28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Byty Veleslavínská

Vyprodáno
Veleslavínská, Veleslavín, Praha 6

Detaily

 • ID:
  8848
 • Stav:
 • Developer:
  Veleslavinska 46 s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Veleslavín
 • Byty k nastěhování od:
  7/2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 144 m2
 • Počet bytů celkem:
  20
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Novostavba obytného domu se nalézá na ulici Veleslavínská, která spadá pod katastrální území Veleslavín v šestém pražském obvodu. Obytný dům bude mít pět nadzemních pater, ve kterých bude prostor pro 20 bytových jednotek. Poslední patro je navrženo jako ustupující. V podzemním podlaží je prostor pro sklepy, parkování a technické zázemí budovy. Developerský objekt klade důraz na bezpečnost a uživatelský komfort, což je patrné z kvalitního standardu, ve kterém se bytové jednotky dodávají. Bytový dům má energetický štítek třídy B, což ukazuje na vysokou úspornost. Developerem projektu je společnost Veleslavínská 46 s.r.o., která je současně také prodejcem. Sedmého října 2014 nabylo získané stavební povolení právní moci. Prodej je naplánován na 1.2. 2015, stavba by měla být dokončena 30.6. 2016. Již 1.7. 2016 budou byty připraveny k nastěhování.výhledem do Šárky. Přízemí bytového domu nabídne prostor pro nebytové využití. Dispozice, která je plánována jako obchod, má 259,6 m2. Ve druhém až čtvrtém nadzemním podlaží je umístěno vždy 6 malých bytových jednotek, stavebně velikostní kategorie 1+kk. V posledním ustupujícím patře jsou dva byty dispozičně řešené jako 4+kk, které mají k dispozici také velké obytné terasy. Nejlevnější bytová jednotka má celkovou plochu 29,8 m2 a jeho cena je stanovena na 1 999 967 Kč včetně DPH. Nejdražším bytem je rodinný byt v posledním patře, který má celkovou plochu 143,8 m2 a k prodeji za 9 099 986 Kč včetně DPH. K tomuto bytu patří také rozlehlá terasa o velikosti 43,9 m2. Druhý z rodinných bytů v nejvyšším patře má terasu o velikosti jen 33,4 m2, a celkovou plochu 135,8 m2 za cenu 8 999 992 Kč včetně DPH. Sklepy v podzemním podlaží se pohybují v cenách od 199 972 Kč včetně DPH s plochou 4,2 m2 až po 234 500 Kč včetně DPH s plochou 4,9 m2. Objekt má společnou podzemní garáž s plochou 192,9 m2, kde je celkem 16 parkovacích stání. K dispozici jsou také soukromá parkovací stání v jednotné ceně 499 996 Kč včetně DPH. Nové byty v novostavbě jsou odevzdávány s kvalitním standardem. Okna mají dřevo-hliníkovou konstrukci a garantují zvukovou izolaci. Podlahy v bytech mají keramickou dlažbu, na terasách a lodžiích je dlažba betonová. Koupelny mají keramický obklad. Byty jsou vytápěné centrální kotelnou, která je umístěna v suterénu domu. Každý byt má deskové radiátory a žebříkové vytápění v koupelnách. Samozřejmostí je domovní videotelefon, kódové zámky u chodbových dveří a u garáží dálkové ovládání.

Lokalita: Novostavba pětipodlažního obytného domu se nachází při ulicích Adamova a Veleslavínská na nároží uličního bloku atraktivní městské části Prahy 6 – Veleslavín. S tím se pojí skvělá dopravní vybavenost, protože nová stanice metra trasy A – Veleslavín – se nalézá jen sto metrů od bytového domu. Patnáct minut pěšky od developerského projektu Veleslavínská se nachází vlaková stanice Praha – Veleslavín, dále je vhodným spojením blízké ruzyňské letiště. Ve vzdálenost pěti minut se nachází přímé napojení na hlavní silniční síť a Pražský okruh. Deset minut pěšky od projektu se nalézá hlavní ulice Evropská, kde jsou situovány zastávky městské hromadné dopravy jako Nádraží Veleslavín nebo Červený vrch. Ve vzdálenosti patnácti minut se rozléhá rozsáhlé přírodní území Divoké a Tiché Šárky. V jejich blízkosti je také několik chráněných území včetně dvou přírodních koupališť. Volnočasové aktivity představuje několik fitness center, zimní stadion Hvězda a dětské hřiště. Ve vzdálenosti deseti minut od objektu je speciální základní škola, dvě základní školy, jedna škola mateřská a ZŠ a gymnázium Duhovka. Nákupní možnosti zprostředkovává obchodní řetězec Žabka, Billa a Norma. Ve vzdálenosti pěti minut se nachází soukromá lékařská klinika Canadian Medical Care. Do patnácti minut pěšky jsou k dispozici také Poliklinika DAM s.r.o. a Ústřední vojenská nemocnice. Občanskou vybavenost doplňují restaurace, lékárny, bary a pošta.

Lokalita

Veleslavínská, Veleslavín, Praha 6

Co si o projektu “Byty Veleslavínská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty