20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

16.05.2022

Pod Trávnou cestou: v prodeji jsou rodinné domy v Nymburce

Více aktualit

Developerský projekt Byty u parku Na Vackově

V prodeji
Olgy Havlové, Žižkov, Praha 3

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné rezidenční lokalitě pražského Žižkova vzniká rezidenční projekt Byty U Parku – Na Vackově. V jeho rámci bude postaveno 11 různorodých bytových domů s maximálně 6 nadzemními podlažími a celkem s 272 bytovými jednotkami v široké škále dispozic od 1kk až po 5kk. Byty těží z výhody sousedství s parkem Žižkovské pece, do kterého jsou orientovány jejich balkony, terasy a zahrady.

V suterénu budou umístěny sklepy a hromadné garáže s parkovacími stáními pro rezidenty, včetně několika stání pro elektromobily.

Developerem je společnost Metrostav Development, autorem návrhu architektonické studio Architecture Interior Project. Výstavba by měla být dokončena v první polovině roku 2022 a ve třetím kvartálu téhož roku je plánováno nastěhování nových rezidentů.

Lokalita: Projekt je umístěn na ulici Olgy Havlové na Žižkově spadajícím pod Prahu 3. Žižkov je oblíbená rezidenční lokalita a zcela samostatná čtvrť výborně napojená na síť MHD. Nabízí veškerou potřebnou občanskou vybavenost, širokou nabídku obchodů, služeb, kultury i sportovních a rekreačních příležitostí.

V okolí je plánováno množství rezidenčních projektů doplněných novou vybaveností a lokalita se tak stává moderní městskou čtvrtí.

Co si o projektu “Byty u parku Na Vackově” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty