02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Byty Panský Dvůr - Developerský projekt uprostřed klidu

Vyprodáno
Osvobození, Bučovice, Jihomoravský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V malé obci uprostřed krajiny, ale nedaleko města Brna, vzniká nový rezidenční projekt Byty Panský Dvůr. Komplex 6 domů nabídne celkem 47 bytů ve velikostech od 1kk po 4kk, kterým náleží parkovací místa a sklepy v suterénu a většině z nich také balkon, terasa či předzahrádky. Mezi domy bude vytvořen zelený dvůr přístupný rezidentům.

Developerem je společnost PSH INVEST Bučovice s.r.o. , která má v plánu projekt dokončit a předat novým majitelům do konce dubna 2021.

Lokalita: Projekt Byty Panský Dvůr je umístěn v klidné části obce Bučovice. Bučovice jsou obec s přibližně 6 000 obyvateli, venkovskou atmosférou a dominantou renesančního zámku. Svým obyvatelům nabízí veškerou potřebnou občanskou vybavenost včetně obchodů, restaurací, vzdělávacích institucí, lékařských zařízení, kulturního centra s kinem, sportovní centrum s tenisovými kurty, krytým bazénem a koupalištěm.

Obec leží uprostřed krajiny Jihomoravského kraje, Brno je dostupné buď automobilem nebo ze železniční stanice Bučovice do 30 minut.

Co si o projektu “Byty Panský Dvůr - Developerský projekt uprostřed klidu” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty