Byty Újezd

Aktualizováno: 31 července, 2015
Byty Újezd
Adresa Starokolínská, Újezd nad Lesy, Praha 9
K nastěhování od listopad 2017 (vyprodáno)
Počet jednotek 5
Velikost jednotek 3+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 90 - 99 m2
Developer QN DOMOV, s.r.o.


O projektu:

V Újezdu nad Lesy vyrůstá v lokalitě plné zeleně nový Viladům Jižní terasy. Nalézá se v centru městské části v sousedství prvorepublikových vil. Od severně ležící Starokolínské ulice, z níž povede příjezd na parkoviště, je novostavba odcloněna jednopatrovým komerčním objektem s menšími prodejnami. Budoucím majitelům nabízí Viladům pět slunných bytů orientovaných na jih směrem do oplocené zahrady, přičemž v přízemí je jeden a v 1. patře i podkroví po dvou bytech. Nové byty jsou prostorné, všechny mají rozměrné terasy a jsou také energeticky úsporné (budova je průkazem energetické náročnosti zařazena na rozhraní skupin "A" Mimořádně úsporná a "B" Velmi úsporná). Projekt se právě staví, dokončení je plánováno na září 2017 a k nastěhování budou nové byty připraveny v polovině listopadu 2017. Developerský projekt realizuje firma QN DOMOV, která již od roku 1995 úspěšně dokončila řadu projektů v žádaných lokalitách.

Byty:

V cihlovém objektu Viladomu Jižní terasy budou byty 3+kk a 4+kk o výměrách 90 až 99 m2, přičemž oba menší byty jsou situovány do podkroví. V bytech 4+kk jsou dvě koupelny. Ke každému bytu patří komora, sklep a úložné prostory jsou i v garáži, kde jsou výklenky pro kola. Mladé rodiny určitě uvítají také kočárkárnu v přízemí. Standardní provedení bylo navrženo tak, aby maximálně vyhovovalo požadavkům na moderní bydlení. Všechny byty mají bezpečnostní dveře a elektronický zabezpečovací systém, přízemní byt také bezpečnostní okna. Byty jsou vytápěny kondenzačními plynovými kotly, které také dodávají teplou vodu. Radiátory mají termoregulační hlavice a velkoformátové vstupy na terasu jsou řešeny jako termoizolační trojskla. V pokojích je plovoucí podlaha, v koupelně, v komoře, na WC a na chodbě je dlažba a na terasách buď dlažba, nebo prkna odolná povětrnostním vlivům. V koupelnách jsou rohové vany a otopné žebříky, na WC jsou závěsné toalety. V přízemí domu jsou umístěny garáže pro pět automobilů s dálkovým ovládáním vrat a na pozemku jsou ještě další čtyři parkovací stání. Veškeré rozvody a další prvky byly navrženy jako bezúdržbové (potrubí topení je z mědi, vodoinstalace a odpad z plastu, zábradlí na terase kombinace oceli a skla atd.). V ceně bytu jsou i případné klientské změny.

lokalita:

Projekt Viladům Jižní terasy leží v Praze 9 ve Starokolínské ulici v městské části Újezd nad Lesy (Praha 21). Katastrální území je Újezd nad Lesy, parcelní číslo 68/1. Přímo přes ulici je Masarykova základní škola s několika sportovišti, jen kousek od ní je mateřská školka Sluníčko a v docházkové vzdálenosti jsou další dvě mateřské školky. Jen několik set metrů je vzdálená nejbližší ordinace praktického lékaře, supermarket i Úřad městské části. Zastávka autobusu MHD je přímo na Starokolínské ulici pár metrů od novostavby. Několik autobusových linek jezdí na stanice metra A, B i C. V Újezdu nad Lesy je také řada možností pro volnočasové aktivity. Funguje zde několik sportovních oddílů, řada spolků, pro děti i dospělé jsou organizovány kroužky, kurzy a přednášky. V polyfunkčním domě Level i na jiných místech jsou pořádány různé kulturní akce (divadelní představení, koncerty, výstavy) a své služby zde poskytuje také místní knihovna. V okolí je i mnoho příležitostí pro procházky, například přírodní park Klánovice Čihadla a Klánovický les.

Více info: /www.bytyujezd.cz

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (79 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky