Developerský projekt Byty Panský Dvůr

V prodeji
Osvobození, Bučovice, Jihomoravský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V malé obci uprostřed krajiny, ale nedaleko města Brna, vzniká nový rezidenční projekt. Komplex 6 domů nabídne celkem 47 bytů ve velikostech od 1kk po 4kk, kterým náleží parkovací místa a sklepy v suterénu a většině z nich také balkon, terasa či předzahrádky. Mezi domy bude vytvořen zelený dvůr přístupný rezidentům.

Developerem je společnost PSH INVEST Bučovice s.r.o. , která má v plánu projekt dokončit a předat novým majitelům do konce dubna 2021.

Lokalita: Projekt Byty Panský Dvůr je umístěn v klidné části obce Bučovice. Bučovice jsou obec s přibližně 6 000 obyvateli, venkovskou atmosférou a dominantou renesančního zámku. Svým obyvatelům nabízí veškerou potřebnou občanskou vybavenost včetně obchodů, restaurací, vzdělávacích institucí, lékařských zařízení, kulturního centra s kinem, sportovní centrum s tenisovými kurty, krytým bazénem a koupalištěm.

Obec leží uprostřed krajiny Jihomoravského kraje, Brno je dostupné buď automobilem nebo ze železniční stanice Bučovice do 30 minut.

Co si o projektu “Byty Panský Dvůr” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty