02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Byty Lochkov

Vyprodáno
U sladovny, Lochkov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  12269
 • Stav:
 • Developer:
  Unistav
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Lochkov
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  45 - 124 m2
 • Počet bytů celkem:
  73
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.990.000 Kč - 3.680.000 Kč

O projektu

O projektu: Jihozápadně od Prahy vznikl v ulici U Sladovny, která spadá do městské části Praha Lochkov, jedinečný bytový areál. Zatímco tři ze čtyř celkových objektů v rámci projektu Byty Lochkov prošly rekonstrukcí, čtvrtý objekt je novostavba. Zajímavostí bytového komplexu je, že loftové byty vznikly v rámci bývalého Lochkovského pivovaru. Přestavba pivovaru z 18. století byla navržena italským architektem a restaurátorem Albertem Di Stefanem.
V rámci projektu Byty Lochkov, který je aktuálně dokončen, vzniklo 73 bytových jednotek různých velikostí i dispozic a 66 parkovacích stání. Developerem i prodejcem bytů je UNISTAV a.s.

Byty: V ulici U Sladovny v městské části Praha Lochkov vznikl jedinečný bytový dům Lochkov se 73 bytovými jednotkami. Plocha jednotlivých bytů se pohybuje od 44,7 m2 do 124,7 m2.. Dispozice bytů je od 1+kk do 4+kk, přičemž aktuálně je volných pouze pět bytů o dispozici 1+kk. Zatímco některé jednotky jsou již dokončeny, jedna z nich je nabízena ke koupi v kolaudačním minimu, a je proto možné ji finalizovat dle vlastních představ a požadavků.

lokalita: Bytový dům Lochkov se nachází v ulici U Sladovny v městské části Praha Lochkov, která představuje ideální bydlení především pro rodiny s dětmi. Výhodou této lokality je výborná dostupnost, neboť se díky pravidelnému autobusovému spojení dostanete bez problémů nejen do sousedního Slivence či Radotína, ale i do centra Prahy. V případě jízdy autem vám cesta zabere přibližně 20 minut. Na Letiště Václava Havla se dostanete již za 21 minut.
Co se týče veřejných institucí, v Lochkově se nachází pouze dvoutřídní mateřská škola. Základní škola je však hned v sousedním Slivenci. Lochkov ale kromě dlouhých procházek krásnou přírodou nabízí i sportovní vyžití, a to například v areálu místního fotbalového klubu SOKOL Lochkov.

Lokalita

U sladovny, Lochkov, Praha 5

Co si o projektu “Byty Lochkov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty