25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Byty Rokycany

Vyprodáno
Dělostřelců, Nové Město, Rokycany, Plzeňský kraj

Detaily

O projektu

Ve městě Rokycany v ulici Dělostřelců se realizuje projekt nového bytového domu, který nabídne 42 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 3+kk a jeden byt 3+1. Součástí každého bytu je lodžie nebo terasa a kryté parkovací stání. Navíc je možné dokoupit garážové stání v 1. nadzemním podlaží. Dva největší byty s nadstandardními terasami se nachází v 5. nadzemním podlaží.

Výstavba byla zahájena v lednu 2020. Dokončení projektu je plánováno v červenci 2021 a noví majitelé se budou moci stěhovat v září.

Lokalita:

Bytový dům je situován v klidné části Rokycan v ulici Dělostřelců. V blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost: supermarkety Billa, Albert, Lidl a další, základní školy, střední odborná škola, gymnázium, základní umělecká škola a nemocnice.

Pro sportovní nadšence je k dispozici zimní stadion, basketbalová a házenkářská hala, bowlingové dráhy, hřiště na squash, koupaliště, krytý bazén a tenisový areál.

Dopravní spojení do centra Rokycan i do města Plzně je velice rychlé – za 5 minut se lze autem dostat na dálnici D5 a za 15 minut do Plzně (16 km).

Lokalita

Dělostřelců, Nové Město, Rokycany, Plzeňský kraj

Co si o projektu “Byty Rokycany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty