23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Byty Nad Krocínkou

V prodeji
Nad Krocínkou, Praha - Prosek

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Prosek
 • Počet bytů celkem:
  44
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Projekt nabízí celkem 44 bytových jednotek rozmístěných ve dvou samostatně stojících pětipodlažních domech. Všechny byty jsou vybaveny balkonem nebo terasou a k větším jednotkám náleží také garáž a komora. V blízkosti domů jsou vyhrazena venkovní parkovací stání. Součástí projektu je také vytvoření nového parku. Dispozice bytových jednotek jsou 1+kk až 4+kk s rozlohou od 27 do 112 metrů čtverečních. Developerem projektu je společnost FINEP.

Lokalita

Bytové domy naleznete v pražské části Prosek (Praha 9). Jedná se o lokalitu na okraji hlavního města s plnou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou školy, restaurace, supermarkety, pošta, bankomat, zdravotnická zařízení, veterinární klinika, sportoviště, zastávky MHD, železniční stanice, ale i minipivovar či městská knihovna. Okolí je zároveň velmi bohaté na zeleň, kterou nabízí fitness park Srdce, park Přátelství a Sady na Klíčově. Centrum města je vzdáleno 15 minut autem. Z Prahy je také skvělá dopravní dostupnost napříč republikou i okolními státy. Můžete dojet za 2 hodiny do Brna, nebo za 1 hodinu a 45 minut do Drážďan.

Lokalita

Nad Krocínkou, Praha - Prosek

Co si o projektu “Byty Nad Krocínkou” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty