24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Byty Origami

Vyprodáno
Pod Karlovarskou silnicí, Ruzyně, Praha 6

Detaily

 • ID:
  9845
 • Stav:
 • Developer:
  DBD GROUP
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Ruzyně
 • Byty k nastěhování od:
  říjen 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  119 - 257 m2
 • Počet bytů celkem:
  13
 • Velikost jednotek:
  4+kk - 6+1
 • Cena bytů (od - do):
  16.750.000 Kč

O projektu

O projektu: Začátkem září 2015 byl zahájen prodej 13 nových bytů, které vznikly díky developerskému projektu společnosti DBD GROUP s.r.o. a to na ulici Pod Karlovarskou silnicí v městské části Ruzyně na Praze 6. Novostavba, nesoucí název ORIGAMI Praha. Developerský projekt představuje zbrusu nový přístup k bydlení, snažící se o propojení výhod bydlení v domě a bytě. Novostavba se skládá z částí A + B, propojených společnou vnitřní komunikací. Odsud je možné vstupovat do jednotlivých jednotek a pomocí výtahu či schodiště i do podzemních garáží s parkovacími místy a úložnými místnostmi (sklepy). Byty v části A mají energetickou náročnost budovy třídy C, nebytové jednotky v části B splňují podmínky pro energetickou náročnost budovy třídy B. Novostavba je zajímavá především rozložením 13 nových bytů, které jsou rozprostřeny do více úrovní. Při pohledu zvenku budovy vypadají jako půlky dvojdomů či samostatné rodinné domy. Každý má vlastní zahradu s venkovní terasou, sklep a dvě parkovací stání. Developerský projekt se skládá z třípodlažních domů, které jsou ve druhém patře doplněny terasou přístupnou z přilehlého pokoje. Kolaudace bytových jednotek proběhla v polovině září 2015 a k nastěhování byly byty připraveny začátkem října 2015.

Byty: ORIGAMI Praha nabízí celkově 13 nových bytů, které jsou kromě jedné bytové jednotky 6+1 dispozičně řešeny 4+kk. Největší byt 6+1 má velkorysou plošnou rozlohu – 257m2. Patří k němu zahrada o rozměrech 120 m2 a terasa měřící 78 m2, v cenové relaci 75.000 Kč/m2 včetně DPH. K bytu patří 3 parkovací stání + sklep. Zbylých dvanáct bytových jednotek 4+kk mají plošnou výměru cca 119 m2. Ke každému bytu patří zahrada o rozloze 66 m2 – 208 m2. K pěti bytům patří i terasa rozléhající se na ploše cca 14,5 m2. K bytům patří dvě parkovací stání + sklepní kóje. Byty v části A jsou nabízeny k prodeji jako "shell & core", což v praxi znamená, že finální úpravu interiéru si zařídí každý majitel podle svého přání a vkusu.
V části B se nachází nebytové prostory, mající standardně vybavený interiér. Součástí všech jednotek, jsou mimo jiné bezpečnostní vstupní dveře, bezfalcové interiérové dveře, laminátové podlahy s povrchem světlých dubových prken. Koupelny a WC jsou opatřeny bílou sanitou, obklady a dlažbou v šedých odstínech. V každé jednotce je kuchyňská linka se spotřebiči značky Gorenje. Vytápění je vyřešeno samostatným plynovým kotlem Protherm pro každou bytovou jednotku. ORIGAMI má silikonovou omítku - silikát ETIX systém s metalickým nátěrem a celkový dojem doplňují dřevěná eurookna, které mají falcový profil, dvojsklo, barva grafitová šedá. V přízemí a suterénu se nachází podzemní garáže s 27 parkovacími stáními, z toho 2 místa pro invalidy. Výtah spojující garáže s 1. NP - Schmitt+Sohn má nosnost 630 kg a je určen pro 8 osob se dvěma vstupy.

Lokalita: ORIGAMI Praha leží na ulici Pod Karlovarskou silnicí, v klidné vilové čtvrti Jiviny, na okraji Ruzyně, v městské části Praha 6. Adresa dává prostor pro vynikající občanskou vybavenost. V blízkém okolí se nachází řada základních škol a mateřských školek, obchody, restaurace i lékařské ordinace. Na procházku či projížďku na kole lze vyrazit do některého z blízkých pražských parků. Zázemí obce poskytuje i dobré dopravní spojení, umožňující dostat se rychle a jednoduše do jiných částí Prahy nebo centra pomocí auta nebo MHD. Nabízí se zde i snadná dostupnost Pražského okruhu či letiště.

Lokalita

Pod Karlovarskou silnicí, Ruzyně, Praha 6

Co si o projektu “Byty Origami” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty