04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Červený mlýn Ďáblice - Developerský projekt rodinných domů

Vyprodáno
Na blatech, Ďáblice, Praha 8

Detaily

 • ID:
  7150
 • Stav:
 • Developer:
  Bussmark service, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Ďáblice
 • Byty k nastěhování od:
  2012 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  145 - 169 m2
 • Počet bytů celkem:
  24
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Červený mlýn Ďáblice se nachází v městské části Praha 8 – Ďáblice, ulice Na blatech. Jedná se o obytný komplex rodinných domů a pozemků. Ke koupi jsou nabídnuty domy k dokončení, domy na klíč a pozemky pro individuální výstavbu. Výhodou staveb je energetická úspora, které bylo docíleno díky kombinovanému systému zateplení a oknům s izolačními trojskly. Budovy byly označeny energetickým štítkem A – B, a to na základě systému vytápění a odvětrávání. Stavby označené jako nízkoenergetické s sebou přinášejí úsporu nákladů na běžný provoz, tato úspora činí 20 až 30 tisíc korun ročně. Autorem projektu je společnost Bussmark service.

Rodinné domy: Nabídka rezidenčního resortu Červený mlýn zahrnuje 24 rodinných domů. Užitná plocha staveb činí 145 m2 až 169 m2. Celková výměra pozemků je 255 m2 až 400 m2. Novostavby jsou dokončeny ve fázi kompletní venkovní úpravy (fasáda, okna, dveře a napojení na inženýrské sítě). Prodej ve fázi vnějšího dokončení umožňuje volbu a úpravu vnitřních dispozic a interiérového vybavení podle klientových přání a požadavků, a to bez dalších příplatků a nákladů. V rámci dokončování nového bydlení je klientům nabídnuta bezplatná konzultace s architektem. Zájemci o nové bydlení mohou volit dokončení svépomocí či tzv. na klíč. Náklady na svépomocné dokončení jsou developerem odhadovány na 1 000 000 Kč, cena dokončení na klíč, kterou provádí generální dodavatel, činí odhadem 1 500 000 Kč. Ceny rodinných domů se pohybují v rozmezí od 4 900 000 Kč do 6 500 000 Kč. Rodinné domy budou připravené k nastěhování po 3 až 4 měsících od podepsání smlouvy. Dům za 1,5 mil.Kč + splátky 29 tis. po dobu 20ti let.

Pozemky: Zakoupit si můžete pozemek určený k budoucí výstavbě vašeho rodinného domu. Výměra pozemků činí 484 až 529 m2. Pozemky jsou napojeny na inženýrské sítě a vede k nim příjezdová komunikace. Stavební povolení platí pro budovy do tří nadzemních podlaží.

Lokalita: Obytný komplex Červený mlýn se nachází v městské části Ďáblice na Praze 8. Místo se pyšní skvělou dopravní dostupností, která je zajištěna městskou hromadnou dopravou. Zastávky Obchodní centrum Čakovice a Na Lukách jsou vzdálené 3 minuty chůze. Ke stanici metra Letňany vás autobus dopraví do 8 minut. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost, např. mateřské i základní školy, obchody i obchodní centrum Globus, polikliniku, lékárny a sportovní areály (aquapark a zimní stadion). Ve volném čase můžete sportovat či odpočívat v okolní přírodě.

Lokalita

Na blatech, Ďáblice, Praha 8

Co si o projektu “Červený mlýn Ďáblice - Developerský projekt rodinných domů” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty