04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Holandská

V prodeji
Holandská, Praha 10, Vršovice

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  REALPARTNERS
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Vršovice
 • Počet bytů celkem:
  2
 • Velikost jednotek:
  3+kk

O projektu

Projekt se skládá ze dvou mezonetových bytů s otevřenou galerií umístěných v nejvyšších patrech nově zrekonstruovaného bytového domu. Součástí obou bytových jednotek je balkón. Dispozice mezonetů jsou 3+kk s rozlohou 84 metrů čtverečních. Byty jsou krásně prosvětlené rozměrnými okny i celkovým vzdušným řešením prostoru. Jako nadstandardní vybavení je možno zřídit krb, topné rohože v koupelně či klimatizaci. Developerem projektu je společnost REALPARTNERS.

Lokalita

Mezonetové byty naleznete na ulici Holandská v Praze Vršovicích. Jedná se o lokalitu poblíž centra města s veškerou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou školy, restaurace, supermarket, zdravotnická zařízení včetně nemocnice, veterinární klinika, pošta, bankomat, sportoviště, zastávky MHD, železniční stanice, ale i divadlo, nákupní centrum či bazén. Okolí je zároveň velmi bohaté na zeleň a prostor pro odpočinek, který naleznete v parcích Grébovka, Heroldovy sady, Bezručovy sady nebo v parku u Kostela sv. Václava. Z Prahy je dále skvělá dopravní dostupnost napříč republikou i okolními státy.

Lokalita

Holandská, Praha 10, Vršovice

Co si o projektu “Byty Holandská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty