02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Českobrodská 73

Vyprodáno
Českobrodská, Hrdlořezy, Praha 9

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  BVK Invest s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Hrdlořezy
 • Byty k nastěhování od:
  ihned
 • Počet bytů celkem:
  19
 • Velikost jednotek:
  1+kk-2+kk
 • Aktuální ceník bytů:

O projektu

O projektu: V blízkosti přírodního parku Smetanka v Praze 9 vznikl rezidenční projekt Českobrodská 73. Čtyřpodlažní dům obsahuje 19 malometrážních bytů s dispozicí 1+kk až 2+kk, které jsou orientovány na východ a západ. Součástí většiny bytů je balkon.

Ve vnitrobloku mohou rezidenti relaxovat na společné prosluněné terase pod kterou se nachází sklepní kóje. Součástí společných prostor je i osm parkovacích stání (5 pod přístřeškem a 3 na volné ploše), které je možné k bytům přikoupit. Možnost parkování je také v ulici před domem.

Projekt byl zkolaudován v říjnu 2020 a po dokončení terénních úprav se noví majitelé mohou začít stěhovat. Developerem je BVK Invest s.r.o.

Lokalita: Projekt se nachází v Českobrodské ulici číslo 73 (slepá ulice) v Praze 9 – Hrdlořezy. V sousedství domu je kromě Botanické zahrady Středního zahradnického učiliště přírodní park Smetanka, kde lze aktivně trávit volný čas. Nechybí zde ani vodní plochy – část parku tvoří Kyjský rybník a protéká zde řeka Rokytka. Přírodní ráz celé oblasti doplňuje vrch s lesem Lehovec.

Mezi oblíbené sportovní aktivity zde patří cyklistika, in line bruslení (pro obě aktivity jsou zde k dispozici stezky) a procházky po cestách podél řeky Rokytky. Volejbalové kurty jsou součástí sportovního areálu, kde se nachází i klubová restaurace. Rodiny s malými dětmi ocení plně vybavené dětské hřiště.

Lokalita

Českobrodská, Hrdlořezy, Praha 9

Co si o projektu “Českobrodská 73” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty