25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Byty Truhlářská 11

Vyprodáno
Truhlářská, Nové Město, Praha 1

Detaily

 • ID:
  9903
 • Stav:
 • Developer:
  Svoboda & Williams s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 1
 • Lokalita:
  Nové Město
 • Byty k nastěhování od:
  zima 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  111 - 310 m2
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Možnost nastěhování již v zimě 2015 do nových bytů na ulici Truhlářská, v lokalitě Nové Město na Praze 1, nabízí realitní kancelář Svoboda & Williams s.r.o. Novostavba, v níž se nachází celkem 9 nových bytů, je celkově rekonstruovaný, činžovní dům. Developerský projekt nazvaný Byty Truhlářská 11, představuje historickou budovu s klasicistní fasádou, procházející kompletní nákladnou rekonstrukcí včetně instalace nových úsporných technologií. Novostavba znázorňuje luxusní rezidenci s perfektně vybavenými byty, navrženými architektonickým studiem a podzemním parkováním. Kromě bytových jednotek vzniknou v suterénu i obchodní prostory, které developerský projekt nabízí ve stavu shell&core. Poskytuje tak možnost vlastní úpravy dispozic i výběru finálních povrchů, jako jsou podlahy, dlažba, obklady apod. Sedmi podlažní novostavba bude zahrnovat byty o dispozicích 3+kk - 4+kk + 1 penthouse 5+kk.

Byty: 9 bytových jednotek + 2 komerční prostory v sedmipodlažní rezidenci Truhlářská 11, představují vysoce luxusní a moderní provedení. Většinová rezidenční část domu bude zahrnovat pouze dva byty na jedno patro. V nabídce je šest bytů o dispozici 3+kk a dva byty 3+kk s možností členění na 4+kk a penthouse 5+kk s velkoplošnými ateliérovými okny, rozkládající se v šestém podlaží. Byty mají užitnou plochu 111 m2 – 310 m2. Přízemí, kde se budou nacházet komerční prostory, mají celkovou plochu 31 m2 a suterénní komerční prostory měří celkem 436 m2. V domě bude vystavěno také 27 parkovacích míst s možností koupě dvou stání na jeden byt, která umožní vjezd i vyšším automobilům. Sounáležitostí každého bytu bude i sklep. Ceny bytových i nebytových prostor získá zájemce na požádání u prodejce, kterým je realitní kancelář Svoboda & Williams s.r.o.
Všechny jednotky budou provedeny ve vysokém standardu, kam se mimo jiné řadí i okna s vysokým koeficientem prostupnosti tepla, lepené dřevěné podlahy, nerezové kování oken i dveří, interiérové dřevěné zárubně o světlé výšce celého patra, sanitární keramika světových značek. To vše a mnoho dalšího nabízí developerský projekt Truhlářská 11.

Lokalita: Katastrální území Nové Město, spadající pod Prahu 1, je lokalita s výbornou dopravní dostupností a s obchodním a finančním centrem. A právě zde, na ulici Truhlářská se nachází rezidence Truhlářská 11. Dopravu zde zajišťuje hlavně MHD. V těsné blízkosti leží stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a řady tramvajových linek. Nepřeberné množství obchodů a služeb, zastupuje perfektní občanskou vybavenost. Nachází se zde obchodní centrum Palladium a obchodní dům Kotva, pro volný čas jsou k dispozici restaurace, kavárny, kina, fitness, bazény. Celkový dojem doplňuje řada malých obchodů zaměřených např. na vybavení domácnosti a kulinářské speciality. Pro relaxaci a odpočinek je k dispozici Vltavské nábřeží, které se nachází několik minut chůze od domu. V pěším dosahu je také Staroměstské a Václavské náměstí.

Lokalita

Truhlářská, Nové Město, Praha 1

Co si o projektu “Byty Truhlářská 11” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty