Byty Dubce - Mladá Boleslav

Aktualizováno: 8 července, 2020
Byty Dubce - Mladá Boleslav
Adresa Mileny Hážové, Mladá Boleslav, Středočeský kraj
K nastěhování od 4Q/2021
Počet jednotek 45
Velikost jednotek 2+kk - 3+kk
Developer MZ development s.r.o.


O projektu:

V klidné rezidenční části Mladé Boleslavi zvané Dubce bude postaveno 15 rodinných domů v rámci projektu Byty Dubce. Celkem obsahují 45 bytových jednotek, ke kterým náleží parkovací stání a sklep. Velikostně jsou jednotky 2+kk a 3+kk v nadstandardním provedení s dostatkem prostoru a technologiemi jako podlahové vytápění a teplené čerpadlo. Byty 2+kk jsou řešeny jako mezonety a náleží k nim soukromá předzahrádka v přízemí, větší jednotky 3+kk jsou rozšířeny o terasu či balkon.

Developerem je společnost MZ development s.r.o. , která plánuje výstavbu dokončit v polovině roku 2021.

Lokalita:

Mladá Boleslav je významným městem ve Středočeském kraji, 30 kilometrů od Prahy. Nově vznikající projekt leží při ulici Mileny Hážové v Dubcích, rezidenční části nacházející se na okraji města nedaleko lesoparku Štěpánka s běžeckými a cyklistickými trasami a tenisovými kurty.

Historické jádro města s místním hradem a kompletní občanskou vybaveností je vzdáleno jen několik minut chůze. Za pět minut se pěšky lze dostat k novému nákupnímu centru a lékařské klinice, do 500 m jsou dostupné základní a mateřské školy.

Výhodou lokality je i dostupnost Prahy do 30 minut po dálnici, ale i pomocí hromadné dopravy – na Dubcích se nachází autobusová zastávka Na Hejtmánce s přímou linkou na pražský Černý most.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky