02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Byty Krejcárek

Vyprodáno
Novovysočanská, Vysočany, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Společnost IPP Invest s.r.o. představuje developerský projekt nazvaný Byty Krejcárek, nacházející se na ulici Novovysočanská ve Vysočanech, spadajících pod Prahu 9. Devítipodlažní novostavba nabízí moderní a kvalitní bydlení na rozhraní Prahy 3 a Prahy 9. Developer nabízí celkem 43 nových bytů o dispozicích 1+kk – 5+kk, k nimž patří terasy a zahrady. Jejich prodejcem je RK Evropa. Developerský projekt na první pohled působí velice moderním a zajímavým dojmem. Její dvě nejvyšší podlaží ustupují do středu, čímž dodává novostavbě zajímavý ráz. Obytný dům je cihlový a jeho energetický štítek skupiny B zaručuje vysokou úspornost. Nové byty poskytují nejen luxusní a moderní bydlení, ale i jedinečný výhled na Prahu a její okolí. Novostavba je zahalená do bílo – šedého kabátu se spoustou oken, krásně kontrastujících s okolní zelenou přírodou, které je v okolí dostatek. Developerem je IPP Invest.

Na výběr je v rezidenci Byty Krejcárek celkově 43 moderních bytů různých velikostí. Byty jsou dispozičně řešeny od 1+kk až po 4+kk s užitnou plochou od 36m2 až po velkorysých 140m2. Ke všem bytovým jednotkám patří terasy (3,4 m2 – 62,3 m2) anebo zahrady (2,6 m2 – 107,8 m2). Dokoupit je možné i garážové stání a sklepy, jejichž cena není zahrnuta v ceně bytů, jež jsou provedeny v kvalitním standardu, s možností klientských změn dle přání. V nabídce jsou tak plovoucí podlahy s obvodovou lištou, příprava pro instalaci kuchyňské linky, bezprahové interiérové dveře v dekoru dřeva s obložkovými zárubněmi, bezpečnostní vstupní dveře s protipožárním kováním, centrální plynové vytápění, domácí telefon s ovládáním vstupu, datové rozvody a samostatné měřiče tepla v každém z bytů. Okna a dveře lodžie mají lehce omyvatelný plastový profil , izolační sklo a celoobvodové kování. V koupelnách a na WC jsou moderní designové keramické obklady a dlažby, teplo zde zajišťují otopné žebříky. Garážová vrata jsou vybaveny dálkovým ovládáním.

Lokalita: Rezidence Byty Krejcárek se nachází ve Vysočanech na ulici Novovysočanská, na Praze 9. Lokalita se vyznačuje vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností do města. Nejen z těchto důvodů je jedinečným předpokladem pro rodinný i aktivní život. Přírodu zastupuje rozsáhlý lesopark Krejcárek, nacházející se mezi Ohradou a Balkánem, kde navazuje na park na vrchu Vítkově. S Vítkovem je Krejcárek spojen můstkem pro pěší. V západní části lesa je zhotoveno nové dětské hřiště se spoustou dětských atrakcí. Po hlavní asfaltové cestě vede značená cyklo - stezka, zkolaudovaná v roce 2011. Začíná u Národního divadla a vede přes Staré město až po Kyje z Prahy ven. Blízký Discgolf zaručuje aktivitu pro každého. Občanskou vybavenost doplňuje nákupní centrum Galerie Harfa, obchodní dům Kaufland, sport centrum wellness hotelu STEP, (kde funguje bazén, tenis, badminton, squash, bowling, golf), saunový svět Infinit v hotelu STEP, O2 Arena a v neposlední řadě Sportovní a rekreační areál Pražačka. Samozřejmostí jsou restaurace a kavárny, základní a mateřské školy a spousta dalších. Co se dopravní dostupnosti týká, je centrum města vzdáleno v dojezdové vzdálenosti 10 minut, autobusová zastávka Odlehlá se nachází přímo před bytovým domem na ulici Novovysočanská a umožňuje spojení s lokalitou Vinohrady (zastávka metra Flora) a Vysočany (zastávka metra Českomoravská). Dále je v docházkové vzdálenosti pěti minut tramvajová zastávka Krejcárek (tramvaj č 1, 10, 16) směr Vinohrady-Vysočany.

Více info: www.bytykrejcarek.cz

Lokalita

Novovysočanská, Vysočany, Praha 9

Co si o projektu “Byty Krejcárek” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty