahrádka v přízemí, větší jednotky 3+kk jsou rozšířeny o terasu či balkon.

Developerem je společnost MZ development s.r.o. , která plánuje výstavbu dokončit v polovině roku 2021.

Lokalita: Mladá Boleslav je významným městem ve Středočeském kraji, 30 kilometrů od Prahy. Nově vznikající projekt leží při ulici Mileny Hážové v Dubcích, rezidenční části nacházející se na okraji města nedaleko lesoparku Štěpánka s běžeckými a cyklistickými trasami a tenisovými kurty.

Historické jádro města s místním hradem a kompletní občanskou vybaveností je vzdáleno jen několik minut chůze. Za pět minut se pěšky lze dostat k novému nákupnímu centru a lékařské klinice, do 500 m jsou dostupné základní a mateřské školy.

Výhodou lokality je i dostupnost Prahy do 30 minut po dálnici, ale i pomocí hromadné dopravy – na Dubcích se nachází autobusová zastávka Na Hejtmánce s přímou linkou na pražský Černý most.

Co si o projektu “Byty Dubce - Mladá Boleslav” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty