30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Nesvadbova

Vyprodáno
Nesvadbova, Modřany, Praha 5

Detaily

 • ID:
  12246
 • Stav:
 • Developer:
  PROFESSIONALS s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Modřany
 • Byty k nastěhování od:
  04/2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  49 - 93 m2
 • Počet bytů celkem:
  16
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  3.369.431 Kč - 8.271.375 Kč

O projektu

O projektu: V Modřanech na Praze 4 se rodí developerský projekt Byty Nesvadbova. Vzniká v Nesvadbově ulici. Jde o velmi moderní novostavbu, typickou minimalistickou architekturou. Celkem se v domě nachází 16 nových bytů ve čtyřech nadzemních podlažích. Nový dům má čistý nadčasový styl. Jedná se o komorní objekt, který zaručí jak dostatečný komfort, tak i soukromí a útulnost, včetně zóny k odpočinku. Výstavba nových bytů by měla být hotová koncem prosince 2017, k nastěhování byty budou 1. dubna 2018. Zbrusu nový dům má energetický štítek třídy B, jde tedy o velmi úspornou stavbu. Developerem je společnost Rezidence Nesvadbova s.r.o., prodejcem firma Professionals s.r.o.

Byty: V příjemné lokalitě starých Modřan je situován nový rezidenční komplex Byty Nesvadbova. Dispoziční řešení všech bytů v novostavbě je 1+kk, 2+kk a 3+kk. Plocha bytů je od 48 do 96 m2. Byty mají buď předzahrádku, což se samozřejmě týká bytů v prvním nadzemním podlaží, nebo terasu či balkon u bytů ve vyšších podlažích. Dokoupit je možné sklepní kóje a parkovací stání. Ceny jednotlivých bytů včetně DPH jsou k dispozici u prodejce.
V oblasti standardů se jedná o skeletovou stavbu s železobetonovými monolitickými stropy a zdmi. Střecha je plochá s krytinou ve formě plastové fólie. Podlahy se pokládají dřevěné plovoucí, osazují se Eurookna, vnitřní obklady jsou keramické slinuté, je možné vybírat z několika variant. Dveře se osazují dýhované, vnitřní omítky jsou sádrové. Vytápění je řešeno centrálně pro celý dům plynovou kotelnou umístěnou v suterénu. V jednotlivých bytech topení zajišťují desková ocelová otopná tělesa a v koupelně topný žebřík. Zajištěna je silnoproudá a slaboproudá elektroinstalace a příprava pro kuchyňskou linku.

Lokalita: Developerský projekt Byty Nesvadbova v Modřanech na Praze 4, situovaný do ulice Nesvadbova se vyznačuje příjemným okolím a dobrým dopravním spojením. Jenom pět minut chůze od domu se nalézá stanice tramvaje Čechova čtvrť, odkud odjíždějí linky číslo 3, 17 a 21. Autem jste za 3 minuty na ulici Generála Šišky, odkud můžete jet dále Modřanskou ulicí a buď do centra, nebo ven z města. V centru jste vozem za 20 minut. V docházkové vzdálenosti 7 minut je potom Obchodní náměstí, kde stanice autobusů číslo 117, 139, 165, 173 a 341. Najdete zde i velký supermarket Albert, kde můžete nakoupit potraviny i další zboží. Nejbližší kulturní památkou v okolí je kostela Nanebevzetí Panny Marie v ulici K dolům vzdálený jenom 7 minut chůze od bydliště. V dosahu jsou zde i kulturní příležitosti, například pouhých osm minut trvá cesta k Modřanskému biografu. 25 minut jízdy autobusem číslo 253 nabízí svůj program Branické divadlo. Zkrátka nepřijdou ani sportovci, 15 minut autobusem číslo 139 se nachází tenisové kurty Tempo Tenis na Lhotce v ulici Ve Lhotce, stačí sedmiminutová procházka a jste ve squashovém areálu v Pískové ulici. Pět minut pochodu a dorazíte do ulice K Vltavě, kde má tělocvičnu a nabídku sportovních aktivit Sokol Modřany, 3 minuty jízdy autem a zastavujete u házenkářského oddílu Spartak Modřany. Slabou čtvrthodinku pěšího pochodu a jste u vstupu do Modřanské rokle, zeleného údolí, ve kterém najdete útočiště k relaxaci. V docházkové vzdálenosti 5 minut se v ulici Pod sady nalézá mateřská škola Podsaďáček, 11 minut pěší chůze narazíte na Modřanské ulici na Základní školu T. G. Masaryka. V Soukalově ulici najdete polikliniku Codum, která poskytuje služby praktických lékařů. Nachází se v docházkové vzdálenosti pouhých šesti minut.

Lokalita

Nesvadbova, Modřany, Praha 5

Co si o projektu “Byty Nesvadbova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty