02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Dubce - Mladá Boleslav, projekt s novými byty na prodej

Vyprodáno
Mileny Hážové, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné rezidenční části Mladé Boleslavi zvané Dubce bude postaveno 15 rodinných domů v rámci projektu Byty Dubce. Celkem obsahují 45 bytových jednotek, ke kterým náleží parkovací stání a sklep. Velikostně jsou jednotky 2+kk a 3+kk v nadstandardním provedení s dostatkem prostoru a technologiemi jako podlahové vytápění a teplené čerpadlo. Byty 2+kk jsou řešeny jako mezonety a náleží k nim soukromá předzahrádka v přízemí, větší jednotky 3+kk jsou rozšířeny o terasu či balkon.

Developerem je společnost MZ development s.r.o. , která plánuje výstavbu dokončit v polovině roku 2021.

Lokalita: Mladá Boleslav je významným městem ve Středočeském kraji, 30 kilometrů od Prahy. Nově vznikající projekt leží při ulici Mileny Hážové v Dubcích, rezidenční části nacházející se na okraji města nedaleko lesoparku Štěpánka s běžeckými a cyklistickými trasami a tenisovými kurty.

Historické jádro města s místním hradem a kompletní občanskou vybaveností je vzdáleno jen několik minut chůze. Za pět minut se pěšky lze dostat k novému nákupnímu centru a lékařské klinice, do 500 m jsou dostupné základní a mateřské školy.

Výhodou lokality je i dostupnost Prahy do 30 minut po dálnici, ale i pomocí hromadné dopravy – na Dubcích se nachází autobusová zastávka Na Hejtmánce s přímou linkou na pražský Černý most.

Co si o projektu “Dubce - Mladá Boleslav, projekt s novými byty na prodej” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty