30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Preslova

Vyprodáno
Preslova, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  9200
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  83 - 109 m2
 • Počet bytů celkem:
  5
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Komorní projekt s názvem Byty Preslova je situován na stejnojmenné ulici na Smíchově, která náleží do Prahy 5. Exkluzivní projekt nabízí pět nadstandardně vybavených bytů, které jsou umístěny v podkroví renovovaného domu. Celý dům, který byl postaven v secesním stylu, je po rekonstrukci, takže jeho historické prvky jsou dokonale zachovány. Nachází se v samém centru hlavního města. Developerem objektu je společnost Satpo, která nyní celý objekt dostavuje. Prodej bytů je již zahájen, odevzdání bytů klientům má společnost naplánováno na polovinu roku 2015.

Byty: Komfortní nové byty mají dispozice 3+kk a 4+kk a jsou navrženy tak, aby vynikla jejich velikost, vzdušnost a elegance. Nejmenší byt má celkovou plochu 105,8 m2, z toho obytná plocha zabírá 98,1 m2. K bytu náleží také lodžie, jejíž velikost je 7,7 m2. Nejprostornější byt nabízí celkovou plochu 115,5 m2, zatímco jeho obytná plocha má 108,6 m2. K tomuto bytu náleží lodžie o velikosti 6,9 m2. Při celkové rekonstrukci pamatoval developer na zachování secesních prvků a celkové charakteristiky domu, ale zároveň přidal moderní prvky jako kabinový výtah. Celý objekt je vytápěn centrálním zdrojem v kotelně, která je umístěna v prostorách domu. Vytápění na WC a v koupelnách je řešeno podlahovým vytápěním, dále je zde zaveden deskový radiátor a podlahové konvektory. Na podlaze v koupelnách je keramická dlažba, stěny jsou pokryty keramickými obklady. Zařizovací předměty a baterie zprostředkovaly společnosti jako Villeroy & Boch, Hansgrohe, Tece a Huppe. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné, lepené, na stěnách je štuková omítka. Interiérové dveře jsou dřevěné kazetové, včetně dřevěných obložkových zárubní. Okna jsou francouzská dřevěná EURO, na balkonech a lodžiích mají trojité sklo. Střešní okna dodala společnost Velux. Vstupní dveře do domu jsou protipožární s bezpečnostním zámkem a bezpečnostním kováním. Developer zaručuje možnost vlastního výběru koncových zařízení.

Lokalita: Lokalita pražského Smíchova na Praze 5 představuje tradiční místo pro život, obklopený tradicí a kulturou. Ulice Preslova je obklopena mnoha kavárnami, parky, galeriemi a slavnými budovami. Nezapomíná ale na skvělou dopravní dostupnost do centra. Na jedné straně ulice je to tramvajová zastávka Zborovská, na opačném konci je autobusová zastávka Arbesovo náměstí. Nejbližší stanicí metra je Anděl, který je vzdálen pět minut chůze. V docházkové vzdálenosti 3 minut je k dispozici obchodní a zábavní centrum Nový Smíchov, Karlův most, Kampa či náplavka. Blízká Malá Strana nabízí v letních měsících farmářské trhy nebo živou hudbu. Kolem secesního domu jsou v docházkové vzdálenosti do patnácti minut parky Kampa, Kinského zahrada, Dienzenhoferovy sady nebo Petřín. V docházkové vzdálenosti pět minut se nalézá Městská knihovna či Švandovo divadlo. Do deseti minut se dostanete do dvou školek a jedné základní školy, dále je zde české a jedno francouzské gymnázium. Kompletní občanskou vybavenost nabízí několik lékáren a zdravotnických zařízení.

Lokalita

Preslova, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Byty Preslova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty