24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Byty Vokáčova

Vyprodáno
Vokáčova, Pankrác, Praha 4

Detaily

 • ID:
  8564
 • Stav:
 • Developer:
  LAPIANTA, spol. s r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Pankrác
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  23 - 118 m2
 • Počet bytů celkem:
  37
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  neuvedeno

O projektu

O projektu: Bytový dům Vokáčova (37 nových bytů) se nalézá na nároží ulic Vokáčova a Přímětická v městské části Prahy 4 – Pankrác. Novostavba zaujme především grafickým řešením fasády, která klade důraz na barevnost, ale nezapomíná ani na komfort pro nájemníky z hlediska odhlučnění. V novostavbě na adrese Vokáčova nalezneme celkem osm podlaží, která jsou rozdělena na bytové a nebytové prostory, což ze stavby dělá polyfunkční projekt. Novostavba nabízí celkem 37 bytových jednotek, vlastní parkoviště, obchodní prostor a také komfortní komerční prostor o výměře 134 m2 s vlastním vchodem. Celý objekt je rozdělen do dvou částí. V první sekci je celkem 22 bytových jednotek, druhá sekce má bytů 15. Nebytové prostory v přízemí a prvním patře mají samostatný vchod z ulice Vokáčova. Demolice původního projektu začala v srpnu roku 2014, datum kolaudace I.Q 2016. Investorem je společnost BORGO s.r.o., Developer LAPIANTA, spol. s.r.o. Projekt vznikl spoluprací čtyř architektů. Na stavbě se podíleli Ing.arch. Ondrej Greguška, Ing.arch. Vratislav Hudec, Ing.arch. Pavol Holík, a Ing.arch. Silvester Baďura.

Byty: V prvním podlaží bytového domu se nachází vstupní prostor a obchodní prostor o výměře 35 m2. Dispozice bytů jsou rozčleněny od 1+kk do 4+kk. Některé byty lze propojit, jiné může developer upravit dle specifických požadavků kupujícího. Nejmenší dispozice 1+kk má rozměry 22,70 m2, zatímco rozměry největší bytové jednotky činí 118,39 m2. Menší byty 1+KK – 3+KK jsou orientovány většinou na jihovýchod. Každý byt má k dispozici kromě sklepa také jedno garážové stání pro bezpečné parkování umístěné v podzemním podlaží, u větších bytů jsou přidělena dvě garážová stání. Byty jsou dodávány ve standardizované podobě, která zahrnuje bezprahové interiérové dveře v provedení dýha – buk s nerezovým kováním. V ložnicích, WC, koupelnách a komorách se dodávají dveřní křídla hladká, plná; do obývacího pokoje pak prosklená. Kanalizace je provedena formou plastových rozvodů. Podlaha je dřevěná vrstvená masivní. Omítka je hladká štuková, malba bílá. Na balkonech a lodžiích nalezneme mrazuvzdornou dlažbu z přírodního betonu na terčích. Místa pro parkování jsou umístěna ve dvou částech. Zatímco v přízemí je k dispozici 10 parkovacích stání, v každém ze suterénů se nachází dalších 17 parkovacích stání. Vjezd a výjezd je orientován z ulice Vokáčova do ulice Přímětická a jsou pro ně připraveny dva autovýtahy. Sklepy se nacházejí v prvním a druhém podzemním podlaží, přístup k nim je možný z domovních chodeb i z garáží.

Lokalita: Bytový projekt Vokáčova je umístěn na stejnojmenné ulici v Praze 4 – Pankrác a čerpá z velké šíře občanské vybavenosti. Dům se nachází v klidném prostředí vnitrobloku a v docházkové vzdálenosti je množství škol, školek, služeb i obchodů. Ty zprostředkovává supermarket Albert, do deseti minut budou nájemníci v OC DBK Budějovická. Další možnost představují deset minut vzdálené Arkády Pankrác. Bytový dům je umístěn v bezprostředním okolí kancelářského komplexu BB Centrum, kde se nachází řada nadnárodních firem jako O2, ČEZ, Microsoft nebo UniCredit Bank, které skýtají množství pracovních příležitostí. Rodiče mají pro své potomky na výběr hned ze tří blízkých základních škol (ZŠ Bítovská, ZŠ Poláčkova, ZŠ Horáčkova). Dále se zde nalézají jazykové školy, Gymnázium Budějovická a Vyšší odborná škola informačních služeb. V dosahu patnácti minut chůzí je postaveno Hobby Centrum, které slouží mnoha dětem jako místo volného času. Ve vzdálenosti deseti minut chůze se rozkládá Centrální park Prahy 4 jako místo pro procházky a relaxaci. Zdravotnickou složku doplňuje Poliklinika Budějovická a veterinární klinika. Městskou hromadnou dopravu zajišťuje autobusová zastávka Budějovická.

Lokalita

Vokáčova, Pankrác, Praha 4

Co si o projektu “Byty Vokáčova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty