28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Byty Hvězda

V prodeji
U stanice, Liboc, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Liboc
 • Byty k nastěhování od:
  ihned

O projektu

V krátké docházkové vzdálenosti od přírodního parku Divoká Šárka a obory Hvězda vzniká rekonstrukcí domu z dvacátých let nadstandardní bytový projekt. Rezidence Byty Hvězda nabídne klidné bydlení v přírodě a výbornou dostupnost do centra Prahy.

V třípodlažním precizně zrekonstruovaném domě budou k dispozici tři velkorysé byty (na každém podlaží jedna jednotka), které zajistí novým majitelům maximální komfort a soukromí. Součástí všech bytů je parkovací stání a sklep.

Ve vnitrobloku bude vybudována zahrada určená ke společnému užívání. Dům prochází pečlivou rekonstrukcí, která citlivě propojí prvky původní stavby s nároky na moderní bydlení.  

Lokalita:

Rezidence Byty Hvězda je situována v obci Liboc, pouhých 500 metrů od obory Hvězda a přírodního parku Divoká Šárka. Procházkou lze dojít i k Libockému rybníku.

Možnosti nákupů všeho druhu jsou v obchodním centru Šestka, které je vzdáleno jen pět minut jízdy od domu. Další možnosti nákupů jsou v blízkém centru Delta a supermarketu Billa na Petřinách. V bezprostředním okolí se nachází mateřské školky i školy.

Rychlé spojení s centrem Prahy zajišťují autobusové linky – ke stanici metra Petřiny trvá jízda pouhých 5 minut. Autem lze rychle dojet na Pražský okruh a do 10 minut se lze dostat například na letiště Václava Havla. 

Lokalita

U stanice, Liboc, Praha 6

Co si o projektu “Byty Hvězda” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty