24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Byty Mílová

Vyprodáno
Mílová, Libuš, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: Byty Mílová jsou novým developerským projektem budovaným na Praze 4 v Libuši. Rodí se zde nový bytový dům s šesti nadzemními podlažími a celkem 54 byty o různých dispozicích od menších 1+kk až po velkoryse řešené 4+kk. Podlahovou plochou se byty pohybují od 29,4 m2 až po 111,3 m2. U žádného z bytů navíc nechybí buď balkon nebo terasa, u bytů v prvním nadzemním podlaží jsou k dispozici předzahrádky. Zároveň v ceně většiny bytů je i parkovací stání.

Architekti také brali ohled na to, aby dům dokonale zapadl do celkové bytové zástavby v okolí, tedy aby navázal jak na sousední činžovní domy, tak i na nedaleké domy rodinné. Zároveň jde o úsporný bytový dům, který obdržel energetický štítek skupiny B. Dokončení projektu je naplánováno na konec června 2021. Novostavba vzniká pod developerským vedením společnosti Central Group.

Lokalita: Hlavní předností nového developerského projektu Mílová, který vzniká v ulici Mílová v Praze 4-Libuši je kombinace pohodové maloměstské atmosféry s příjemnými podmínkami pro klidné bydlení s dostatkem soukromí a výborné dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti.

Ačkoli projekt vzniká ve čtvrti, která je považována za okrajovou, doprava do centra města je zde na mimořádně vysoké úrovni. Jenom kousek od domu se nachází zastávka autobusu. Těžit budete i z dostatečné blízkosti zeleně, protože nedaleko se nacházejí přírodní zákoutí vhodná k odpočinku, a to Krčský, respektive Kunraticko.michelský les a Modřanská rokle. Zároveň jde o ideální místo k bydlení pro rodiny s dětmi, protože v nedaleko narazíte na několik škol.

Sport, relax, příroda: V těsné blízkosti jsou i sportovní příležitosti pro vaše nejmenší, 1,4 km vzdálený Krytý bazén - Centrum dětského plavání MAGIC CASTLE KUNRATICE. Ve stejné vzdálenosti, tedy rovněž 1,4 km, narazíte i na sportovní vyžití pro dospělé, a to Golf Club Tvrz. Milovníky kulatého míče nadchne fotbalový klub FCS Libuš, který působí 1,4 km od rezidenčního souboru. Pro delší výlety, ale i pro běhání nebo jízdu na kole je jako stvořený Kunraticko-michelský les, nalézající se 2,8 km daleko. Dalším rozsáhlým parkem pro různé venkovní aktivity a odpočinek je 3,6 km vzdálená Modřanská rokle. Také Zámecký park Kunratice, ke kterému vede cesta dlouhá 1,7 km, na vás dýchne zelenou pohodou, je velmi příjemným místem k relaxaci. V létě můžete využít přírodní koupaliště Rybník Šeberák, nacházející se 2,6 od novostavby.

Nákupy a služby: Výborně dostupné je Obchodní centrum Kunratice, kde můžete nakoupit potraviny i další zboží, vzdáleno od novostavby je jenom 885 m. Na nákup můžete také vyrazit do Tržnice SAPA nacházející se 1,5 km od obytného komplexu.

Vzdělávání: Pouhých 215 m od rezidenčního objektu přijme vaše malé děti MŠ K Lukám. Také ZŠ je velice blízko, jenom 624 m najdete Wonderland Academy pro starší děti.

Kultura: Za kulturními příležitostmi musíte do centra města, zde se jich mnoho nenachází, tím nejbližším je 4 km vzdálené Kulturní centrum Novodvorská, kde probíhají například koncerty nebo různé kurzy. Dále je to je 8,2 km vzdálené kino Cinema City Chodov. Na rozmanitá divadelní představení můžete vyrazit do 9,8 km vzdáleného Branického divadla.

Zdravotnictví: Zázemí zdravotní péče v podobě ordinací praktických lékařů najdete v Ošetřovatelské poliklinice Thomayerovy nemocnice.

Doprava: Doslova za rohem, 261 m od objektu je autobusová zastávka Mílová, ze které odjíždí několik autobusových linek do centra města. Výborný je také výjezd autem, protože jenom 920 m se nalézá křižovatka Vídeňské a Dobronické ulice. Po Vídeňské můžete zamířit jak směrem ven z města, tak na druhou stranu k Thomayerově nemocnici a dál pokračovat do centra Prahy.

Lokalita

Mílová, Libuš, Praha 4

Co si o projektu “Byty Mílová” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty