24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt Byty Na Knížecku

Vyprodáno
Holubice, 683 51, Holubice, Vyškov, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Holubice
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

V Jihomoravském kraji vzniká jedinečný architektonický celek 40 rodinných domů „na Knížecku“, které disponují zahradou a vlastní garáží v přízemí. Ve všech sedmi domech budou tři byty 4+kk. Ke spodním patrům náleží zahrada, k horním bytovým jednotkám zase terasa s vyhlídkou na krajinu.

Byty jsou prostorné, vzdušné a moderně řešené. Design domů je nadčasový, samozřejmostí jsou velkoformátová okna, předokenní žaluzie, podlahové vytápění, tepelné čerpadlo i jímka na dešťovou vodu. Každá rodina ocení dostatek soukromí, blízkost přírody, ale rovněž občasné dostupnosti a vybavenosti.

Lokalita

Obytné domy jsou postaveny v obci Holubice v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Na první pohled osloví blízkostí měst Slavkov a Rousínov. Jejich poloha je výhodná i kvůli dostupnosti sjezdu z dálnice D1, díky tomu budete v Brně za 15 minut, ve Vyškově za 16 minut a cesta do Slavkova vám zabere pouhých 9 minut jízdy autem. Autobusové a vlakové spojení trvá do Brna asi 20 minut, do Slavkova 10 minut a do Vyškova 25 minut.

Rodinné domy „na Knížecku“ splňují kritéria nejnáročnějšího obyvatele, jelikož se v obci nachází mateřská a základní škola, pošta, knihovna, hostinec i obchod s potravinami. O kulturní a sportovní vyžití se postarají dětská hřiště, sportovní areál TJ Holubice, místní střelnice a nespočet výletních atrakcí. Historickou kulisu obce vytváří kostel sv. Václava a kaplička. Obec Holubice má asi 1 400 obyvatel, bydlení je tedy bezpečné, a přitom nebudete ochuzeni o snadné spojení s lákadly města.

Lokalita

Holubice, 683 51, Holubice, Vyškov, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Byty Na Knížecku” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty