30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Byty U Křížku

Vyprodáno
U Křížku, Nusle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  10360
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Nusle
 • Byty k nastěhování od:
  listopad 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  40 - 78 m2
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk
 • Cena bytů (od - do):
  3.760.750 Kč

O projektu

O projektu: Částečně zrekonstruovaný bytový dům nazvaný Byty U Křížku, se nachází v Nuslích, obvod Praha 4, na ulici U Křížku. Nejedná se o klasickou novostavbu, ale o zrekonstruované sedmé a osmé podlaží původního bytového domu, tedy o půdní vestavbu s naprosto úchvatným výhledem na panoramata Prahy. Developerský projekt tak nabídne celkem 6 nových bytů o dispozicích 1+kk a 2+kk. V nejvyšším podlaží budou součástí bytových jednotek i podstatně velké terasy. Novostavba je zasazená do původního celkového bytového komplexu a vyznačuje se novou, šedou fasádou, která perfektně kontrastuje s novou, vínově rudou střechou. Energetická náročnost developerského projektu je označena písmenem E. Prodej nových bytů byl zahájen již na jaře, konkrétně 1. 4. 2015. Výstavba novostavby byla dokončená 30. 11. 2015 a datum k nastěhování byl určen o měsíc později, tedy 30. 11. 2015. Prodejcem bytových jednotek je Realitní společnost ČS / CR estate s.r.o.

Byty: Ani jeden ze šesti nových bytů s dispozicemi 1+kk a 2+kk v půdní vestavbě původního bytového domu s výtahem, nemá stejné parametry. V sedmém podlaží jsou tak k nalezení bytové jednotky třikrát 2+kk (46 m2 – 52 m2) a jeden 1+kk (40 m2). V nejvyšším, tedy v osmém podlaží jsou byty dva a to jeden 2+kk o rozměrech 78 m2 s 14 m2 velkou terasou. Druhý byt má dispozice 1+kk, měří 51 m2 a patří k němu terasa s rozlohou 11 m2. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 2.780.000 Kč až po 5.680.000 Kč. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. K bytům patří v suterénu umístěné sklepy + soukromá prádelna. Veškeré použité stavební materiály garantují moderní a pohodlné bydlení v rekonstruované, původní výstavbě.

Lokalita: Katastrální území Nusle, spadající pod obvod Prahy 4, jsou považovány za širší střed města. A právě zde se nachází na ulici U Křížku zrekonstruovaný původní bytový dům – Byty U Křížku. Tato lokalita leží v místě, které je bokem rušné části města, jež omezuje kvalitu bydlení, ale zároveň dostatečně blízko, aby bylo možné lehce a rychle dosáhnout centra Prahy. Dopravní dostupnost zastupuje tramvajové spojení (zastávka MHD Horky), díky němuž je možné dojet do centra na Václavské náměstí během deseti minut. Prakticky za rohem se nachází vlaková zastávka Praha – Vršovice. Občanská vybavenost je na vynikající úrovni. V docházkové vzdálenosti jsou nákupní centra Tesco Expres, Lidl a Žabka. Nechybí zde ani zdravotní péče – Poliklinika Vršovice či nemocnice, lékárny zastupuje Nuselská lékárna anebo Dr. Max. V okolí jsou mateřské a základní školy (Táborská), soukromá MŠ, učiliště, Základní Umělecká Škola Lounských, Obchodní Akademie, Gymnázium, pošta, několik dětských hřišť, čerpací stanice, kavárny a ubytovny, restaurace, z nichž nejbližší je Restaurace u Menšíků a spousta dalších, potřebných služeb. Nusle nabízí i řadu parků, sportovního a kulturního vyžití (Divadlo Na Fidlovačce). Nedaleko bytového domu je velký Park Jezerka, kde v těsném sousedství leží Divadlo na Jezerce a Galerie eS. Cca 18 minut chůze od domu se nacházejí Havlíčkovy sady, určené pro relaxaci, odpočinek a sport. Sportovně rekreační lokality Tyršův vrch nabízí kromě běžného sportovního vyžití i lukostřelnici. V okolí se také nachází Bowlingová dráha a zimní stadion Hasa.

Lokalita

U Křížku, Nusle, Praha 4

Co si o projektu “Byty U Křížku” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty