Byty U Parku Beroun

Aktualizováno: 18 června, 2020
div>
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Byty U Parku Beroun
Adresa Na Náhonu, Beroun, Středočeský kraj
K nastěhování od 2020
Počet jednotek 38
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
PRECO GROUP +420-777-977-499

O projektu:

Město Beroun nabídne kvalitní a dostupné bydlení v lokalitě poblíž historického centra a s dobrou dostupností do Prahy. V rámci projektu Byty U Parku je ve výstavbě bytový dům se šesti podlažími, 38 bytovými jednotkami a dvěma nebytovými prostory k pronájmu. Budova je obklopená zelení a poskytuje tak dostatek soukromí pro rezidenty.

Parkování je zajištěno dvěma podzemními podlažími hromadných garáží s kapacitou 46 stání doplněnou dalšími 11 místy v parkovací zóně před domem a veřejnými parkovacími místy v okolí. Byty mají praktické dispozice ve velikostech 2kk až 4kk, které jsou díky velkým francouzským oknům a balkonům dobře prosvětlené a propojené s venkovním prostorem. Budova využívá moderní technologie a je provedena v úsporném standardu označeném energetickým štítkem B.

Projekt staví developerská společnost PRECO GROUP pod hlavičkou BYTY U PARKU s.r.o. Výstavba by měla být dokončena do konce roku 2020.

Lokalita:

Rezidence Byty U Parku je umístěna na pozemku v ulici Na Náhonu, nedaleko historického jádra středočeského města Beroun, které si dodnes zachovává svou jedinečnost. Jedná se o klidnou lokalitu obklopenou zelení, u lesoparku Městská hora s rozhlednou a vyhlídkou do kraje. V blízkosti prochází mnoho pěších stezek a cyklostezek včetně oblíbené trasy kolem řeky Berounky, dobře dostupné jsou i dvě chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a Český kras.

Beroun je z hlediska kvality života velmi příjemné město, poskytuje veškerou občanskou vybavenost, širokou nabídku obchodů, kvalitní vzdělávací a zdravotnické zařízení i kulturu. Nedaleko rezidence Byty U Parku leží stadion, plavecký bazén, několik různých sportovišť, jízdárny a koňské ranče a nedávno otevřený golfový areál.

Výhodou je i dobrá dostupnost do Prahy – za 15 minut se lze autem dopravit na Zličín, kde jsou k dispozici parkoviště P+R a stanice linky metra B. Dobře funguje i hromadná doprava, vlakové linky spojují Beroun se Smíchovským nádražím do 30 minut.

Podobné nabídky
Doporučujeme
25. 3. 2020
Novostavba Pozemky Zámecké Zahrady prodej bytů Středočeský kraj - Vysoký Újezd

Pozemky Zámecké Zahrady

Pod Ovčínem, Vysoký Újezd, Středočeský kraj

O projektu: V místě známém jako Zámecké zahrady je pro vás připraven stejnojmenný developerský projekt Zámecké Zahrady, lokalita Vysoký Újezd. Projekt, jehož autorem je developerská společnost Crestyl, je přizpůsoben okolní malebné krajině Křivoklátska a nachází se přímo u hranice Prahy 5. Projekt vám nabízí...

Podobné nabídky