25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Byty Jesenice-Mladíkov - Developerský projekt

Vyprodáno
Jesenice, Praha-západ, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Byty Jesenice-Mladíkov s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Jesenice
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022

O projektu

Ve městě Jesenice, pouhých 16 km na jihovýchod od centra Prahy, dokončuje developerská společnost Byty Jesenice-Mladíkov s.r.o. stejnojmenný nízkoenergetický rezidenční komplex.

Jedná se o poslední etapu projektu, jehož součástí jsou areály Jesenice City a Novera City. Dům je projektován s důrazem na maximální přístup denního světla a zachování soukromí majitelů.  Projekt navazuje na existující zástavbu. Tepelný komfort a úsporu energie zajišťuje centrální vytápění s kondenzačními kotly.

Dokončení stavby je plánováno na leden roku 2022.

Lokalita

Bytové domy se nachází v městské části Jesenice-Mladíkov. V docházkové vzdálenosti je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody restaurace, zdravotní péče, mateřská a základní škola, kadeřnictví a další služby.

Blízké okolí poskytuje dostatek příležitostí k relaxaci a aktivnímu odpočinku. Nachází se zde turistické trasy, cyklostezky i lesy pro milovníky houbaření. Další sportovní příležitosti nabízí Průhonický park, sportovní areál ve Vestci a Ski Aerál Chotouň.

Dopravní spojení c centrem Prahy zajišťuje několik autobusových linek (zastávky se nachází v bezprostřední blízkosti projektu), které zajišťují spojení se stanicemi metra Opatov a Budějická (trasa C), a Smíchovské nádraží (trasa B). Autem se lze rychle dostat na Pražský okruh a odtud do centra (16 km) a na Letiště Václava Havla (30 km).

Lokalita

Jesenice, Praha-západ, Středočeský kraj

Co si o projektu “Byty Jesenice-Mladíkov - Developerský projekt ” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty