01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Byty Dukelských Hrdinů 10

Vyprodáno
Dukelských hrdinů, Holešovice, Praha 7

Detaily

 • ID:
  13740
 • Stav:
 • Developer:
  Dolfin Real Estate
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Holešovice
 • Byty k nastěhování od:
  2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  43 - 132 m2
 • Počet bytů celkem:
  22
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk

O projektu

O projektu: Bydlení v centru města s příhodnou polohou pro dopravu představuje developerský projekt Dukelských hrdinů 10 v Praze 7-Holešovicích v ulici Dukelských hrdinů 10. Nejde sice o nový dům, ale právě vhodná lokalita a genius loci budovy pocházející z počátku 20. století nabídne zájemcům atraktivní nové byty, i byty rekonstruované. Sedmipodlažní dům má novorenesanční průčelí se zdobnými štíty a střešními balustrádami. Buduje se zde 22 nových bytů. Šesté a sedmé podlaží domu tvoří nástavba – novostavba s mezonetovými byty. V sedmém podlaží se nachází terasa s výhledem na Prahu. Objekt již byl dokončen v prosinci 2016, již jsou připraveny k nastěhování. Developerem a prodejcem je společnost Dolfin Real Estate.

Projekt poskytne zázemí bytů o dispozicích od 1+kk až po 5+kk, které se sice nenacházejí v novém domě, ale vzhledem k pečlivě provedené rekonstrukci budovy splňují parametry novostavby. Plošná výměra bytů se pohybuje od 44 m2 do 120 m2. Byty 1-16 jsou k dispozici v původním stavu, ale je možné zajistit jejich rekonstrukci. Pokud kupující zvolí tuto variantu, cena je pevně stanovena a zjistí ji u prodejce. Další byty 17-22 mají základní úpravu, ovšem kupující si je může dovybavit podle přání. Jsou zde vybudovány hotové elektrické rozvody, topení a dále také kanálový systém klimatizace. Rozvody najdete i v koupelnách a kuchyních a ceny těchto bytů rovněž zjistíte poptávkou u prodejce. Pokud jde o standardy, pak všechny obytné místnosti a také WC s koupelnou se osazují sádrokartonovým podhledem. Kuchyň obsahuje přípravu pro digestoř. Za vstupními dveřmi v chodbě se nacházejí elektroměry s čističovou skříní, dále se dodávají koncové prvky elektro ABB Tango. Koupelna a WC má ventilátory odvádějící vzduch nad střechu. Instalován je elektronický dveřní zvonkový systém, který zajišťuje dálkové otevírání vstupních dveří domu s hlasovým komunikátorem. V bytech jsou vždy tři hnízda s datovou a televizní zásuvkou. Vstupní dveře vždy chrání bezpečnostní rozvorové kování. V místě určeném pro kuchyň jsou instalovány kabely pro osazení kuchyňské linky – pro varnou desku, troubu, digestoř, lednici, myčky. Za revizními dvířky na WC jsou vodoměry s měřením tepla, které se přivádí z centrální kotelny umístěné v prvním podzemním podlaží. Omítky stěn jsou štukové, výmalba stropů a stěn bílá. Osazují se špaletová okna v provedení smrk, vnější i vnitřní sklo je čiré. V obytných místnostech jsou parketové vlysy do stromečku, v koupelnách a na WC keramická dlažba. Zařizovací předměty koupelen a WC se dodávají od firmy JIKA, vodovodní baterie Hansgrohe.

Lokalita: Developerský projekt Dukelských hrdinů 10 je umístěný v Holešovicích na Praze 7 přímo v ulici Dukelských hrdinů číslo 10. Nachází se hned vedle Strossmayerova náměstí. Přímo před domem najdete stanici tramvaje. V docházkové vzdálenosti 5 minut narazíte na stanici metra C Vltavská. Dvě minuty chůze se nachází nejvýraznější kulturní památka v okolí: kostel svatého Antonína. Dále je čtyři minuty cesty ulicí Dukelských hrdinů Veletržní palác, v němž sídlí Národní galerie. V Heřmanově ulici 4 minuty chůze se nalézá Kulturní centrum Vltavská, kde se koná řada kurzů, přednášek, koncertů a dalších kulturních akcí. Celkem 4 minuty chůze od domu najdete v ulici Pplk. Sochora nejbližší divadlo – Divadlo Radar. Na nejbližší kino narazíte také po čtyřminutové procházce v ulici Františka Křižíka. Ačkoli ulice Dukelských hrdinů tvoří poměrně rušnou dopravní křižovatku, nedaleko domu jsou dva rozlehlé parky určené k procházkám a relaxaci, ale třeba i k jízdě na kole nebo inline bruslích. Vstup do parku na Letné se nachází jenom 3 minuty chůze od domu, do Stromovky top máte zhruba 9 minut pěší cesty. Z blízkých sportovišť se v Bubenské ulici nalézá Crossfit Commited, tělocvična s fosfitovým zaměřením v dostupnosti do 9 minut pěší chůze. Stejnou dobu vám potrvá i cesta do TJ Sokol v ulici U Studánky nebo do centra Jóga Letná v Dobrovského ulici. V docházkové vzdálenosti 10 minut se v Umělecké ulici nalézá mateřská škola. Přímo na Strossmayerově náměstí dvě minuty chůze najdete základní školu. Pět minut pěšky je na Strossmayerově náměstí Poliklinika Praha 7.

Lokalita

Dukelských hrdinů, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “Byty Dukelských Hrdinů 10” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty