28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Byty Kolovraty

Vyprodáno
K Říčanům, Kolovraty, Praha 10

Detaily

 • ID:
  7802
 • Stav:
 • Developer:
  BEMETT
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Kolovraty
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  25 - 77 m2
 • Počet bytů celkem:
  56
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Byty Kolovraty se nachází na jihovýchodní hranici hlavního města v části Kolovraty-Praha 10 v ulici K Říčanům a z aktuálního hlediska se jedná o jednu z nejžádanějších lokalit vůbec. Novostavby postupně vzniknou na východním okraji obce a dohromady půjde o dva zcela nové bytové domy. Větší z nich s pořadovým číslem 1 bude disponovat celkem dvěma vchody a 56 byty a současně i 5 nebytovými prostory. Menší dům s číslovkou 2 nabídne k prodeji celkem 22 bytových jednotek. Nové byty Kolovraty budou nabízené v dispozičních rozměrech od 1+kk začínajících na 25 m2 až po komfortně vyladěné 3+kk s užitnou plochou 77 m2. O nadstandardní bydlení nebudou ochuzeni ani kupci přízemních bytů, ke kterým patří oplocené předzahrádky s užitnou plochou od 60 m2 až do 195 m2. Výstavba novostaveb byla zahájena ke konci roku 2014 a termín úplného dokončení realizace rezidenčního komplexu je stanoven na jaro roku 2016. Bytový dům má vypracován průkaz energetické náročnosti budovy s aktuálním stavem na hodnotě C. Developerem a prodejcem projektu "Byty Kolovraty" je společnost BEMETT a.s.

Byty: Cena nových bytů v Kolovratech startuje na částce od 1 165 331 Kč a končí sumou 2 610 977 Kč a to včetně DPH. V ceně není zahrnuto položka parkovacího stání, která je stanovena na hodnotu od 50 000 až do 170 000. Všechny nabízené byty mají v ceně svůj vlastní balkon o výměře 3 m2. Bytové domy disponují plastovými okny s izolačním dvojsklem, stejně tak zde nalezneme plastové domovní dveře s panikovým kováním. Všechny interiérové dveře mají obložkové zárubně včetně veškerého kování. V koupelně, WC, v zádveří a komoře se nachází keramická dlažba, zatímco v dalších obytných místnostech je navržená plovoucí podlaha lamino s imitací přírodního dřeva. Nové bydlení je obdařené přímotopnými konvektory a v některých koupelnách i zásuvkou pro připojení žebříčku a sprchovou vaničkou se zástěnou. Nechybí závěsné WC ani umyvadlo i s baterií.

Lokalita: Novostavby Kolovraty na Praze 10 v ulici K Říčanům jsou situovány do oblasti s mimořádnou dopravní dostupností. Do samotného centra, které je vzdálené pouhých 10 km se dostanete vlakovým spojením. To nahrazuje chybějící metro nebo se také můžete rozhodnout pro městskou hromadnou autobusovou dopravou. V bezprostřední blízkosti developerského projektu naleznete mateřské školky, jesle, ale i další vzdělávací instituce jako je základní škola nebo umělecká škola. V pěší dostupnosti se nadále nachází ordinace praktického lékaře, pošta, celá řada restaurací o obchodních center jako OC Chodov nebo Čestlice. Kolovraty nabízejí i pestrou nabídku sportovního vyžití. V nedalekém sousedství naleznete fitness centrum, tenisové kurty, sportovní hřiště s umělým povrchem, vycházkové okruhy nebo cyklostezky vedoucí překrásnou přírodou. Samotní majitelé bytů budou mít k dispozici uměle vytvořený park patřící přímo k rezidenci.

Aktuality

Byty Kolovraty - Výměna starého bytu za nový snadno a rychle

Pokud nejste spokojeni se svým současným bytem a často vás napadají myšlenku na změnu, řešení je možná blíž, než si myslíte. Pokud vlastníte byt nebo nějakou jinou nemovitost, není nic snazšího, než jej vyměnit za novostavbu dle vašich přání. Se společností Bemett vše půjde snadno, rychle a levně.

Jak na to? Nejprve si vyberete váš nový dům ze široké nabídky nabízených bytů nebo řadových rodinných domů. Když už máte vybráno, podepíšete rezervační smlouvu nebo smlouvu o smlouvě budoucí na konkrétní nemovitost a složte rezervační poplatek ve výši 50 000 Kč. V tuto chvíli se společnosti Bemett a.s. zavazujete k tomu, že se pokusíte do čtyř měsíců prodat vaši původní nemovitost. Pokud se tak nestane, smlouvu zruší a peníze vám vrátí v plné výši. Pokud však původní nemovitost prodáte, získané prostředky vynaloží na financování vaší novostavby.

Co je k tomu potřeba? Na úvod musíte doložit list vlastnictví, ze kterého bude patrné, že jste vlastníkem dané nemovitosti. Poté stačí už jen podepsat čestné prohlášení, že máte zájem tuto nemovitost prodat za účelem dofinancování vámi vybrané novostavby. Pokud se vám nepodaří po dobu čtyř měsíců nemovitost prodat, ačkoli jste projevili zájem a snahu ji prodat, budou vám peníze vráceny a smlouva ukončena. Vynaloženou snahu o prodej původní nemovitosti lze doložit například pomocí kopie smlouvy s realitní kanceláří nebo inzerce dané nemovitosti (ať už se týká tisku, nebo je na internetu).

Pokud se vám nedaří prodat původní nemovitost, nabízí společnost Bemett své služby. V jejím portfoliu totiž figuruje partnerská realitní kancelář, která má v tomto oboru zkušenosti a specializuje se právě na tento druh refinancování. Partnerská realitní kancelář nabízí komplexní služby, které souvisí s prodejem vaší nemovitosti, ale poskytuje také právní rady včetně vložení smlouvy do katastru nemovitostí.

Nevíte si rady s hypotékou? Společnost Bemett a.s. má hypotečního partnera, který nabízí klientům společnosti kompletní zajištění financování každému přímo na míru napříč všemi bankovními domy. Kolektiv zkušených odborníků pomůže každému zákazníkovi najít ten nejlepší možný způsob splácení, který mu ušetří čas, energii i další finance. U vybraných bytů mají zákazníci společnosti možnost čerpat úvěr až do výše 100% kupní ceny. Společnost Bemett pro své klienty připravila ve spolupráci se svým hypotečním partnerem Hypotéku Bemett. Ta zaručuje, že ke koupi nového bytu stačí pouze záloha 50 000 Kč. Po tomto kroku činí měsíční splátka úvěr ve výši od 4 062 Kč. Výše splátek samozřejmě závisí na mnoha faktorech, například na výši poskytnutého úvěru, akontace, době splácení úvěru a aktuální výši úrokové sazby.

Dalším bonusem pro všechny zákazníky je zvýhodněná úroková sazbu u předhypotečního úvěru, který je nabízen ve spolupráci s Českou Spořitelnou a.s., a nižší poplatek za vyřízení hypotečního úvěru. Poslední výhodou tohoto způsobu financování je fakt, že v případě hypotečního úvěru splácet začínáte až v okamžiku nastěhování do vašeho nového domova.

Více informací o bytech v Kolovratech získáte na telefonním čísle: 257 289 311

Lokalita

K Říčanům, Kolovraty, Praha 10

Co si o projektu “Byty Kolovraty” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty