Byty Dukelských Hrdinů 10

Aktualizováno: 21 července, 2015
Byty Dukelských Hrdinů 10
Adresa Dukelských hrdinů, Holešovice, Praha 7
K nastěhování od 2017 (vyprodáno)
Počet jednotek 22
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 43 - 132 m2
Developer Dolfin Real Estate


O projektu:

Bydlení v centru města s příhodnou polohou pro dopravu představuje developerský projekt Dukelských hrdinů 10 v Praze 7-Holešovicích v ulici Dukelských hrdinů 10. Nejde sice o nový dům, ale právě vhodná lokalita a genius loci budovy pocházející z počátku 20. století nabídne zájemcům atraktivní nové byty, i byty rekonstruované. Sedmipodlažní dům má novorenesanční průčelí se zdobnými štíty a střešními balustrádami. Buduje se zde 22 nových bytů. Šesté a sedmé podlaží domu tvoří nástavba – novostavba s mezonetovými byty. V sedmém podlaží se nachází terasa s výhledem na Prahu. Objekt již byl dokončen v prosinci 2016, již jsou připraveny k nastěhování. Developerem a prodejcem je společnost Dolfin Real Estate.

Projekt poskytne zázemí bytů o dispozicích od 1+kk až po 5+kk, které se sice nenacházejí v novém domě, ale vzhledem k pečlivě provedené rekonstrukci budovy splňují parametry novostavby. Plošná výměra bytů se pohybuje od 44 m2 do 120 m2. Byty 1-16 jsou k dispozici v původním stavu, ale je možné zajistit jejich rekonstrukci. Pokud kupující zvolí tuto variantu, cena je pevně stanovena a zjistí ji u prodejce. Další byty 17-22 mají základní úpravu, ovšem kupující si je může dovybavit podle přání. Jsou zde vybudovány hotové elektrické rozvody, topení a dále také kanálový systém klimatizace. Rozvody najdete i v koupelnách a kuchyních a ceny těchto bytů rovněž zjistíte poptávkou u prodejce. Pokud jde o standardy, pak všechny obytné místnosti a také WC s koupelnou se osazují sádrokartonovým podhledem. Kuchyň obsahuje přípravu pro digestoř. Za vstupními dveřmi v chodbě se nacházejí elektroměry s čističovou skříní, dále se dodávají koncové prvky elektro ABB Tango. Koupelna a WC má ventilátory odvádějící vzduch nad střechu. Instalován je elektronický dveřní zvonkový systém, který zajišťuje dálkové otevírání vstupních dveří domu s hlasovým komunikátorem. V bytech jsou vždy tři hnízda s datovou a televizní zásuvkou. Vstupní dveře vždy chrání bezpečnostní rozvorové kování. V místě určeném pro kuchyň jsou instalovány kabely pro osazení kuchyňské linky – pro varnou desku, troubu, digestoř, lednici, myčky. Za revizními dvířky na WC jsou vodoměry s měřením tepla, které se přivádí z centrální kotelny umístěné v prvním podzemním podlaží. Omítky stěn jsou štukové, výmalba stropů a stěn bílá. Osazují se špaletová okna v provedení smrk, vnější i vnitřní sklo je čiré. V obytných místnostech jsou parketové vlysy do stromečku, v koupelnách a na WC keramická dlažba. Zařizovací předměty koupelen a WC se dodávají od firmy JIKA, vodovodní baterie Hansgrohe.

Lokalita:

Developerský projekt Dukelských hrdinů 10 je umístěný v Holešovicích na Praze 7 přímo v ulici Dukelských hrdinů číslo 10. Nachází se hned vedle Strossmayerova náměstí. Přímo před domem najdete stanici tramvaje. V docházkové vzdálenosti 5 minut narazíte na stanici metra C Vltavská. Dvě minuty chůze se nachází nejvýraznější kulturní památka v okolí: kostel svatého Antonína. Dále je čtyři minuty cesty ulicí Dukelských hrdinů Veletržní palác, v němž sídlí Národní galerie. V Heřmanově ulici 4 minuty chůze se nalézá Kulturní centrum Vltavská, kde se koná řada kurzů, přednášek, koncertů a dalších kulturních akcí. Celkem 4 minuty chůze od domu najdete v ulici Pplk. Sochora nejbližší divadlo – Divadlo Radar. Na nejbližší kino narazíte také po čtyřminutové procházce v ulici Františka Křižíka. Ačkoli ulice Dukelských hrdinů tvoří poměrně rušnou dopravní křižovatku, nedaleko domu jsou dva rozlehlé parky určené k procházkám a relaxaci, ale třeba i k jízdě na kole nebo inline bruslích. Vstup do parku na Letné se nachází jenom 3 minuty chůze od domu, do Stromovky top máte zhruba 9 minut pěší cesty. Z blízkých sportovišť se v Bubenské ulici nalézá Crossfit Commited, tělocvična s fosfitovým zaměřením v dostupnosti do 9 minut pěší chůze. Stejnou dobu vám potrvá i cesta do TJ Sokol v ulici U Studánky nebo do centra Jóga Letná v Dobrovského ulici. V docházkové vzdálenosti 10 minut se v Umělecké ulici nalézá mateřská škola. Přímo na Strossmayerově náměstí dvě minuty chůze najdete základní školu. Pět minut pěšky je na Strossmayerově náměstí Poliklinika Praha 7.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (65 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky