30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Pecháčkova 3

Vyprodáno
Pecháčkova, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  8952
 • Stav:
 • Developer:
  Svoboda & Williams s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  říjen 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  48 - 186 m2
 • Počet bytů celkem:
  15
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  6.100.000 Kč - 8.150.000 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt s názvem Pecháčkova No. 3 se nalézá na ulici Pecháčkova, která patří do smíchovského katastrálního území na Praze 5. Projekt představuje nově zrekonstruovanou budova, která nabídne patnáct bytových jednotek. Elegantní dům postavený v neoklasicistním stylu právě prochází rekonstrukcí a je situován v ulici kolmé k Janáčkovu nábřeží, což umožňuje krásný výhled na Vltavu a Nové Město pro většinu bytů. Prodejcem projektu je renomovaná společnost Svoboda & Williams. Předpokládané dokončení rekonstrukce projektu je plánováno na rok říjen 2015.

Byty: Rezidence Pecháčkova 3 bude tvořena patnácti bytovými jednotkami. Ty jsou postaveny v dispozicích od 2+kk po 4+kk. Součástí projektu jsou dva obchodní prostory v 1. nadzemním a 2. podzemním podlaží. Menší z nich má obytnou plochu 129 m2 . Větší z nich má celkovou plochu 186 m2. Nejmenší obytnou jednotkou je byt, který nabízí 58 m2. Nejprostornější bytová jednotka má obytnou plochu 142 m2 a balkon o ploše 26 m2. Je také nejdražší bytovou jednotkou a je řešena jako dispozice 4+kk. Nejlevnější bytovou jednotkou je byt s plochou 61 m2. Půdní byty mají k dispozici rozsáhlou terasu, která je orientována na jih. Luxusní mezonetové byty nabídnou dva balkony a terasu. Parkování je řešeno přímo v objektu a je zahrnuto v ceně bytu. V ní je obsažen také jeden sklep. Bytové jednotky jsou odevzdávány ve vysokém standardu a za využití materiálů nejvyšší možné kvality. Nové apartmány budou mít k dispozici například přípravu pro kuchyňskou linku.

Lokalita: Rezidenční projekt Pecháčkova No.3 využívá všech výhod lokality pátého pražského obvodu – Smíchov. V blízkosti rekonstruovaného domu je Vltava a nové byty na ulici Pecháčkova budou mít výhled také na Nové město. Objekt se nalézá jen pár kroků od Janáčkova nábřeží a Kinského zahrady. V těsné blízkosti objektu se nalézá Palackého most, který umožňuje spojení s centrem, tramvajová zastávka Zborovského se nalézá jen několik desítek metrů od domu. Dům sousedí s Golf Resort Cihelny a.s., náměstím 14. října a Národním domem na Smíchově. Pět minut od rezidence se nalézá klub Futurum, smíchovská tržnice a BestFit Studio Smíchov. Pohodlnou chůzí se noví rezidenti dostanou na Kampu či na Karlovo náměstí. Nákupní možnosti je možné realizovat v blízkém Obchodnímu centru Nový Smíchov na Andělu či v supermarketu Tesco, který je vzdálen jen pět minut chůze. Ve vzdálenosti pěti minut nalezneme také Lokal Blok, Základní uměleckou školu Štefánikova a skate park. Občanskou vybavenost doplňuje množství lékáren, restaurací, hospod a barů. Ve vzdálenosti pěti minut se nalézají také Dienzenhoferovy sady či projekt Malostranská vodárna. Do pěti minut chůzí se dostaneme do Městské knihovny nebo do smíchovské synagogy. Nejbližší zastávka metra Anděl se nalézá jen deset minut pěší cesty. V okolí projektu je také několik městských úřadů.

Lokalita

Pecháčkova, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Byty Pecháčkova 3” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty