28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Byty Vivus Luka

Vyprodáno
Jeremiášova, Řeporyje, Praha 5

Detaily

 • ID:
  7417
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Řeporyje
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  36 - 75 m2
 • Počet bytů celkem:
  227
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  4.340.486 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt Vivus Luka představuje nový bytový komplex zahrnující pět bytových domů nabízejících 227 nových bytů. Z toho čtyři pětipodlažní novostavby zahrnují vždy 47 bytů a poslední pátá čtyřpodlažní budova skrývá 39 bytových jednotek. Nové bydlení Byty Vivus Luka je situován na Praze 5 v Řeporyjích, při ulici Jeremiášova na jižním svahu v lokalitě Šafránka a umístění plánovaných novostaveb ve svahu jim dává jedinečný ráz terasovitého uspořádání. Budovy zahrnují prostorné sklepy sloužící jako úložné prostory rezidentů a kryté garáže poskytují dostatek parkovacích stání. Autorem vznikajícího areálu je developerská společnost VIVUS. Prodej nových bytů obytného komplexu Byty Vivus Luka byl zahájen v dubnu 2014. Výstavba novostaveb by měla být dokončena na jaře roku 2016 a v druhé polovině roku 2016 budou byty zpřístupněny k nastěhování.

Byty: Rezidenční resort nabízí 227 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Součástí bytů jsou balkony, případně u bytů orientovaných na jih tvoří součást bytů terasy. Bytové jednotky situované v přízemí disponují soukromými předzahrádkami. K bytům náleží prostorná sklepní kóje a kryté parkovací stání. Užitná plocha bytů činí 36 m2 až 75 m2.

Lokalita: V městské části Řeporyje na Praze 5 ve svahu Šafránka na okraji přírodní památky Prokopské údolí je realizován developerský projekt. Oblast Řeporyje nabízí veškerou občanskou vybavenost. Pro pohodlí a potřebu rezidentů jsou k dispozici mateřské i základní školy, dětská hřiště pro hrátky vašich dětí, všestranně zaměřené obchody i supermarkety Billa a Makro, restaurace a mnoho dalších služeb. Zatoužíte-li po větších nákupech či zábavě, můžete vyrazit do některého z okolních nákupních center, například nákupního střediska Luka, Metropole Zličín, Avion shopping parku nebo Galerie Butovice. Velká obchodní centra nezahrnují jen velké množství obchodů, ale i restaurace, kavárny či kina. Místo se pyšní i skvělou úrovní dopravní dostupnosti. Využívat můžete veškerou městskou hromadnou dopravu (autobusy, meto i tramvaje). Zastávka autobusu je od areálu vzdálená pouhých pár metrů. Ke stanicím metra Lužiny a Luka se dostanete po pár minutách chůze. Vyžití zde najdou i milovníci procházek či sportu. Za odpočinkem můžete vyrazit do přilehlého chráněného území Prokopské údolí. Přírodní památka Prokopské údolí ukrývá mnoho přírodních krás, počínaje jezírky, lomy a konče skalními výběžky. Prokopským údolím vede i naučná stezka, která vás blíže obeznámí s historií, flórou i faunou této přírodní geologické krásy.

Více info: vivus.cz > luka

Lokalita

Jeremiášova, Řeporyje, Praha 5

Co si o projektu “Byty Vivus Luka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty