Developerský projekt Byty U Sluncové

V prodeji
U Sluncové, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné části pražského Karlína nabízí FINEP nový rezidenční projekt. U zámečku Sluncová a blízko Invalidovny postaví ve dvou etapách 4 bytové domy v moderním designu se světlými fasádami z režného zdiva, pásy oken a výhledy do zeleně. Pětipodlažní domy mají nepravidelný půdorysný tvar, který je navržen s ohledem na co nejefektivnější zisk přímého slunečního světla. Celkem nabídnou 107 bytů, z toho 54 v aktuální první etapě, s dispozicemi od 1kk po 4kk doplněnými vždy terasou, případně předzahrádkou.

Developerem je společnost FINEP, která na návrhu spolupracuje s ateliérem Qarta architektura. Plánuje s výstavbou první etapy začít ještě v roce 2020 a dokončit ji přibližně do konce roku 2022.

Lokalita: Domy jsou umístěny na pozemku v tiché ulici U Sluncové, která leží na Praze 8 – Karlíně. Jedná se o klidnou lokalitu u úpatí hory Vítkov, kde jsou domy obklopeny zelení. Přímo v ulici se nachází zámeček Sluncová, Divadlo Kámen, mateřská škola, tenisový klub a sportoviště.

Karlín je dynamicky se rozvíjející rezidenční lokalita v širším centru města, kde je v pěší dostupnosti k dispozici vše od obchodů, kaváren a restaurací až po vzdělávací zařízení, kulturu, množství parků a hřišť. Oblíbená je také cyklostezka na břehu Vltavy podél vznikající nové zástavby na Rohanském ostrově.

Přibližně 600 m je vzdálena historická budova Invalidovny s přilehlým parkem, u níž se nachází nejbližší stanice metra a tramvaje, v rámci Karlína i historického centra Prahy je ale vše dostupné i pěšky.

Co si o projektu “Byty U Sluncové” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty