Byty Truhlářská 11

Aktualizováno: 7 května, 2015
Byty Truhlářská 11
Adresa Truhlářská, Nové Město, Praha 1
K nastěhování od zima 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 9
Velikost jednotek 3+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 111 - 310 m2
Developer Svoboda & Williams


O projektu:

Možnost nastěhování již v zimě 2015 do nových bytů na ulici Truhlářská, v lokalitě Nové Město na Praze 1, nabízí realitní kancelář Svoboda & Williams s.r.o. Novostavba, v níž se nachází celkem 9 nových bytů, je celkově rekonstruovaný, činžovní dům. Developerský projekt nazvaný Byty Truhlářská 11, představuje historickou budovu s klasicistní fasádou, procházející kompletní nákladnou rekonstrukcí včetně instalace nových úsporných technologií. Novostavba znázorňuje luxusní rezidenci s perfektně vybavenými byty, navrženými architektonickým studiem a podzemním parkováním. Kromě bytových jednotek vzniknou v suterénu i obchodní prostory, které developerský projekt nabízí ve stavu shell&core. Poskytuje tak možnost vlastní úpravy dispozic i výběru finálních povrchů, jako jsou podlahy, dlažba, obklady apod. Sedmi podlažní novostavba bude zahrnovat byty o dispozicích 3+kk - 4+kk + 1 penthouse 5+kk.

Byty:

9 bytových jednotek + 2 komerční prostory v sedmipodlažní rezidenci Truhlářská 11, představují vysoce luxusní a moderní provedení. Většinová rezidenční část domu bude zahrnovat pouze dva byty na jedno patro. V nabídce je šest bytů o dispozici 3+kk a dva byty 3+kk s možností členění na 4+kk a penthouse 5+kk s velkoplošnými ateliérovými okny, rozkládající se v šestém podlaží. Byty mají užitnou plochu 111 m2 – 310 m2. Přízemí, kde se budou nacházet komerční prostory, mají celkovou plochu 31 m2 a suterénní komerční prostory měří celkem 436 m2. V domě bude vystavěno také 27 parkovacích míst s možností koupě dvou stání na jeden byt, která umožní vjezd i vyšším automobilům. Sounáležitostí každého bytu bude i sklep. Ceny bytových i nebytových prostor získá zájemce na požádání u prodejce, kterým je realitní kancelář Svoboda & Williams s.r.o. Všechny jednotky budou provedeny ve vysokém standardu, kam se mimo jiné řadí i okna s vysokým koeficientem prostupnosti tepla, lepené dřevěné podlahy, nerezové kování oken i dveří, interiérové dřevěné zárubně o světlé výšce celého patra, sanitární keramika světových značek. To vše a mnoho dalšího nabízí developerský projekt Truhlářská 11.

Lokalita:

Katastrální území Nové Město, spadající pod Prahu 1, je lokalita s výbornou dopravní dostupností a s obchodním a finančním centrem. A právě zde, na ulici Truhlářská se nachází rezidence Truhlářská 11. Dopravu zde zajišťuje hlavně MHD. V těsné blízkosti leží stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a řady tramvajových linek. Nepřeberné množství obchodů a služeb, zastupuje perfektní občanskou vybavenost. Nachází se zde obchodní centrum Palladium a obchodní dům Kotva, pro volný čas jsou k dispozici restaurace, kavárny, kina, fitness, bazény. Celkový dojem doplňuje řada malých obchodů zaměřených např. na vybavení domácnosti a kulinářské speciality. Pro relaxaci a odpočinek je k dispozici Vltavské nábřeží, které se nachází několik minut chůze od domu. V pěším dosahu je také Staroměstské a Václavské náměstí.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (58 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
11. 3. 2016
Novostavba Ferdinand Palace prodej bytů Praha 1 - Nové Město

Ferdinand Palace

Příčná, Nové Město, Praha 1

2018

O projektu: Ferdinand Palace je luxusní rezidence nacházející se v samém centru Prahy 1 - Nové Město. K dispozici v rámci nabídky jsou na prodej malometrážní byty poskytující maximální komfort. Některé bytové jednotky mají vlastní balkón. Rezidence nesoucí pojmenování Ferdinand Palace je na počest váženého habsburského panovníka...

21. 1. 2016
Novostavba Palác Dlážděná prodej bytů Praha 1 - Nové Město

Palác Dlážděná

Dlážděná, Nové Město, Praha 1

03/2020

O projektu: Projekt Palác Dlážděná, který je situován v Dlážděné ulici v centru hlavního města Prahy v katastrálním území Nové Město, což je čtvrť, která byla zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO, je v podstatě kvalitní a velmi povedená rekonstrukce historického domu, kterou provádí PSN (Pražská Správa Nemovitostí) ve...