01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Byty Jesenice-Mladíkov

Vyprodáno
Jesenice, Praha-západ, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Byty Jesenice-Mladíkov s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Jesenice
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022

O projektu

Ve městě Jesenice, pouhých 16 km na jihovýchod od centra Prahy, dokončuje developerská společnost Byty Jesenice-Mladíkov s.r.o. stejnojmenný nízkoenergetický rezidenční komplex.

Jedná se o poslední etapu projektu, jehož součástí jsou areály Jesenice City a Novera City. Dům je projektován s důrazem na maximální přístup denního světla a zachování soukromí majitelů.  Projekt navazuje na existující zástavbu. Tepelný komfort a úsporu energie zajišťuje centrální vytápění s kondenzačními kotly.

Dokončení stavby je plánováno na leden roku 2022.

Lokalita

Bytové domy se nachází v městské části Jesenice-Mladíkov. V docházkové vzdálenosti je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody restaurace, zdravotní péče, mateřská a základní škola, kadeřnictví a další služby.

Blízké okolí poskytuje dostatek příležitostí k relaxaci a aktivnímu odpočinku. Nachází se zde turistické trasy, cyklostezky i lesy pro milovníky houbaření. Další sportovní příležitosti nabízí Průhonický park, sportovní areál ve Vestci a Ski Aerál Chotouň.

Dopravní spojení c centrem Prahy zajišťuje několik autobusových linek (zastávky se nachází v bezprostřední blízkosti projektu), které zajišťují spojení se stanicemi metra Opatov a Budějická (trasa C), a Smíchovské nádraží (trasa B). Autem se lze rychle dostat na Pražský okruh a odtud do centra (16 km) a na Letiště Václava Havla (30 km).

Lokalita

Jesenice, Praha-západ, Středočeský kraj

Co si o projektu “Byty Jesenice-Mladíkov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty