Byty Nad Jezerem

Aktualizováno: 24 července, 2020
Byty Nad Jezerem
Adresa V Hůrkách, Stodůlky, Praha 5
K nastěhování od 3Q/2022
Počet jednotek 84
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Developer DEGROUP s.r.o.


O projektu:

Byty Nad Jezerem je projekt, který bude realizován ve velmi klidné a s přírodou propojené lokalitě ve Stodůlkách. Pětipodlažní novostavba nabídne bytové jednotky o dispozicích 1+kk – 5+kk. Přízemní byty mají předzahrádky, ostatní terasy, které jsou v případě posledního podlaží velmi prostorné. K bytům je možno přikoupit sklep a garážové stání, na přání uskutečnit v bytě některé změny oproti původnímu plánu.

Developerská a investiční společnost Degroup naplánovala dokončení výstavby a nastěhování nových majitelů se počítá do konce července 2022.

Lokalita:

Bytový dům bude vystavěn v ulici V Hůrkách na Praze 5, v katastrálním území Stodůlky. Projekt dostal název podle Nepomuckého rybníka, který se nalézá za silnicí před domem (vede k němu lávka nad komunikací) a je vlastně součástí Centrálního parku Stodůlky, který pokračuje až za Stodůlecký rybník. Tam se nabízí hřiště na míčové hry, venkovní posilovna, in-line dráha, minigolf, několik dětských hřišť, cyklostezka a poblíž jsou také fitness a wellness centra.

Přímo v lokalitě je potřebná občanská vybavenost, mateřská škola a další dětská hřiště. Základní škola je vzdálena 12 minut chůze, stejně jako několik obchodů. Nabídku rozšiřují obchodní centra Galerie Butovice a OC Lužiny, které jsou vzdáleny 3 minuty autem.

I doprava je v této části Prahy dobře zajištěna – hned před domem jsou zastávky autobusu a stanice Hůrka trasy metra B je pěšky dostupná do 5 minut.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (69 hlasů, průměr: 4,90 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
Doporučujeme
19. 10. 2020
Novostavba top’rezidence Pomezí prodej bytů Praha 5 - Košíře

top’rezidence Pomezí

Na Pomezí, Košíře, Praha 5

1Q/2021 (1.etapa), 3Q/2023 (2.etapa)

O projektu: Top’ rezidence Pomezí je projekt bydlení v souladu s přírodou i městem v pražských Košířích. Jeho základní ideou je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí a zároveň výhledy do zeleně a na panoramata Prahy. Za projektem...

Array