30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Čelákovice Centrum

Vyprodáno
náměstí 5. května, Čelákovice, Praha-východ

Detaily

 • ID:
  6744
 • Stav:
 • Developer:
  RSH - realitní společnost
 • Městská část / kraj:
  Praha-východ
 • Lokalita:
  Čelákovice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 117 m2
 • Počet bytů celkem:
  59
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Čelákovice centrum se nachází v samém srdci středočeského města Čelákovice, které leží 10 kilometrů východně od Prahy. Autorem projektu je developerská společnost STOPRO-INVEST s.r.o. Projekt představuje rezidenční bytový komplex s nabídkou 59 nových bytů a 5 nebytových jednotek, které jsou vyhrazeny pro obchody a jiné služby. Novostavba je situována v těsné blízkosti historické radnice na náměstí 5. května, od kterého je oddělena parkově upravenou vzrostlou alejí. V okolí rezidence i ve vnitrobloku domu vznikla relaxační zóna s dostatkem zeleně. Bytový dům, stejně tak jako jeho okolí, umožňují bezbariérový přístup. V současnosti probíhá i přestavba přilehlého náměstí. Polyfunkční bytový komplex představuje komorní městské bydlení se střízlivým architektonickým řešením a účelným dispozičním řešením. Na výstavbu a vybavení interiérů byly použity kvalitní materiály, např. dřevěná eurookna s izolačními dvojsky, laminátové plovoucí podlahy či keramická dlažba a obklady. Bytový dům Čelákovice centrum je již dokončený a zkolaudovaný.

Byty: Novostavba Čelákovice centrum nabízí 59 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Užitná plocha bytů činí 30 m2 až 117 m2. Součástí všech bytů jsou balkony, terasy či lodžie. K některým bytům patří i předzahrádky o výměře 7 m2 až 138 m2. K novým bytům náleží také sklepní kóje či parkovací stání v halové garáži. Celková cena bytů se pohybuje orientačně v rozmezí od 1 500 000 Kč do 5 000 000 Kč včetně DPH.

Nebytové jednotky: Nový dům zahrnuje i nabídku 5 nebytových jednotek o prodejní ploše (zahrnující veškeré plochy náležící k jednotce) 95,9 m2 až 142,4 m2. K nebytovým jednotkám patří také terasy, sklepní kóje a parkovací stání. Celková cena nebytových jednotek se pohybuje od 5 526 917 Kč včetně DPH.

Lokalita: Polyfunkční areál Čelákovice centrum se nachází ve městě Čelákovice, které leží 10 kilometrů východně od Prahy. Město se pyšní skvělou dopravní dostupností, která je zajištěna pražskou integrovanou dopravou. Nejrychlejší spojení s hlavním městem představuje vlak, kterým se dostanete do Prahy zhruba za 20 až 30 minut. Vlaky jezdí pravidelně každou půl hodinu. Autem se do Prahy dostanete do 15 minut. Novostavba je situována přímo v centru města a je tak obklopena veškerou občanskou vybaveností. Najdete zde například mateřské, základní i střední školy, supermarkety (např. Albert), poštu, městský úřad a banky. Město Čelákovice vám nabízí i možnost sportovního vyžití, například krytý bazén, sportovní areál či cyklostezky. Volný čas můžete trávit v rekreační oblasti Káraný na soutoku Labe a Jizery, v chatové oblasti Kersko či Lázních Toušeň.

Lokalita

náměstí 5. května, Čelákovice, Praha-východ

Co si o projektu “Čelákovice Centrum” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty