04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Nad Jezerem

V prodeji
V Hůrkách, Stodůlky, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Byty Nad Jezerem je projekt, který bude realizován ve velmi klidné a s přírodou propojené lokalitě ve Stodůlkách. Pětipodlažní novostavba nabídne bytové jednotky o dispozicích 1+kk – 5+kk. Přízemní byty mají předzahrádky, ostatní terasy, které jsou v případě posledního podlaží velmi prostorné. K bytům je možno přikoupit sklep a garážové stání, na přání uskutečnit v bytě některé změny oproti původnímu plánu.

Developerská a investiční společnost Degroup naplánovala dokončení výstavby a nastěhování nových majitelů se počítá do konce července 2022.

Lokalita: Bytový dům bude vystavěn v ulici V Hůrkách na Praze 5, v katastrálním území Stodůlky. Projekt dostal název podle Nepomuckého rybníka, který se nalézá za silnicí před domem (vede k němu lávka nad komunikací) a je vlastně součástí Centrálního parku Stodůlky, který pokračuje až za Stodůlecký rybník. Tam se nabízí hřiště na míčové hry, venkovní posilovna, in-line dráha, minigolf, několik dětských hřišť, cyklostezka a poblíž jsou také fitness a wellness centra.

Přímo v lokalitě je potřebná občanská vybavenost, mateřská škola a další dětská hřiště. Základní škola je vzdálena 12 minut chůze, stejně jako několik obchodů. Nabídku rozšiřují obchodní centra Galerie Butovice a OC Lužiny, které jsou vzdáleny 3 minuty autem.

I doprava je v této části Prahy dobře zajištěna – hned před domem jsou zastávky autobusu a stanice Hůrka trasy metra B je pěšky dostupná do 5 minut.

Lokalita

V Hůrkách, Stodůlky, Praha 5

Co si o projektu “Byty Nad Jezerem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty