Byty Kotlářská

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Byty Kotlářská
Adresa Kotlářská, Brno-střed, Brno
K nastěhování od 2018
Počet jednotek 35
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Unistav Construction a.s.

O projektu:

V Brně, v Kotlářské ulici, v městské části Brno – střed v katastrálním území Veveří dokončil developer Unistav Construction, a.s., ve spolupráci s investorem Byty Kotlářská, s.r.o., svůj projekt, a to rekonstrukci osmi podlažního bytového cihlového domu s výtahem. V tomto domě se nachází bytové jednotky o dispozicích 1+kk (40m2) – orientace do vnitrobloku se zelení, 2+kk (výměra 40 - 80 m2), 3+kk (velikost bytů kolem 80 m2) a 4+kk (podlahová plocha přibližně 110 m2). Přízemní byty mají velkou terasu, která je rovněž orientovaná do vnitrobloku. V 7. a 8. podlaží jsou také terasy. Celkem se v budově nachází 35 bytových jednotek. K bytům patří sklepní kóje a lze k nim zakoupit i garážové parkovací stání; ta se nalézají ve dvou podzemních podlažích.

Pozemky pod budovou a vnitroblok vlastní majitelé bytů – spoluvlastnický podíl. V prvním podzemním podlaží domu se nalézá komerční prostor, jehož podlahová plocha činí cca 140 m2. Je tu i WC a příprava na kuchyňku. Vchod do tohoto nebytového prostoru je z Kotlářovy ulice, v níž jsou i dvě výlohy. Možná, že některý z nových majitelů bytu tady najde nejen nový domov, ale třeba zde založí i své podnikání.

Lokalita:

Uvedený bytový dům se nachází v Kotlářské ulici 266/3, městské části Brno – střed, katastrální území Veveří. V lokalitě převažují historické vícepodlažní budovy a tento nově rekonstruovaný dům nejen že nenarušuje okolní zástavbu, ale ještě svým exteriérem přispívá ke zkrášlení tohoto prostředí. K domu se váže i zajímavá historie. V roce 1909 stavitel a investor Josef Müller tehdy vystavěl (podle projektu architekta Vladimíra Fischera) domy dva: číslo 3 a číslo 5. Ty byly od své středové části s reliéfem postaveny zrcadlově a dodnes patří mezi významné brněnské secesní stavby.

Od pátého patra je z bytů vidět brněnské panorama, především hrad Špilberk a katedrála Petrov. Z praktického hlediska je tato lokalita k bydlení, především rodinnému, naprosto ideální. V blízkosti domu se nachází mateřské školky, základní, střední i vysoké školy; dětská hřiště; parky a sady (park Lužánky – 15 minut chůze, Björnsonův sad – 6 minut); Poliklinika Zahradníkova je vzdálená 5 minut; supermarkety (Albert,Tesco); sportoviště Boby centrum (bazén a kluziště), anebo Sportovní hala TJ Sokol, tenisové kurty; divadelní scéna JAMU Studio Marta (10min pěšky), divadlo Polárka - pro děti (7min); a mnoho dalších potřebných institucí či služeb. A to vše v pěším dosahu, maximálně do 20 minut.

V bezprostřední blízkosti domu je možnost velmi dobrého dopravního spojení po celém Brně. Trolejbusy 25, 26, 38 a 39, anebo tramvaje 3, 4, 11 a 12 ze stanice Konečného náměstí vás dopraví, kam jen si budete přát. Pokud si vyberete stanici Sušilova, můžete využít trolejbusy 32, 34 a 36. Na tuto stanici to trvá jen pět minut chůze. Pak je tu další tramvajová zastávka Pionýrská (10 minut pěšky) a tam jezdí ještě dalších šest linek: 1, 2, 6, 8, 9 a 10. Nouze není ani o noční spoje: N92, N93 a N99.

Podobné nabídky
Novostavba Rezidence Briga prodej bytů Brno - Královo Pole

Rezidence Briga

Šumavská, Královo Pole, Brno

10/2020

O projektu: Developerský projekt Rezidence Briga se začal letos na jaře realizovat v Brně na Šumavské ulici. Vyrůstá tu nový bytový dům o sedmi podlažích. Konstrukce domu je železobetonová s Porotherm vyzdívkami, střecha plochá, vytápění plynové centrální. Fasáda budovy bude zateplená s kamenným obkladem. Parkování pro majitele bytů bude...

Novostavba Pod Zaječí horou prodej bytů Brno - Královo Pole

Pod Zaječí horou

Kostelní zmola, Královo Pole, Brno

03/2020

O projektu: Developerský projekt Pod Zaječí horou přinese novým zájemcům o bydlení v zelené části Královo Pole dvacet jedna nových bytových jednotek, které jsou dispozičně řešeny 1+kk – 4+kk, o výměrách 43 – 111 m2. Budova má jedno podzemní podlaží a pět nadzemních. Tento bytový dům, který je spíše viladomem, má jednotlivé etáže vystavěny...

Novostavba Rezidence Pohořelice prodej bytů Pohořelice - Brno-venkov

Rezidence Pohořelice

Znojemská, Brno-venkov, Pohořelice

2020

O projektu: Bydleli byste rádi v obci, ze které to budete mít blízko do Brna – ať už za prací, vzděláním, zdravím, anebo třeba jen na nákupy? Vaše přání lze snadno splnit, a to díky developerskému projektu Rezidence Pohořelice. Tento projekt přináší do Pohořelic dobře promyšlený a propracovaný bytový komplex, jehož první etapa nabízí bytový...