05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Byty U Parku Beroun

V prodeji
Na Náhonu, Beroun, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Město Beroun nabídne kvalitní a dostupné bydlení v lokalitě poblíž historického centra a s dobrou dostupností do Prahy. V rámci projektu Byty U Parku je ve výstavbě bytový dům se šesti podlažími, 38 bytovými jednotkami a dvěma nebytovými prostory k pronájmu. Budova je obklopená zelení a poskytuje tak dostatek soukromí pro rezidenty.

Parkování je zajištěno dvěma podzemními podlažími hromadných garáží s kapacitou 46 stání doplněnou dalšími 11 místy v parkovací zóně před domem a veřejnými parkovacími místy v okolí. Byty mají praktické dispozice ve velikostech 2kk až 4kk, které jsou díky velkým francouzským oknům a balkonům dobře prosvětlené a propojené s venkovním prostorem. Budova využívá moderní technologie a je provedena v úsporném standardu označeném energetickým štítkem B.

Projekt staví developerská společnost PRECO GROUP pod hlavičkou BYTY U PARKU s.r.o. Výstavba by měla být dokončena do konce roku 2020.

Lokalita: Rezidence Byty U Parku je umístěna na pozemku v ulici Na Náhonu, nedaleko historického jádra středočeského města Beroun, které si dodnes zachovává svou jedinečnost. Jedná se o klidnou lokalitu obklopenou zelení, u lesoparku Městská hora s rozhlednou a vyhlídkou do kraje. V blízkosti prochází mnoho pěších stezek a cyklostezek včetně oblíbené trasy kolem řeky Berounky, dobře dostupné jsou i dvě chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a Český kras.

Beroun je z hlediska kvality života velmi příjemné město, poskytuje veškerou občanskou vybavenost, širokou nabídku obchodů, kvalitní vzdělávací a zdravotnické zařízení i kulturu. Nedaleko rezidence Byty U Parku leží stadion, plavecký bazén, několik různých sportovišť, jízdárny a koňské ranče a nedávno otevřený golfový areál.

Výhodou je i dobrá dostupnost do Prahy – za 15 minut se lze autem dopravit na Zličín, kde jsou k dispozici parkoviště P+R a stanice linky metra B. Dobře funguje i hromadná doprava, vlakové linky spojují Beroun se Smíchovským nádražím do 30 minut.

Více info: www.bytyberoun.com

Co si o projektu “Byty U Parku Beroun” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty