05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Byty U Obory (Byty u Hvězdy)

Vyprodáno
Stochovská, Ruzyně, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: Nové bydlení pro zájemce o stylové byty menších rozměrů se, na základě developerského projektu, nazvaného Byty U Obory, realizuje v Praze 6. Nepříliš velká třípodlažní budova (energetické třídy B – tj. velmi úsporná) přináší 14 bytů, dispozičně řešených jako 1+kk a 2+kk, přičemž jednopokojové byty jsou dva a dvoupokojových je 12. Podlahové výměry se pohybují od 49 do 67 m2, což pro byty daných dispozic není málo, tudíž je nelze považovat za malometrážní. Bydlení v tomto bytovém domě je ideální pro jednotlivce, seniory, ale taktéž pro rodiny. A také je tu vhodná příležitost pro investici vašich volných finančních prostředků.
Všechny jednotky budou mít balkon, ty přízemní terasu a předzahrádku. Společné travnaté plochy budou v sadové úpravě. Jako oplocení do ulice a mezi jednotlivými zahrádkami poslouží živé ploty.

Okna v domě jsou plastová se zvukovo–termoizolačními trojskly, zdrojem vytápění bude centrální plynový kotel, radiátory v bytech budou bílá desková tělesa s termoregulačními hlavicemi – odečet spotřeby tepla, teplé a studené vody je řešen moderním dálkovým způsobem. Podlahy v bytech budou laminátové – dekor si můžete vybrat sami, volit můžete ze čtyř možností. Ke všem bytům patří sklepní kóje a 11 bytových jednotek bude mít k dispozici vnitřní garážové stání a k pěti bytům bude patřit venkovní parkovací stání. Parking není součástí kupní ceny.
Developerem je NATUM Ruzyně. S dokončením výstavby počítá na jaro 2020.

Lokalita: Bytový dům Byty U Obory se staví ve Stochovské ulici, městský obvod Praha 6, katastrální území Ruzyně. Nejprve si přibližme dopravní možnosti lokality, abyste sami viděli, že ač budete žít na okraji metropole, budete mít celou Prahu dostupnou ve velmi krátkém čase.
Nejjednodušší je využít autobusové spojení – zastávku Drnovská (s linkami 108 a 168) budete mít skoro u domu. Na metru trasy A, stanice Veleslavín, anebo Petřiny budete autobusem za 20 minut.
V Ruzyni lze hojně využívat i vlakovou dopravu – nádraží máte sedm minut chůze od domova. Vlak vás zaveze buď na Vltavskou, anebo na Masarykovo nádraží; v opačném směru můžete cestovat na Kladno. Jako další volba připadá v úvahu cesta 9 minut autobusem na Evropskou třídu, zastávka Divoká Šárka a odtud pokračovat dalšími linkami autobusů, anebo tramvajemi po celé Praze. Při cestování autem z Prahy 6 je to rovněž snadné - za 4 minuty jste na Pražském okruhu, a snadno se také dostanete co nejblíže k centru. Pražané to znají, mimopražští se naučí velmi rychle.

A jak je to v této části hlavního města s potřebnou občanskou vybaveností? Budete zde mít vše, co je v každodenním životě potřeba? Odpovězme si hned, že ano.
MŠ a ZŠ T. G. Masaryka, anebo soukromá Školka Empatica (se zahradou a bazénem) je od bytového domu Byty U Obory vzdálena 6 minut pěšky – to se bude vám i vašim dětem určitě líbit. V těchto místech jsou i lékaři (Ordinace Ruzyně, s. r. o. – 4 minuty chůze) – k dispozici je dětský a praktický lékař, neurolog, gynekolog; je tu i rehabilitační oddělení a dosti často potřebná lékárna. Do velkých zdravotnických ústavů vám, v případě potřeby, bude trvat cesta autem: 7 minut do Nemocnice Motol, a 10 minut do Nemocnice Na Homolce a ÚVN Střešovice.

Nákupy a služby: Obchodní centrum Delta v Žukovského ulici – autem k němu dojedete za 3 minuty, s využitím HMD jste tam za 9 minut (autobus staví před OC – zastávka Sídliště Na Dědině). Mezi OC Delta a Potravinami Vlastina navíc najdete dvě dětská hřiště, kde se mohou vaše děti zabavit, než nakoupíte. Nákupní centrum Hornbach – středisko pro stavebníky, kutily, zahrádkáře a domácí potřeby – to budete mít ve vzdálenosti 4 minuty autem nebo 13 minut MHD (autobus staví přímo u Hornbachu). A za 9 minut autem můžete být v nákupním a zábavním centru Metropole Zličín.
To všechno však zatím bylo pouze pro praktickou stránku života. Jistě budete chtít mít v blízkosti svého domova možnosti pro kultivaci těla a možnosti relaxace. I toto vaše přání je předem splněno.

Za prvé je tu sportování pro vaše nejmenší členy rodiny, a to Sportovní školka Řepy. V této školce s bazénem budou děti sportovat a navíc se zábavnou formou začnou učit cizí jazyky. K tomu všemu zde je zajištěno stravování v biokvalitě. Do školky si děti zavezete autem za 5 minut.
Budete-li chtít navštěvovat sportoviště TJ Ruzyně, pak vězte, že je opravdu na dosah: 2 minuty autem, 2 minuty na kole, 6 minut MHD a 9 minut pěšky.
Bonusem této lokality je za prvé okolní příroda s oborou Hvězda, podle níž dostal projekt své jméno. Nyní cituji: „Hvězda je místo s bohatou a dlouhou historií i s cennou přírodou. Požívá dvojí ochrany – je národní kulturní památkou a zároveň přírodní památkou“. Od roku 2016 je zde i naučná stezka. V Oboře můžete praktikovat běh, jezdit na kole i na koni, kochat se přírodou – třeba vzácnými druhy flóry, anebo se jen tak procházet. K dispozici jsou tu dětská hřiště, pitná voda, WC, občerstvení. Psi sem smí také, ale pouze na vodítku. No, a pokud se v zimě dočkáme sněhu i v Praze, popadněte běžky a pusťte se v Oboře běžkařskou stopou.

Za druhé je to přírodní rezervace Divoká Šárka, která se rozkládá na skalnatých úbočích a stepích v Praze 6 – Liboci. Tato oblast přechází v rozsáhlý les, čímž se vytvořil jeden z největších parků v Praze. Zde se dá provozovat pěší turistika i cykloturistika, dá se využít koupaliště v Šáreckém údolí. Mnozí rodiče sem chodí s dětmi pouštět draky. Skály Divoké Šárky využívají i horolezci. Dopřát si tu můžete i kulturní zážitek – v Divoké Šárce se nachází i amfiteátr, v němž každou první neděli v září probíhá představení některé české opery.

Dopravíte se sem autem za 4 minuty (na Evropskou třídu), MHD budete ve stejném místě za 11 minut, cyklistům bude stačit pouhých 8 minut. Hned vedle Šárky se nachází přírodní koupaliště Džbán, s pláží i pro naturisty. U Džbánu je několik dětských hřišť, sportovně zábavní park a golfové hřiště. A jak se tam dopravíte? Za 9 minut autem, za 12 minut na kole a MHD to bude trvat 20 minut. Pokud byste si chtěli vyšlápnout pěšky, tak i to je reálné – cesta vám zabere asi tak tři čtvrtě hodiny. Už věříte, že v blízkosti těchto přírodních skvostů a nepřeberných možností budete žít jako v ráji?

Více info: www.byty-u-obory.cz

Lokalita

Stochovská, Ruzyně, Praha 6

Co si o projektu “Byty U Obory (Byty u Hvězdy)” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty