28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Byty U Vodojemu

Vyprodáno
U Vodojemu, Brandýs nad Labem, Praha-východ

Detaily

 • ID:
  11288
 • Stav:
 • Developer:
  SLÁDEK GROUP, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha-východ
 • Lokalita:
  Brandýs nad Labem
 • Byty k nastěhování od:
  červen 2016
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 100 m2
 • Počet bytů celkem:
  40
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V Brandýse nad Labem ve Středočeském kraji v okrese Praha-východ nyní vzniká již osmá etapa developerského projektu Byty U Vodojemu. Nachází se ve stejnojmenné ulici U Vodojemu. Nové byty jsou umístěny v objektech označených písmeny G a H a dále na tři sekce G1,G2 a H. Novostavby obsahují celkem 40 bytů, které disponují nadstandardním vybavením a jeden komerční prostor o velikosti 26 m2. Bytový komplex se staví nedaleko Vinořského potoka v klidné lokalitě. Plánovaným datem dokončení je konec června 2016, případně bude ještě upřesněn. Energetický štítek budovaných bytů odpovídá kategorii G. Developerem tohoto rezidenčního komplexu je společnost Sládek Group a.s. se sídlem v ulici Jana Nohy v Benešově.

Byty: Byty U Vodojemu mají plošné dispozice 1+kk až 4+kk. Rozloha nových bytů je od 30 m2 do 100 m2. Ceny novostaveb se pohybují od 1,7 milionu do 3,9 milionu Kč včetně DPH, komerční prostor o rozloze 26 m2 stojí 910 tisíc Kč včetně DPH. Ceny jsou ale pouze orientační. V případě zájmu o koupi je nutné prověřit aktuální ceny přímo u developera. U přízemních bytů jsou předzahrádky, byty ve vyšších patrech disponují balkony a terasami. V nových domech se nachází také společný podzemní prostor, který je vyhrazen pro garážová stání. Celkem je vybudováno 46 parkovacích míst. Parkovací místa jsou k dispozici také venku před budovou.

V jakém standardním provedení se byty dodávají? Základy jsou železobetonové, nosné stěny tvoří cihlové bloky nebo pórobetonové tvárnice, případně je dostupná varianta v kombinaci s železobetonovými stěnami a sloupy kvůli statickému zajištění. Příčky se staví z cihlových bloků případně pórobetonových tvárnic. Stropy jsou železobetonové, schodiště se budují také železobetonová s nášlapnou vrstvou z keramických dlaždic. Střecha je jednoplášťová s krytinou z asfaltových pásů, případně ve variantě z PVC fólie včetně systémového oplechování. Klempířské prvky se zhotovují z ocelového pozinkovaného plechu s nátěrem, Zábradlí je ocelové opatřené pozinkovanou povrchovou úpravou.

Domovní dveře se dodávají plastové včetně elektromagnetického zámku. Vstupní dveře do bytů jsou bílé, plné s požárním atestem. Mají ocelovou zárubeň, bezpečnostní kování klika/koule provedené z bílého kovu. Jejich výbavu tvoří panoramatické kukátko. Vnitřní dveře v bytech mají dveřní křídlo s foliovou povrchovou úpravou v barvě dřeva. Do obývacího pokoje se instalují dveře z jedné poloviny prosklené. Do pokoje, komory, koupelny a WC se dodávají plné dveře. Opatřují se kováním provedeným v bílém kovu. Součástí je obložková zárubeň s povrchovou úpravou křídla. Okna a balkonové dveře jsou plastové, bílé vybavené izolačním dvojsklem. Vnitřní parapety jsou bílé.

Podlahy uvnitř bytů jsou tvořeny dlažbami zhotovenými z keramických dlaždic, sokl se řeže ze stejného materiálu. Toto vybavení se týká koupelen, WC a komory. V koupelně a na WC se zhotovují keramické obklady včetně rohových lišt ve vnějším rohu. Koupelna se obkládá do výšky 2000 mm, WC do výšky 1250 mm. Podlahy obytných místností, kuchyně a předsíně tvoří plovoucí laminát v barvě dřeva včetně dodávané soklové lišty.

Vnitřní stěny mají povrchy z omítky, stropy jsou opatřeny stěrkou. Základem je bílá malba. Na vnějších stěnách bytových domů se umisťuje kontaktní zateplovací systém ukončený tenkovrstvou, zatíranou, probarvenou omítkovinou. V koupelně a na WC se buduje sádrokartonový podhled, který případně zakrývá VZT rozvody.
Ve společných prostorách domu se pokládá keramická dlažba včetně soklu řezaného ze stejného materiálu. To se týká schodišť a chodeb v nadzemním podlaží. Dále se v podzemních garážových stáních a technických místnostech budují betonové podlahy. Stěny všech společných prostor jsou opatřeny omítkou a bílou malbou.

Zařizovací předměty v koupelně a na WC se dodávají podle konkrétní dispozice bytu. Součástí standardů je umyvadlo vybavené zápachovým uzávěrem, dále stojánková umyvadlová baterie páková. Nechybí akrylátová vana nebo akrylátová sprchová vanička se sprchovým koutem včetně zápachového uzávěru. Dodává se vanová nástěnná páková baterie nebo sprchová nástěnná páková baterie se sprchovou soupravou, dále závěsné WC, bílé tlačítko ovládání, bílé sedátko, ventil a plastová uzávěra pro napojení automatické pračky.
V kuchyni se provádí příprava pro napojení kuchyňské linky a digestoře se zápachovou uzávěrou. Kuchyňskou linku si kupuje každý klient sám a individuálně. Dále se zhotovují napojovací body, a to voda, odpad, odvětrávání, elektro, jsou vyvedeny dle PPD.

Vytápění bytu je zajištěno centrální kotelnou pro celý objekt domu se zásobníkem TUV. V obytných místnostech se instalují deskové radiátory, v koupelně potom topný žebřík s termostatickými hlavicemi. Nucené větrání sestává z elektrického ventilátoru v koupelně a na WC, v kuchyni je umístěn napojovací bod pro digestoř dle PD.
Zdravotní technika zahrnuje vodovodní a kanalizační rozvody a vodoměry.

Elektroinstalace obsahuje zásuvky a typové vypínače v bílém provedení. Jejich počet je určen PD a také přívod pro elektrický sporák. Slaboproudé rozvody znamenají domácí telefon pro elektrického vrátného a zvonek u dveří bytu, dále příjem a rozvod signálu TV a také připojení na kabelovou TV a internet, což je ovšem placená služba společnosti BMB-Green s.r.o.
Osvětlení sestává ze svítidel ve společných prostorách. Svítidla v bytech si klienti dodávají sami. Hromosvod se skládá z jímačů, svodů a uzemnění.
Venkovní úpravy zahrnují parkování v podobě vnitřního garážového stání v 1.PP, vstup do prostor zajišťují dálkově ovládaná vrata. Zahrádky tvoří plochu s rozprostřenou ornicí. Ohraničuje je plot do výšky 1 m mezi zahrádkami, respektive 1,5 metru k okolním pozemkům z poplastovaného pletiva na ocelových sloupcích. Vnější komunikace kolem domu jsou asfaltové a ze zámkové dlažby. Chodníky a ostatní plochy kolem domu tvoří zámková dlažba a upravená zeleň.

Lokalita: Developerský projekt s názvem Byty U Vodojemu je situován ve Středočeském kraji pouhých 15 km od okrajových částí města Prahy. Leží v okrese Praha-Východ, obci Brandýs nad Labem v ulici U Vodojemu.
V Brandýse nad Labem najdete pěkný a poměrně rozsáhlý zámek, jehož historické expozice jsou nyní přístupné veřejnosti. Autem to k němu trvá 6 minut, pěšky 27 minut. Zajímavý je také kostel svatého Petra v ulici Na Hrádku. Pěší vycházku k němu zvládnete za 32 minut, autem za 6 minut. Na Masarykově náměstí stojí za pozornost radnice. Pojedete k ní 5 minut, nebo půjdete 23 minut. Kromě toho stojí za pozornost i řada místních usedlostí. Město Brandýs žije kulturou. Najdete zde Galerii Crux v Olbrachtově ulici pro výstavy výtvarných děl. Pokud se do ní rozhodnete vydat, bude vám výlet trvat 27 minut. Ke knihovně Eduarda Petišky na Olbrachtově ulici se dostane za 24 minut po svých nebo 4 minutách v autě. K Okresnímu Muzeu Praha-Východ se dopravíte za 4-5 minut cesty autem nebo 23 minut pěší chůze. 54 minut pěší cesty nebo 11 minut vozem je vzdálené Letní kino Houšťka. Řadu kulturních akcí pořádá 16 minut jízdy vzdálený Kulturní dům Čelákovice.

Na procházku se můžete vydat do nedalekého Houšteckého lesa, což je cca 55 minut pěšky, nebo také 11 minut vozem. Asi 40 minut vám potrvá cesta k řece Labe, jejíž okolí také svádí k procházkám. Polabská cyklostezka podél Labe nabízí příjemný výlet podél řeky. Propojuje Kostelec nad Labem, Brandýs, Zápy a Lázně Toušeň. Dále vznikla i místní cyklostezka přes brandýský Ostrůvek, na kterou je také možné se napojit.

Pokud jde o sportovní vyžití, naleznete ho i zde. V Kostelecké ulici sídlí Sportovní centrum, kam se dostanete po pouhých pěti minutách jízdy autem nebo 32 minutové pěší chůzi. Ve Staré Boleslavi v Borku je Golf Club, což jistě uvítají milovníci golfu. Můžete do něj zajít buď po 1 hodinu a 8 minut trvající procházce nebo 11 minutové jízdě autem. Čtyři minuty jízdy to potrvá do TJ Sokol v Zápské ulici. 25 minut vám sem potrvá pěší cesta. V Pražské ulici se nachází ve 14 minutové docházkové nebo 2 minutové dojezdové vzdálenosti tělocvična Open gym. V Jilemnické ulici funguje Jóga studio Brandýs. Zvládnete sem dojít za 32 minut nebo autem dojedete za 5 minut. 11 minut autem je v Houšťce ve Staré Boleslavi Atletické středisko Emila Zátopka. Městský bazén se nachází v nedalekých Čelákovicích. Pokud byste se tam chtěli vydat, cesta vozem potrvá 16 minut. Ovšem pobočka Pedagogické fakulty UK v Brandýse v Královické ulici má svůj bazén přístupný veřejnosti. Je vzdálený 5 minut jízdy autem nebo 38 minut pěšky.

V Riegrově ulici se nalézá mateřská škola, což je 21 minut pěšky nebo 6-7 minut autem. Další mateřská školka sídlí v Chobotské ulici 5 minut autem či 29 minut pěšky. Kromě toho má jedna mateřská škola vzniknout přímo v areálu domů ulice U Vodojemu. Základní škola Na Výsluní v Kostelecké ulici je vzdálená 30 minut pěší chůze nebo 5 minut cesty vozem.
Praktických lékařů je v Brandýse nad Labem víc. Jeden se nachází v Riegrově ulici cca 5 minut autem nebo 23 minut pěšky, další potom v ulici Jiřího Wolkera 603, což je 20 minut pěšky nebo 4 minuty autem. Kromě toho je tu v cca stejných vzdálenostech i zubař a oční lékař.

Pobočka České pošty se v Brandýse nad Labem nachází v Riegrově ulici. Autem k ní dojedete za 5 minut. Pokud dáte přednost tréninku svých nohou, potrvá vám to 24 minut. Jestliže vás zajímá nejbližší bankomat, ze kterého můžete vybírat peníze, setkáte se s ním v ulici Ivana Olbrachta uprostřed Brandýsa. Bankomat patří České spořitelně a dojdete k němu po 24 minutách chůze. V Jilemnického ulici 26 minut pěšky nebo 5 minut autem se nachází restaurace De Parade, další větší restaurace je U Zmeškalů na Masarykově náměstí a dostanete se k ní za 3 minuty vozem či za 22 minut pěšky.

Nejbližší supermarket je Lidl v Průmyslové ulici, což je asi 21 minut pěšky nebo také 3-5 minut autem. V Zápech je potom hypermarket Tesco vzdálený 3 minuty autem.
Dvě minuty pěší chůze od domu se nachází autobusová stanice Brandýs nad Labem Zahradní Město, ze které jezdí autobus číslo 367 do Prahy ke stanici metra Černý Most na trase linky B a 375, který jezdí ke stanici metra Českomoravská také na stanici linky B. Z Brandýsa nad Labem se na okraj Prahy dostanete autem za 10 minut, do centra města potom za půl hodiny. Pokud pojedete autobusem na Černý Most, dorazíte tam za 17 minut. Jedete-li na Českomoravskou, potrvá vám cesta 33 minut. Dopravní obslužnost je zde proto velmi dobrá.

Lokalita

U Vodojemu, Brandýs nad Labem, Praha-východ

Co si o projektu “Byty U Vodojemu” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty