Developerský projekt Byty Svémyslice (Storeal)

Vyprodáno
U Hřiště 86, Svémyslice, Praha-východ

Detaily

 • ID:
  11299
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha-východ
 • Lokalita:
  Svémyslice
 • Byty k nastěhování od:
  05/2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 68 m2
 • Počet bytů celkem:
  14
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk
 • Cena bytů (od - do):
  1.410.000 Kč - 2 990 000 Kč

O společnosti

O projektu: Poklidnou zástavbu s velkým množstvím zeleně slibuje budoucím majitelům nový developerský projekt Storeal. Bytový komplex se buduje ve Svémyslicích u Prahy v ulici U Hřiště. Bude se skládat z nového domu, který charakterizuje vyšší standard vnitřního vybavení jednotlivých bytů i použitého stavebního materiálu. Základ novostavby se řídí soudobými architektonickými trendy. V bytovém domě se bude nacházet celkem 14 bytů, které svým charakterem odpovídají především životnímu stylu současných mladých lidí. Právě těm jsou zbrusu nové byty především určeny. Jedná se o jednoduché prakticky uspořádané startovací byty pro mladé, které ovšem bez potíží vyhoví i náročnějším měřítkům rezidentů. I v malých dispozicích totiž dokážou maximálně využít místo a poskytnout svým obyvatelům náležitý komfort. Dokončení nových bytů se plánuje na období dubna až května 2017, zkolaudovány a připraveny k nastěhování budou pravděpodobně v květnu nebo červnu 2017. Developerem a prodejcem je v případě tohoto nového domu společnost Storeal se sídlem v Golčově ulici v pražských Kunraticích.

Byty: Rezidenční komplex Storeal nabízí nové byty s plošnými dispozicemi 1+kk a 2+kk, přičemž rozměry podlahové plochy se pohybují od 30 m2 do 68 m2. Ceny bytů jsou v rozpětí od 1,08 milionu Kč včetně DPH po 2,19 milionu Kč včetně DPH. Upozorňujeme ale, že ceny jsou pouze orientační, před uvažovaný nákupem je třeba vždy ověřit jejich přesnou výši u developera. Novostavba má velmi jednoduchý vzhled. Rezidenti se také nemusejí starat o servis, který souvisí s celkovým provozem nemovitosti, ten už je předem zajištěn. K dispozici je pro nové byty také parkovací stání ke každé bytové jednotce.
Jaké jsou standardy bytů? V rámci nich se dodávají obklady WC a koupelen, dále značková sanitární technika. V pokojích se pokládají koberce, pro vstupy do jednotlivých místností se osazují vnitřní dveře vybavené obložkovou zárubní. Nechybí také příprava pro kuchyňskou linku. Samozřejmostí je kompletní provedení elektroinstalace v celém bytě. Komfortní bydlení zajišťují dodávaná plastová okna, o teplo se zde stará centrální plynové vytápění.

Lokalita: Lokalita Svémyslice u Prahy, kde se developerský projekt buduje, je vhodná hlavně pro lidi, kteří patří mezi vyznavače soukromí, klidu a odpočinku v zeleni. Obec se nachází ve vzdálenosti 3 km od Prahy, dům se buduje v ulici U Hřiště. Výhodou je, že jde o lokalitu s velkým podílem zeleně, ve které ale máte na dosah ruky všechny vymoženosti velkoměsta.

Přímo u vsi stojí kostel svatého Prokopa. Dopravit se k němu můžete buď po svých za zhruba 14 minut, nebo autem za 2 minuty. Dále je zde severně od vesnice krucifix. Pěšky je to asi 8 minut nebo přibližně minuta jízdy autem. Také je ve vsi sloup se sochou svatého Prokopa, dostanete se k němu pěší procházkou za pět minut, nebo za minutu jízdy autem. Na návsi se rovněž nalézá malá výklenková kaplička vzdálená asi 5 minut pěší cesty nebo také minutu jízdy autem. Poměrně blízkou kulturní památkou je Chvalský zámek, původně šlo o tvrz, kde se v současnosti konají různé výstavy a také společenské akce. Autem k němu dojedete přibližně za 11 minut, autobusem číslo 353 za 36 minut. Jednu zajímavost a zároveň svébytnou kulturní památku objevíte přímo na Černém Mostě. Místní pozoruhodností je zde kamenný most tyčící se nad železniční tratí směřující do Čelákovic. Most byl černý od parních lokomotiv a od něj také získala čtvrť své jméno. Ovšem patrně nejvýznamnější památkou v okolí Svémyslic je hrad Jenštejn, který je přístupný veřejnosti. Dnes už jde jenom o zříceninu, ovšem zajímavou. Hrad obsahuje ve svých prostorách expozici o své historii a můžete si na něj zajít na výlet. Po silnici autem je to 7 minut jízdy, nebo autobusem číslo 376 celkem 32 minut jízdy či pěšky procházka na zhruba 46 minut.

Pokud jde o zábavu, Svémyslice jsou malou vesničkou s asi 400 obyvateli, takže za společenským životem budete muset vyrazit do centra Prahy, což je metrem z Černého Mostu asi 25-30 minut. Ovšem na některé kulturní příležitosti narazíte už na Černém Mostě a v jeho okolí. Například Obchodní centrum Černý Most v sobě ukrývá CineStar, nové multikino zaměřené na soudobou filmovou produkci. Vejdete do něj přímo v obchodním centru Černý Most v Chlumeckého ulici. V tomto centru se také pořádají různé kulturní akce, například výstavy, nebo čtení v Knihcentru. Do CineStaru se vozem dostanete za 16 minut, kombinací autobusů 376 a 202 za 49 minut. V ulici Generála Janouška narazíte na pobočku Městské knihovny v Praze. Dojedete k ní autem za 15 minut, nebo můžete vyzkoušet také městskou dopravu, v rámci které se nabízí jako nejvhodnější spojení kombinace autobusů 376 a 202, cestu byste v tomto případě stihli za 43 minut. Volnočasové aktivity pro děti a mládež nabízí například Dům dětí a mládeže, který má více sídel. Sídlo pro Černý Most se nachází na ulici Generála Janouška. Pořádá různé zájmové kurzy a kroužky včetně letních táborů. I sem je doprava velice dobře schůdná, cesta vozem se dá stihnout za 17 minut, městskou dopravou je ovšem delší. Pokud pojedete autobusem číslo 376 a poté 185, můžete to zvládnout za 42 minut. Další je volnočasové a sportovní centrum Plechárna, které také nabízí kreativní kurzy, pořádá festivaly a různá společenská a komunitní setkání. Pracuje v Bryksově ulici. Dále zde funguje i dětské Divadlo pod Černým Mostem, které připravuje i svoje vlastní představení. K Plechárně i dětskému Divadlu pod Černým Mostem se dopravíte za 14 minut autem, nebo také za 34 minut autobusem číslo 353 a 296. Protože je na Černém Mostě řada bezbariérových bytů, bydlí zde poměrně velké množství zdravotně postižených obyvatel. Je tedy snahou zapojit je i do kulturního dění. V bezbariérovém centru Katolická Oáza v Maňákově ulici proto probíhá projekt Divadlo na mostě, který chystá divadelní představení. Sem se autem dostanete za 14 minut, nebo za 43 minut, pokud použijete autobus číslo 376 a následně 202.

Okolí Svémyslic je plné zeleně, ovšem les bohužel není příliš blízko obce. Za vsí protéká potok Svémyslická vodnice, ve vsi je také malý rybníček. Dobře dosažitelnou rozsáhlejší zelenou plochu ovšem tvoří nepříliš vzdálený Xaverovský háj o rozloze 100 ha, protéká jím Svépravický potok a nachází se tu hodně lesních porostů. Sjedete k němu po 17 minutové jízdě autem nebo cca 48 minutové jízdě autobusy číslo 353 a dále buď 250, 261 nebo 269. Na Klánovický les narazíte po 14 minutové jízdě autem či případně 55 minutové jízdě autobusy 353 a 344.

Možnost protáhnout si tělo vám nabídne sportovní areál Satalice, který se nalézá v dojezdové vzdálenosti 11 minut autem nebo 24 minut autobusem číslo 376. Osm minut jízdy autem a jste u golfového hřiště ve Mstěticích, kde si můžete zahrát golf. Můžete využít také velmi dobře dostupné sportoviště u základní školy Generála Janouška na Černém Mostě, které zahrnuje čtyři sportovní plochy včetně multifunkčních hřišť a atletického oválu. Můžete se sem vypravit autem a cestu s přehledem zvládnete za 14 minut či případně autobusovými linkami s číslem 353 a 202 za 42 minut. V Bryksově ulici na Černém Mostě je otevřený Skatepark Černý Most pro všechny milovníky jízdy na skateboardu. Sjedete do něj za 15 minut autem, pokud zvolíte autobus, pak budete muset využít linku číslo 353 a buď 223 nebo 276 či 296, přičemž cesta vám potrvá 41-42 minut. Tenisové centrum Černý Most se dvěma kurty s umělým povrchem má své sídlo rovněž v Bryksově ulici. Autobusovou linkou číslo 353 a dále buď 223 nebo 273 nebo 296 vám to k němu potrvá 39-40 minut, autem to samozřejmě bude kratší, stihnete to za 14 minut. Kart areál pro závodní motokáry s možností vyzkoušet si tyto stroje vybavené motory Subaru najdete v Chlumeckého ulici. I sem je dojezd velmi příjemný, trvá autem pouhých 14 minut, autobusem číslo 353 potom 38 minut. Kromě toho se v okruhu Černého Mostu nalézá také několik fitness studií, například Studio Recon v Bryksově ulici, což je 14 minut autem či 39 minut autobusem 353 a 223 nebo 296, dále Studio B13 v Bobkově ulici, kam se vozem dostanete za 16 minut nebo autobusem číslo 353 a 223 či 296 za 35 minut či Fitness Fantom v Cíglerově ulici. Tam se autobusem číslo 353 a buď metrem linkou B, nebo autobusem číslo 202 dopravíte za 38-39 minut či autem za 13 minut. Ve výčtu možných sportovních aktivit by nemělo chybět Centrum Rehafit zaměřené hlavně na rehabilitaci tělesně postižených, které sídlí v ulici Generála Janouška. Doprava je sem možná buď autem, kdy cestu projedete za 14 minut či případně můžete využít autobusové linky s číslem 353 a 202 a pak to stihnete za 42 minut. Kukelská ulice zahrnuje Triatlon Sportklub Praha pro trénink triatlonu, kde jste vozem za 16 minut, pokud použijete městskou dopravu, jedná se o kombinaci linek 376 a 186 a cesta se dá stihnout za 46 minut. Dále narazíte v katastru Černého Mostu i na Klub Kangsim Dojang v ulici Za černým mostem, ten se zaměřuje hlavně na sportovní zápas. Pro milovníky tohoto sportu bude příjemným zjištěním, že se sem dostanou po silnici za 14 minut, nebo kombinací autobusů 376 a 186 za 42 minut.

Dobře postaráno je i o zdravotní péči, nejbližší poliklinika Černý Most, zvaná Parník, sídlí v ulici Generála Janouška a v Himrově. Dojezdová vzdálenost autem je 14 minut, autobusem číslo 353 potom 30 minut. V areálu se rovněž nalézá lékárna, která samozřejmě má stejnou dojezdovou vzdálenost.
Nejbližší mateřská škola je v sousedním Jenštejně, po silnici autem cestu zvládnete za 9 minut, jestliže ovšem zvolíte autobus, pak to linkou 376 stihnete za 18 minut. A máte-li čas a chuť, můžete to rovněž vzít procházkou, což potrvá 42 minut. Řada dalších mateřských škol se nalézá na Černém Mostě. Například jde o MŠ Korálek v Kučerově ulici, což je kombinací autobusových linek číslo 353 a 223 celkem 48 minut.

Velice blízko je základní škola v Zelenči, což máte autem jenom 4 minuty cesty, nebo asi 26 minut pěšky či 11 minut autobusem číslo 353. Pokud jde o další základní školy, ty se potom nalézají už na Černém Mostě, což je samozřejmě z pohledu dopravy o něco složitější. Nejbližší ze škol kolem Černého Mostu je zřejmě ZŠ ve Vybíralově ulici. Což je dvěma busy číslo 353 a 296 celkem 52 minut, autem 16 minut.

S dostupností pobočky České pošty to ve Svémyslicích také není nijak zlé. Nachází se to totiž hned vedle v sousedním Jenštejně. Celkem bez potíží se tam dopravíte autobusem číslo 376 za pouhých 15 minut, ovšem mnohem rychleji tam budete autem, a to jenom za 7 minut. Konečně máte-li čas, můžete se vydat i na pěší pochod trvající asi 47 minut.
Potřebujete-li vybrat peníz, na nejbližší bankomat narazíte ve Vinoři v Živanické ulici, což je autem 8 minut, autobusem číslo 376 potom 20 minut. Tento bankomat náleží České spořitelně. Samozřejmě jsou bankomaty na Černém Mostě, což je zhruba 15 minut jízdy autem, či 49 minut jízdy autobusem číslo 353. Je zde umístěn například bankomat patřící Komerční bance.

Nejbližší hospůdka našla své útočiště přímo ve Svémyslicích a nazývá se Pražskej Rej. Je přímo v ulici U Hřiště pouhou minutu pěší cesty od domu. Jedná se o lidovou hospodu. Nedaleko ale narazíte i lepší podnik, a sice v Radonické ulici ve Vinoři je Ala bašta restaurace. Pokud jde o dopravu, dojezd autem je tam 7 minut, autobusem číslo 376 celkem 14 minut a můžete dobrý oběd či večeři spojit i s pěším výletem, který potrvá celkem 43 minut.

Supermarket samozřejmě přímo ve Svémyslicích nenajdete, ovšem narazíte zde na obchod se smíšeným zbožím. Pokud budete potřebovat větší nákupy, potom v dojezdové vzdálenosti 15 minut autem se nalézá nákupní centrum Černý most. Sídlí ve zdejší Chlumecké ulici. V oblasti potravin vám poslouží obrovský hypermarket Globus. Dále zde najdete například prodej oděvů značky Marks and Spencer a řadu dalších obchodů nejenom z oblasti módy, ale například i elektroniky. Nábytkářský gigant IKEA a prodejna Makro a se také nachází v Chlumecké ulici. V Breicetlově ulici narazíte na supermarket Albert, což je ze Svémyslic asi 12 minut autem. Ve stejné dojezdové vzdálenosti leží i Lidl na Hartenberské ulici. V Náchodské ulici funguje Penny Market, ke kterému se dokonce dopravíte za pouhých 9 minut.

Pokud jde o dopravní situaci v obci Svémyslice, s Prahou ji spojují autobusové linky číslo 376 a 353. Linka 376 jede do Letňan, kam je dojezdový čas 21 minut a linka 353 na Černý Most, kde je dojezdový čas 22 minut. Můžete využít i vlakové spojení z nedaleké zastávky Zeleneč centrum, která je od Svémyslic vzdálená asi 1,5 km, čili přibližně 26 minut pěší cesty, 3 minuty autem, nebo také 11 minut autobusem číslo 353. Dále tyto autobusy míří do Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi. Ze Zelenče jede vlak na pražské Masarykovo nádraží, kam se dostanete za 20 minut. Autem je to na nájezd na Pražský okruh u Černého Mostu pouhých 9 minut. Pražský okruh totiž vede hned vedle Černého Mostu a dá se na něj najet z Chlumecké ulice. Také můžete Chlumeckou a následně Poděbradskou ulicí zamířit přímo do centra města. Z konečné metra Černý Most jste za 25-30 minut přímo v samém centru Prahy dole na Václavském náměstí, a sice na stanici metra Můstek, která leží na lince B a je přestupní i na linku A.

Více info: www.storeal.cz > Byty Svémyslice

Lokalita

U Hřiště 86, Svémyslice, Praha-východ

Co si o projektu “Byty Svémyslice (Storeal)” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty