28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Čertův vršek

Vyprodáno
Čertův Vršek, Libeň, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Na jednom z libeňských kopců vyrůstá pod taktovkou společnosti Skanska coby developera celkem 39 nových bytových jednotek.

Obytný komplex má šest architektonických sekcí, každá z nich má tři až čtyři nadzemní patra. Mezi nimi se nachází ulička, která ústí do zahrady určené k relaxaci. Zrodí se zde areál, který bude mít pouze dva byty na patře, takže obyvatelé zde budou mít atmosféru maximální pohody a bezpečí. Okna se sníženým parapetem dodají velké množství světla, zároveň zde ale nechybí externí stínění, které pomůže udržet v bytě optimální teplotu. K dispozici bude v areálu i řada věcí zpříjemňujících pobyt, a to sprchy na mytí kočárků, kol nebo sprchování psů a také kolárna a kočárkárna.

Celý rezidenční komplex je koncipován s ohledem na životní prostředí, využívat se zde budou dešťové vody pro ohřev teplé užitkové vody poslouží solární panely na střeše. Na dalších střechách je vysázena zeleň. Součástí je zateplení budov, okna vybavená trojskly, díky tomu má budova energetickou náročnost B. K nastěhování jsou byty naplánovány na jaro 2022.

Lokalita: Projekt vzniká v Praze 8–v Libni na konci ulice Čertův Vršek. Jedná se o lokalitu, která poskytuje příležitosti ke sportu i rekreaci v přírodě. Nedaleko se nachází park Pekařka a několik sportovních areálů, Obchodní dům Ládví, supermarket Kaufland a NC Fénix, vzdělávací nebo i kulturní zařízení jako například Divadlo pod Palmovkou.

Zastávka autobusu Čertův vršek se nalézá pouhých 160 m od rezidence. 2,7 km je pak vzdálená stanice metra C Střížkov a 4,2 km stanice metra Vysočanská na trase linky B. Pro automobilisty bude velmi důležitý výjezd na Zenklovu ulici, který je vzdálený 620 m.

Lokalita

Čertův Vršek, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Čertův vršek” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty