28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Malířská

Vyprodáno
Malířská, Bubeneč, Praha 7

Detaily

 • ID:
  1292
 • Stav:
 • Developer:
  Doublefil s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Bubeneč
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  56 - 116 m2
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Půdní vestavbou v domě Malířská 5, Praha 7 - Bubeneč vznikne šest nových bytů. Novostavba je součástí bloku obytných domů v klidné ulici s jednosměrným provozem a rezidenčním parkováním v modré zóně. Dům je obsluhován jedním schodištěm s výtahem přístupným z jednotlivých bytových podest. Orientace vestavby ve směru východ – západ vytváří možnost, aby u bytů směřujících na západ do vnitrobloku byly vybudovány prostorné terasy a u bytů na východní – uliční stranu pak ateliérovými okny velkoryse prosklené obývací prostory s výhledem nad střechy protějších budov. Obývací pokoje tak tvoří příjemný prostor pro relaxaci, setkávání členů rodiny, či schůzky s přáteli. Koncepce a dispoziční členění bytů vychází především z praktických požadavků moderního pojetí bydlení. Byty jsou v členění 1+kk až 4+kk o výměrách od 56 do 116 m2 v pečlivě koncipovaném standardním vybavení a s bohatým příslušenstvím.

Byty budou vybaveny elektrickým podlahovým vytápěním s regulací v každé místnosti a objemným zásobníkem na teplou vodu, což umožňuje lepší kontrolu nad spotřebovanou energií. Tato koncepce vytápění vychází ze srovnávacích studií, optimalizačních výpočtů a cen energií. Projekt zároveň dbá na tepelnou úspornost, byty je tedy možno zařadit do kategorie B jako nízkoenergetické. Pro dosažení požadovaných vlastností tedy bylo nezbytné využit nejmodernější technologie a konstrukční řešení.

Lokalita: Část lokality, ve které se nachází Malířská ulice je tvořena převážně činžovními domy z počátku minulého století, které v posledních letech procházejí celkovou revitalizací a získávají tak svůj původní lesk. V těsném sousedství pak navazují rozsáhlé plochy zeleně – Stromovka (Královská obora) s přilehlým areálem pražského Výstaviště, Letenské sady sousedící s fotbalovým stadionem AC Sparta Praha i se sportovními areály včetně jezdeckého areálu na Císařském ostrově. V neposlední řadě v Bubenči také sídlí řada zastupitelských úřadů.

Samotný dům je situován do klidné jednosměrné ulice s místní dopravní obslužností a rezidenčním parkováním.

Ke komfortu místa patří také dobrá infrastruktura s množstvím obchodů, kaváren a restaurací především podél ulice Milady Horákové. Obyvatelé se také mohou těšit na rozšíření nákupních možností a dalších služeb v nově budovaném administrativně obchodním centru "Palác Stromovka" hned vedle Parkhotelu Praha. Nedílnou součástí tohoto projektu bude i 500 podzemních parkovacích stání. Jedná se o menší projekt městského charakteru, jehož služby jsou určeny především místním obyvatelům.

V docházkové vzdálenosti se také nachází několik mateřských škol, dětských hřišť, základní škola a gymnázium.

Možnost kulturního vyžití lze nalézt ve Veletržním paláci, Národním technickém muzeu, na Výstavišti, případně pro zájemce o alternativní kulturu také v kině Oko.

Bezesporu je i dobré spojení na všechny trasy metra „A“ Hradčanská, „C“ Vltavská, „B“ Náměstí Republiky. Za zmínku také stojí, že dokončením tunelového komplexu Blanka dojde nejen ke zklidnění povrchové dopravy, ale obyvatelé získají i možnost rychlého výjezdu z města a dalších 800 parkovacích míst.

Lokalita

Malířská, Bubeneč, Praha 7

Co si o projektu “Byty Malířská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty