28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Na Šibeníku

Vyprodáno
Na Šibeníku, Olomouc - Hejčín, Olomoucký kraj

Detaily

O projektu

Nedaleko centra Olomouce v městské části Nová ulice realizuje developerská společnost Dachi rezidenční projekt bytových domů Na Šibeníku, který je určený pro nejnáročnější klienty.

Celý projekt je dispozičně navržen s ohledem na maximální funkčnost, vysoký komfort a nadčasovost. Tři nové bytové domy nabídnou ve čtyřech podlažích celkem 181 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 4+kk s obytnou plochou 42 až 119 m². Byty jsou řešeny tak, aby odpovídaly požadavkům na pohodlné moderní bydlení.

Všechny místnosti mají dostatek denního světla. Obývací prostor organicky propojený s kuchyní umožní přirozené setkávání všech členů rodiny. U většiny bytů je k dispozici balkon, k bytům v nejvyšším podlaží patří prostorné terasy. Součástí projektu je i menší obchodní centrum, dvě komerční budovy, park a dětské hřiště.

Výstavba byla zahájena na začátku roku 2019. Dokončení projektu je plánováno na březen 2021.

Lokalita

Projekt bytových domů se nachází mezi ulicemi Na Šibeníku a třídou Míru v městské části Olomouce Nová Ulice – Hejčín.

V bezprostředním okolí je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, kavárny, mateřské a základní školy i gymnázium.

Spojení do centra zajišťuje autobusová i tramvajová linka (zastávka Šibeník se nachází přímo u domů). V docházkové vzdálenosti je také železniční stanice Olomouc – Hejčín. Autem lze snadno dojet do centra města i na obchvat, který umožňuje rychlé spojení směrem do Brna, Hradce Králové a Ostravy.

Lokalita

Na Šibeníku, Olomouc - Hejčín, Olomoucký kraj

Co si o projektu “Byty Na Šibeníku” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty