Developerský projekt Byty Mukařov - Srbín

Vyprodáno
Šípková, Mukařov - Srbín, Praha-východ

Detaily

 • ID:
  6722
 • Stav:
 • Developer:
  reality MAGIC s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha-východ
 • Lokalita:
  Mukařov - Srbín
 • Byty k nastěhování od:
  duben 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  27 - 49 m2
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Mukařov-Srbín IV se nachází v obci Mukařov (Praha-vychod), která je vzdálená pouhých 2,5 kilometru od hranice Prahy a 25 kilometrů od centra Prahy. Realizace obytného komplexu navazujícího na tři předchozí etapy (Nové domy Mukařov, Srbín 2 a Srbín 3) přináší bydlení uprostřed přírody a zároveň v těsné blízkosti velkoměsta. Developerský projekt Mukařov-Srbín IV představuje moderní a nadčasový bytový dům zahrnující celkem 6 bytových jednotek. Rezidence je koncipována jako nízkoenergetická stavba. Při výstavbě bytového komplexu Mukařov – Srbín IV byly použity izolační a zateplovací prvky (např. zdivo Porotherm či izolační dvojskla) a zabudován kondenzační plynový kotel a také bytové výměníkové stanice. Kombinace uvedených materiálů šetří provozní náklady na údržbu domácnosti. Před novostavbou je pro majitele bytů k dispozici parkoviště se sedmi parkovacími místy. Výstavba nového domu Mukařov-Srbín IV byla zahájena v dubnu roku 2014. Dokončení hrubé stavby je plánováno na červen 2014. Kolaudace developerského projektu Mukařov – Srbín IV proběhne v dubnu 2015 a nové byty budou majitelům předány v květnu 2015.

Byty: Nabídka bytového domu Mukařov-Srbín IV zahrnuje 6 nových bytů o dispozicích 1+kk a 2+kk. Užitná plocha bytů činí 26,96 m2 až 49,25 m2. Ke všem novým bytům získají zájemci parkovací místo zdarma. Ke třem bytům v prvním podlaží náleží také předzahrádky o ploše 49,64 m2 až 168,74 m2. Cena bytů se pohybuje v rozmezí od 1 390 000 Kč do 2 390 000 Kč.

Lokalita: Nové Byty Mukařov-Srbín IV se nachází v obci Mukařov, která je vzdálená 2,5 kilometru od Prahy. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností. Mukařov leží ve třetím pásmu Pražské integrované dopravy, spoje zde jezdí každých 15 minut. Samotná autobusová zastávka je od projektu vzdálená 5 minut chůze. Z Mukařova se dostanete linkami č. 381, 382, 383 a 387 ke stanici metra trasy A – Depo Hostivař. Využít můžete i vlak jezdící z Říčan do Prahy. Při cestě autem můžete sjet na dálnici D1. V samotné obci Mukařov najdete základní obchody a služby, mateřskou a základní školu i zdravotnické středisko. Veškerou zbývající občanskou vybavenost najdete v Říčanech u Prahy, které představují spádové a správní centrum regionu. V okolí se nachází i několik sportovišť. Zasportovat si můžete také v přírodě, která láká k procházkám i cykloturistice. Mukařovsko je obklopeno chráněnou krajinou rezervací Voděradské bučiny se seskupením sedmi rybníků.

Lokalita

Šípková, Mukařov - Srbín, Praha-východ

Co si o projektu “Byty Mukařov - Srbín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty