Byty U Sluncové

Aktualizováno: 24 června, 2020
Byty U Sluncové
Adresa U Sluncové, Karlín, Praha 8
K nastěhování od 2022
Počet jednotek 107
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer FINEP


O projektu:

V klidné části pražského Karlína nabízí FINEP nový rezidenční projekt. U zámečku Sluncová a blízko Invalidovny postaví ve dvou etapách 4 bytové domy v moderním designu se světlými fasádami z režného zdiva, pásy oken a výhledy do zeleně. Pětipodlažní domy mají nepravidelný půdorysný tvar, který je navržen s ohledem na co nejefektivnější zisk přímého slunečního světla. Celkem nabídnou 107 bytů, z toho 54 v aktuální první etapě, s dispozicemi od 1kk po 4kk doplněnými vždy terasou, případně předzahrádkou.

Developerem je společnost FINEP, která na návrhu spolupracuje s ateliérem Qarta architektura. Plánuje s výstavbou první etapy začít ještě v roce 2020 a dokončit ji přibližně do konce roku 2022.

Lokalita:

Domy jsou umístěny na pozemku v tiché ulici U Sluncové, která leží na Praze 8 – Karlíně. Jedná se o klidnou lokalitu u úpatí hory Vítkov, kde jsou domy obklopeny zelení. Přímo v ulici se nachází zámeček Sluncová, Divadlo Kámen, mateřská škola, tenisový klub a sportoviště.

Karlín je dynamicky se rozvíjející rezidenční lokalita v širším centru města, kde je v pěší dostupnosti k dispozici vše od obchodů, kaváren a restaurací až po vzdělávací zařízení, kulturu, množství parků a hřišť. Oblíbená je také cyklostezka na břehu Vltavy podél vznikající nové zástavby na Rohanském ostrově.

Přibližně 600 m je vzdálena historická budova Invalidovny s přilehlým parkem, u níž se nachází nejbližší stanice metra a tramvaje, v rámci Karlína i historického centra Prahy je ale vše dostupné i pěšky.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky