30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Byty na návsi

Vyprodáno
Na Návsi, Dolní Měcholupy, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Na jihovýchodě Prahy v Dolních Měcholupech vzniká zajímavý projekt komorního rezidenčního komplexu. Bude zahrnovat 2 bytové domy v příjemném měřítku se dvěma podlažími a obytným podkrovím umístěné v rezidenční zástavbě mezi vilkami a rodinnými domy se zahradami a se spoustou zeleně v okolí. Přestože se jedná o bytové domy, do okolí zapadají díky sedlové střeše, dodržení výšky zástavby i díky elegantním fasádám. Ty jsou navrženy v jednoduché formě se zemitou cihlovou barvou, kterou doplňuje dřevo použité na rámy oken a posuvné rolety. Rezidentům bude na pozemku přístupná společná zahrada.

Oba domy dohromady nabídnou 2 nebytové prostory k pronájmu a hlavně 31 bytových jednotek ve velké škále velikostí – najdeme zde několik menších bytů typu 1kk – 3kk, ale jinak je projekt zaměřen hlavně na rodinné bydlení a tak je většina dispozic typově prostorných 4kk až 6kk, z nichž některé jsou řešeny jako mezonety. Tyto rodinné byty jsou svou rozlohou nadstandardní (některé mají nad 120 m2), mají dvě koupelny a v některých případech i třetí toaletu a technickou místnost. Obývací pokoje bytů v posledním podlaží mají také větší světlou výšku díky otevření do prostoru pod střechou, kde je prosvětlují střešní světlíky, a náleží k nim terasy s příjemnými výhledy do okolní zeleně.

Jednotky v přízemí mají vlastní vstup do soukromých předzahrádek a ostatní byty mají alespoň francouzská okna nahrazující balkony. Všechny jednotky jsou vybaveny venkovními žaluziemi či roletami a přípravou pro klimatizaci. I přes nízkou výšku stavby je v domě instalovaný výtah propojující všechna podlaží včetně suterénu, kde je řešeno parkování formou hromadné garáže s kapacitou 42 automobilů - návrh počítá s více než jedním automobilem na byt.

Projekt přináší zajímavou příležitost rodinného bydlení v lokalitě s venkovskou atmosférou, ale zároveň v rámci Prahy. Developerem je společnost s názvem U JEZÍRKA s.r.o. , která na projektu spolupracuje s autorem návrhu, architektem Janem Línkem. Byty jsou již k dispozici ke koupi u TIDE REALITY, dokončení výstavby je plánováno na červenec 2022 a budoucí obyvatelé se budou moci začít stěhovat od konce srpna 2022.

Lokalita: Projekt je umístěn na pozemku v ulici Na Návsi v historickém jádru Dolních Měcholup. Dolní Měcholupy jsou bývalá samostatná vesnice sousedící se Štěrboholami, nyní jsou již ale součástí Prahy 10 i přesto, že si zachovávají vesnickou atmosféru a žije v nich pouze kolem 3 000 obyvatel.

Jedná se o klidnou lokalitu, nedaleko se nachází místní les, vodní nádrž a lesopark Hostivař a Dubečský přírodní park. Jen 200 m od projektu leží autobusová zastávka, z níž velmi dobré dopravní spojení zajišťuje několik autobusových linek spojujících obec v rámci 10 minut s konečnou stanicí linky metra A Skalka. Autem je centrum Prahy dostupné do 20 minut, je výhodné využít Štěrboholské spojky, u níž se nedaleko nachází Obchodní centrum Štěrboholy a Fashion Arena Prague Outlet, které zajišťují dostatek nákupních příležitostí. Zbývající potřebná občanská vybavenost je dostupná přímo v rámci obce včetně školy a školky, sportovní haly či lékařských zařízení.

Více info: www.bytynanavsi.cz

Lokalita

Na Návsi, Dolní Měcholupy, Praha 10

Co si o projektu “Byty na návsi” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty