Byty Poděbrady

Aktualizováno: 17 července, 2020
Byty Poděbrady
Adresa Čechova, Poděbrady, Středočeský kraj
K nastěhování od 3Q/2021
Velikost jednotek 1+kk – 4+kk
Developer PMS spol. s r.o.


O projektu:

V lázeňském městě Poděbrady vzniká rezidenční projekt dvou pětipodlažních bytových domů nazvaných Rezidence Želivského a Rezidence Jindřich. V nabídce jsou byty v dispozicích 1kk až 4kk, ke kterým náleží balkony a terasy. Je také možno k bytovým jednotkám dokoupit sklepní kóje a parkovací místa v suterénních garážích nebo venku před domem.

Developerem je společnost PMS Poděbrady, která plánuje výstavbu dokončit a byty předat do léta 2021.

Lokalita:

Projekt je umístěn nedaleko centra města Poděbrad, v návaznosti na ulici Čechova - v ulicích Želivského a Vrchlického. Pár minut chůze od něj se nachází lázeňská kolonáda s pakem a restauracemi a centrum s občanskou vybaveností včetně obchodů, škol, služeb a kulturních zařízení včetně divadla, kina a muzeí.

Poděbrady jsou město ležící ve Středočeském kraji, necelých 50 km východně od Prahy. Dobrá dostupnost je zajištěna díky blízkému vlakovému nádraží a silničním spojením hlavně do Prahy a Hradce Králové.

Lokalita poskytuje mnoho rekreačních a sportovních příležitostí včetně golfového hřiště a tenisových kurtů, podél řeky Labe vede oblíbená cyklostezka a dostupné je přírodní koupaliště Jezero.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky