Byty Vivus Luka

Aktualizováno: 8 června, 2015
Byty Vivus Luka
Adresa Jeremiášova, Řeporyje, Praha 5
K nastěhování od jaro 2016 (vyprodáno)
Počet jednotek 227
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 36 - 75 m2
Developer Vivus Luka, s.r.o.


O projektu:

Developerský projekt Vivus Luka představuje nový bytový komplex zahrnující pět bytových domů nabízejících 227 nových bytů. Z toho čtyři pětipodlažní novostavby zahrnují vždy 47 bytů a poslední pátá čtyřpodlažní budova skrývá 39 bytových jednotek. Nové bydlení Byty Vivus Luka je situován na Praze 5 v Řeporyjích, při ulici Jeremiášova na jižním svahu v lokalitě Šafránka a umístění plánovaných novostaveb ve svahu jim dává jedinečný ráz terasovitého uspořádání. Budovy zahrnují prostorné sklepy sloužící jako úložné prostory rezidentů a kryté garáže poskytují dostatek parkovacích stání. Autorem vznikajícího areálu je developerská společnost VIVUS. Prodej nových bytů obytného komplexu Byty Vivus Luka byl zahájen v dubnu 2014. Výstavba novostaveb by měla být dokončena na jaře roku 2016 a v druhé polovině roku 2016 budou byty zpřístupněny k nastěhování.

Byty:

Rezidenční resort nabízí 227 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Součástí bytů jsou balkony, případně u bytů orientovaných na jih tvoří součást bytů terasy. Bytové jednotky situované v přízemí disponují soukromými předzahrádkami. K bytům náleží prostorná sklepní kóje a kryté parkovací stání. Užitná plocha bytů činí 36 m2 až 75 m2.

Lokalita:

V městské části Řeporyje na Praze 5 ve svahu Šafránka na okraji přírodní památky Prokopské údolí je realizován developerský projekt. Oblast Řeporyje nabízí veškerou občanskou vybavenost. Pro pohodlí a potřebu rezidentů jsou k dispozici mateřské i základní školy, dětská hřiště pro hrátky vašich dětí, všestranně zaměřené obchody i supermarkety Billa a Makro, restaurace a mnoho dalších služeb. Zatoužíte-li po větších nákupech či zábavě, můžete vyrazit do některého z okolních nákupních center, například nákupního střediska Luka, Metropole Zličín, Avion shopping parku nebo Galerie Butovice. Velká obchodní centra nezahrnují jen velké množství obchodů, ale i restaurace, kavárny či kina. Místo se pyšní i skvělou úrovní dopravní dostupnosti. Využívat můžete veškerou městskou hromadnou dopravu (autobusy, meto i tramvaje). Zastávka autobusu je od areálu vzdálená pouhých pár metrů. Ke stanicím metra Lužiny a Luka se dostanete po pár minutách chůze. Vyžití zde najdou i milovníci procházek či sportu. Za odpočinkem můžete vyrazit do přilehlého chráněného území Prokopské údolí. Přírodní památka Prokopské údolí ukrývá mnoho přírodních krás, počínaje jezírky, lomy a konče skalními výběžky. Prokopským údolím vede i naučná stezka, která vás blíže obeznámí s historií, flórou i faunou této přírodní geologické krásy.

Více info: vivus.cz > luka

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (39 hlasů, průměr: 4,90 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
Doporučujeme
19. 10. 2020
Novostavba top’rezidence Pomezí prodej bytů Praha 5 - Košíře

top’rezidence Pomezí

Na Pomezí, Košíře, Praha 5

1Q/2021 (1.etapa)

O projektu: Top’ rezidence Pomezí je projekt bydlení v souladu s přírodou i městem v pražských Košířích. Jeho základní ideou je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí a zároveň výhledy do zeleně a na panoramata Prahy. Za projektem...