04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Central Park Side

V prodeji
Antonína Slavíka, Černá Pole, Brno-město, Jihomoravský kraj

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
    ALL INCLUSIVE DEVELOPMENT
  • Městská část / kraj:
    Jihomoravský kraj
  • Lokalita:
    Černá Pole, Brno-město

O projektu

V centru Brna v těsné blízkosti zelené oázy Lužáneckého parku realizuje společnost All Inclusive Development projekt luxusního bydlení Central Side Park.

Kompletně zrekonstruovaný neobarokní palác byl původně postaven v roce 1902 podle návrhu brněnského stavitele Františka Pawlu a je nejvýraznější budovou lokality u Lužáneckého parku. Ve dvoupatrovém objektu je k dispozici sedm exkluzivních střešních bytů typologie 2+kk až 4+kk s terasou a výhledem na jedinečné dílo funkcionalistické architektury – Vilu Tugendhat.

Při rekonstrukci byly použity nejmodernější technologie a kvalitní materiály. Nadčasové dřevěné podlahy podtrhují eleganci a útulnost interiéru. Koupelny jsou přizpůsobeny dispozičním proporcím každého bytu a zařízeny designovým vybavením. Tepelný komfort zajišťuje klimatizace, rekuperace a podlahové topení. Součástí každého bytu je terasa s výhledem do zeleně.

Lokalita:

Projekt se nachází v ulici Antonína Slavíka v městské části Černá Pole v centru Brna. V místě se nachází kompletní občanská vybavenost: nákupní a zábavní centrum, restaurace, kavárny, mateřská i základní škola, posilovna, divadla, kino, nemocnice a soukromá klinika.

Příležitosti k relaxaci a aktivnímu odpočinku nabízí blízký park Lužánky, kde jsou k dispozici běžecké stezky, tenisové a volejbalové kurty, dětská hřiště, centrum volného času, venkovní posilovna, skatepark, minizoo, restaurace a kavárny.

Historické centrum Brna se nachází v docházkové vzdálenosti několika minut. Spojení do centra zajišťuje také městská doprava. Autem lze snadno dojet na obchvat a dálnici D1.

 

Lokalita

Antonína Slavíka, Černá Pole, Brno-město, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Central Park Side” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty