Bytový dům U Vody

Aktualizováno: 1 prosince, 2015
Bytový dům U Vody
Adresa U Vody, Holešovice, Praha 7
K nastěhování od projekt pozastaven
Počet jednotek 162
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Developer URBAN DEVELOPERS AND INVESTORS s.r.o.


O projektu:

V blízkosti centra Prahy se v ulici U Vody na Praze 7 nachází bytový dům U Vody, který představuje praktické bydlení v rychle se rozvíjející části Holešovic. V rámci bytového projektu U Vody, jehož dokončení se předpokládá (bude stanoveno), je plánováno celkem 162 nových bytů různých velikostí i dispozic, 180 garážových stáních a 76 sklepů. Kromě nových bytů je v přízemí novostavby rovněž navržen prostor pro komerční využití, a to včetně sociálního zázemí se samostatným vchodem z venkovního prostoru. Developerem i prodejcem bytů je URBAN DEVELOPERS AND INVESTORS s.r.o.

Byty:

Bytový komplex U Vody nabízí k bydlení 162 nových bytových jednotek. Dispozice bytů je od druhého nadzemního podlaží od 1+kk do 5+kk. V rámci šestého a sedmého nadzemního podlaží vzniknou mezonetové byty o velikosti 3+kk. Osmé nadzemní podlaží bude vyhrazeno luxusním bytům, z nichž některým nechybí nejen jedinečný výhled, ale i vířivka nebo sauna.

Lokalita:

Novostavba v ulici U Vody představuje praktické bydlení v moderní lokalitě Prahy 7 - Holešovice, a to jak pro mladé páry, tak rodiny s dětmi. Bydlení v této části města je vhodné pro všechny, kteří chtějí bydlet téměř v centru Prahy a zároveň touží po blízkosti přírody, které zde představuje především řeka Vltava a její okolí či rozlehlá Královská obora, která nabízí nejen procházky a sportovní vyžití, ale také atrakce pro děti či relaxaci u jezírka. Jen pár kroků od domu se nachází autobusová zastávka U Vody. Za přibližně 10 minut pěší chůze a 3 minuty jízdy autobusem se dostanete do stanice metra Nádraží Holešovice, odkud vám jízda do centra města nezabere ani deset minut. A protože je tato lokalita napojena na hlavní silniční tepny, je vhodná i pro dopravu autem. V blízkosti bytového domu mimo jiné najdete řadu obchodů, restaurací či kaváren. V okolí ale nechybí ani městská knihovna, Mateřská škola Tusarova, Základní škola T.G.Masaryka či Gymnázium Duhovka. Pokud jde o kulturu, patnáct minut chůze od projektu U Vody je vzdálené kulturní centrum La Fabrika.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (73 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky