28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Kostelní Hlavno

V prodeji
Kostelní Hlavno, Praha-východ, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha-východ
 • Lokalita:
  Kostelní Hlavno
 • Počet bytů celkem:
  5
 • Velikost jednotek:
  3+kk

O projektu

Severovýchodně od Prahy vzniká nadstandardní projekt Byty Kostelní Hlavno, který nabídne klidné bydlení blízko přírody a rychlé spojení do centra hlavního města.

Rezidenční dům nabídne 5 bytů s dispozicí 3+kk ve stylu mezonetu s vlastní předzahrádkou, parkovacím místem a společným venkovním posezením s ohništěm. Do detailu promyšlené interiéry jsou provedeny za použití moderních technologií a zařizovacích prvků od renomovaných výrobců. Nechybí ani příprava k instalaci inteligentní domácnosti včetně rychlého internetu, datových rozvodů a alarmu.

Lokalita:

Obec Kostelní Hlavno se nachází v oblasti vymezené městy Mělník, Mladá Boleslav a Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Velice rychlé je připojení na dálnici D10 Praha-Mladá Boleslav-Turnov. Vzdálenost do Prahy je pouhých 20 km a do Mladé Boleslavi 22 km.

V obci je k dispozici občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, vzdělávacích a sportovních zařízení, úřadů a služeb. V nedalekém okolí se nachází další dvě obce, Sudovo Hlavno a Hlavenec.

Příležitosti k relaxaci a aktivnímu odpočinku nabízí blízká rekreační oblast s jezery Lhota, Konětopy a Křenek a také okolní lesy. Oblíbený skiareál Ještěd je vzdálen necelou hodinu jízdy.

V dojezdové vzdálenosti do 20 minut se nachází Obchodní Centra Černý Most v Praze, Olympia v Mladé Boleslavi a také Lidl, Tesco a Kaufland v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. 

Lokalita

Kostelní Hlavno, Praha-východ, Středočeský kraj

Co si o projektu “Byty Kostelní Hlavno” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty