23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Byty Rokycany

Vyprodáno
Dělostřelců, Nové Město, Rokycany, Plzeňský kraj

Detaily

O projektu

Ve městě Rokycany v ulici Dělostřelců se realizuje projekt nového bytového domu, který nabídne 42 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 3+kk a jeden byt 3+1. Součástí každého bytu je lodžie nebo terasa a kryté parkovací stání. Navíc je možné dokoupit garážové stání v 1. nadzemním podlaží. Dva největší byty s nadstandardními terasami se nachází v 5. nadzemním podlaží.

Výstavba byla zahájena v lednu 2020. Dokončení projektu je plánováno v červenci 2021 a noví majitelé se budou moci stěhovat v září.

Lokalita:

Bytový dům je situován v klidné části Rokycan v ulici Dělostřelců. V blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost: supermarkety Billa, Albert, Lidl a další, základní školy, střední odborná škola, gymnázium, základní umělecká škola a nemocnice.

Pro sportovní nadšence je k dispozici zimní stadion, basketbalová a házenkářská hala, bowlingové dráhy, hřiště na squash, koupaliště, krytý bazén a tenisový areál.

Dopravní spojení do centra Rokycan i do města Plzně je velice rychlé – za 5 minut se lze autem dostat na dálnici D5 a za 15 minut do Plzně (16 km).

Lokalita

Dělostřelců, Nové Město, Rokycany, Plzeňský kraj

Co si o projektu “Byty Rokycany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty