30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Prokopka Pardubice - nové byty na prodej

V prodeji
Závodu míru, Pardubice, Pardubický kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Pardubický kraj
 • Lokalita:
  Pardubice
 • Počet bytů celkem:
  49
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

Rezidenční projekt Prokopka v Pardubicích nabízí celkem 49 bytových jednotek rozmístěných do dvou moderních budov. Byty jsou o dispozici od 1+kk po 4+kk s plochou od 34 do 119 metrů čtverečních. Byty jsou ve vysokém standardu, vybaveny podlahovým vytápěním, rekuperací vzduchu a jsou řešeny v nízkoenergetickém standardu A. Součástí projektu je i společná zahrada či parkovací dům pro majitele bytů, kteří si mohou zakoupit až tři parkovací místa.

Lokalita

Byty Prokopka najdete poblíž ulice nábř. Závodu míru v Pardubicích, krajském městě Pardubického kraje. Nemovitost se nachází v blízkosti centra města a je obklopena veškerými potřebnými službami. V docházkové vzdálenosti najdete školku, školu, obchodní centrum, poštu, vlakové nádraží, řadu restaurací a kaváren, ale i sportoviště či nábřeží řeky Labe, které je skvělým cílem relaxačních procházek. Lokalita je ideální pro všechny, kteří chtějí žít aktivním společenským životem a využívat služby města, ale zároveň mít na dosah zeleň a prostor.

Lokalita

Závodu míru, Pardubice, Pardubický kraj

Co si o projektu “Prokopka Pardubice - nové byty na prodej” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty