Byty Ruzyně

Aktualizováno: 13 června, 2020
Byty Ruzyně
Adresa Zbuzanská, Ruzyně, Praha 6
K nastěhování od 01/2021
Počet jednotek 9
Velikost jednotek 1+kk - 1+1
Developer OPTIMAL HOUSE s.r.o.


O projektu:

V klidné rezidenční oblasti pražské Ruzyně nabídne rekonstrukce staršího domu několik bytových jednotek. Malý třípodlažní bytový dům projde celkovou rekonstrukcí, po níž bude celkem k dispozici 9 bytů v menších velikostech startovacích či investičních bytů ve velikostech 1+kk a 1+1. Součástí bytových jednotek je parkovací stání v rámci vnitrobloku a soukromá zahrada pro rezidenty, která se dá využít k relaxaci, zahrádkaření či posezení u grilu.

Současným majitelem celého objektu je společnost OPTIMAL HOUSE s.r.o., která plánuje rekonstrukci dokončit do konce roku 2020 a noví majitelé se tak budou moci stěhovat na začátku roku 2021.

Lokalita:

Dům leží v ulici Zbuzanská v lokalitě Praha 6 – Ruzyně. Praha 6 je jednou z nejvyhledávanějších rezidenčních lokalit, nabízí blízkost centra Prahy s dobrou dopravní dostupností, ale i klid a spoustu zelených rekreačních míst. Zbuzanská je jednosměrnou ulicí s příjemným výhledem v rezidenční oblasti, v okolí se nachází několik rekreačních lokalit, například obora Hvězda s renesančním letohrádkem, park Ladronka nebo Divoká Šárka.

Konec ulice se napojuje na Pražský okruh, takže dostupnost automobilovou dopravou je velmi dobrá, stejně jako dostupnost na Letiště Václava Havla vzdálené 9 minut jízdy autem. V okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně Obchodního centra Šestka. Probíhá zde několik linek MHD, autobusová zastávka Jiviny leží hned za domem a nedaleko leží také železniční stanice Praha Ruzyně.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky