02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Byty Holandská

V prodeji
Holandská, Praha 10, Vršovice

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  REALPARTNERS
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Vršovice
 • Počet bytů celkem:
  2
 • Velikost jednotek:
  3+kk

O projektu

Projekt se skládá ze dvou mezonetových bytů s otevřenou galerií umístěných v nejvyšších patrech nově zrekonstruovaného bytového domu. Součástí obou bytových jednotek je balkón. Dispozice mezonetů jsou 3+kk s rozlohou 84 metrů čtverečních. Byty jsou krásně prosvětlené rozměrnými okny i celkovým vzdušným řešením prostoru. Jako nadstandardní vybavení je možno zřídit krb, topné rohože v koupelně či klimatizaci. Developerem projektu je společnost REALPARTNERS.

Lokalita

Mezonetové byty naleznete na ulici Holandská v Praze Vršovicích. Jedná se o lokalitu poblíž centra města s veškerou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou školy, restaurace, supermarket, zdravotnická zařízení včetně nemocnice, veterinární klinika, pošta, bankomat, sportoviště, zastávky MHD, železniční stanice, ale i divadlo, nákupní centrum či bazén. Okolí je zároveň velmi bohaté na zeleň a prostor pro odpočinek, který naleznete v parcích Grébovka, Heroldovy sady, Bezručovy sady nebo v parku u Kostela sv. Václava. Z Prahy je dále skvělá dopravní dostupnost napříč republikou i okolními státy.

Lokalita

Holandská, Praha 10, Vršovice

Co si o projektu “Byty Holandská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty