Rezidence Čertův vršek

Aktualizováno: 19 července, 2019
Rezidence Čertův vršek
Adresa Čertův vršek, Libeň, Praha 8
K nastěhování od 2022
Počet jednotek 39
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Developer Skanska Home Center


O projektu:

Na jednom z libeňských kopců vyrůstá pod taktovkou společnosti Skanska coby developera celkem 39 nových byt s plošnými dispozicemi 1+kk až 5+kk a plochou od 45,6 m2 do 177,3 m2. Obytný komplex má šest architektonických sekcí, každá z nich má tři až čtyři nadzemní patra, dohromady, novostavba tvoří dvě rovnoběžné linie,. Mezi nimi se nachází ulička, která ústí do zahrady určené k relaxaci. Zrodí se zde areál, který bude mít pouze dva byty na patře, takže obyvatelé zde budou mít atmosféru maximální pohody a bezpečí. Okna se sníženým parapetem dodají velké množství světla, zároveň zde ale nechybí externí stínění, které pomůže udržet v bytě optimální teplotu. K dispozici bude v areálu i řada věcí zpříjemňujících pobyt, a to sprchy na mytí kočárků, kol nebo sprchování psů a také kolárna a kočárkárna. Celý rezidenční komplex je koncipován s ohledem na životní prostředí, využívat se zde budou dešťové vody pro ohřev teplé užitkové vody poslouží solární panely na střeše. Na dalších střechách je vysázena zeleň. Součástí je zateplení budov, okna vybavená trojskly, díky tomu má budova energetickou náročnost B. K nastěhování jsou byty naplánovány na jaro 2022.

Lokalita:

V Praze 8–v Libni v ulici Na Stráži vzniká developerský projekt Čertův vršek. Sport, Relax, příroda: Téměř za rohem máte 617 m vzdálený park Pekařka. Jenom 1 km od rezidenčního komplexu se nachází Sportcentrum Prosek s pestrou nabídkou sportů od tenisu přes basketbal, nohejbal, malou kopanou. V dosahu pouhých 1,1 km najdete Sportcentrum Koráb, které nabízí beachvolejbalové kurty a hřiště na malou kopanou. TJ Sokol Vysočany s dalšími sportovními možnostmi se nalézá 4,6 km od budovy 4,3 km vám potrvá cesta do fitness centra I´M Fit Wellness Fitness.

Nákupy a služby: Možnosti k nákupům představuje 3,5 km vzdálený Obchodní dům Ládví a také 3,3 km vzdálený Kaufland. Také je k dispozici 3,8 km vzdálené NC Fénix.

Vzdělávání: Ve vzdálenosti pouhých 1,3 km se nalézá MŠ Litvínovská a ve stejné vzdálenosti také ZŠ Litvínovská.

Kultura: Pokud jde o nedaleké kulturní příležitosti, pak koncerty, kurzy a další akce nabízí 3,8 km vzdálený kulturní dům Ládví. Milovníky divadla jistě potěší, že 2,3 km od obytného souboru najdou Divadlo pod Palmovkou. Spoustu koncertů a divadelních představení nabízí rovněž Kulturní centrum Gong.

Doprava: Zastávka autobusu Čertův vršek se nalézá pouhých 167 m od rezidence. Celkem 2,7 km je vzdálená stanice metra C Střížkov, potom 4,2 km je stanice metra Vysočanská na trase linky B. Pro automobilisty bude velmi důležitý výjezd na Zenklovu ulici, který je vzdálený 620 m.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (66 hlasů, průměr: 4,88 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky