30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Champagne House

Vyprodáno
28. pluku, Vršovice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  9565
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Vršovice
 • Byty k nastěhování od:
  2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  42 - 79 m2
 • Počet bytů celkem:
  13
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V městské čtvrti Prahy 10 ve Vršovicích, vznikla na ulici 28. pluku díky developerskému projektu společnosti Pražská správa nemovitostí. pětipodlažní novostavba, nabízející 13 nových bytů. Nejedná se o klasickou novostavbu, ale o zrenovovaný dům, vynikající čtyřosým, uličním průčelím a mělkou krajní rizalitou se zdvojenými okny. Na první pohled zaujmou trojúhelníkové frontony v úrovni třetího nadzemního podlaží, které dodávají domu nádherný ráz starobylosti. Použité dekory na fasádě totiž odpovídají době krátce po přelomu století s doznívajícími rostlinnými motivy secesního období, kdy vlastně byl dům postavený (1915). Tak perfektně zapadá do míst, kde stojí, tzn. do míst prodchnutých historií.
Celá novostavba je cihlová a prošla celkovou rozsáhlou rekonstrukcí, jejímž výsledkem je 13 nových bytů v nadstandardním provedení, odpovídajících moderní době, v klasických dispozicích 2+kk a 3+kk. Datum nastěhování se nového domova bude developerem ještě upřesněna. Developer provede rekonstrukci domu, která bude dokončena do konce října 2015.

Byty: Nové byty v Champagne House jsou rozděleny do několika dispozic. Jedná se konkrétně o byty 2+kk a 3+kk, o různých podlahových rozměrech.
Byty 2+kk se pohybují v rozmezí 42 – 58 m2 a jejich cena se pohybuje od dvou a půl milionu až po tři a půl milionu. Bytové jednotky 3+kk jsou velikostně kolem 78m2 a jejich cenová relace je cca čtyři a půl milionu. Developerský projekt také počítá s výstavbou nového výtahu z dvorní části. V přízemí vznikají nové obchodní prostory a tak mohou mít budoucí obyvatelé zajištěný standard veškerého pohodlí. Byty ihned po zakoupení budou převáděny do osobního vlastnictví.

Lokalita: Samotná novostavba stojí ve vyhledávané lokalitě Prahy 10 - Vršovic na ulici 28. pluku, jež využívá prakticky hlavních ulic s perfektně vyřešenou infrastrukturou nejenom přímo do centra, ale i blízkého okolí. MHD má velmi dobře členitou síť, ale dá se pohybovat i vlastním vozem a to hlavně díky nekomplikované, místní dopravě. V bezprostřední blízkosti objektu je zabezpečená i možnost dobrého parkování. Asi 700 m od domu je stanice metra Flora a autobusová zastávka je vzdálená přibližně 75 m.
Co se týká občanské vybavenosti, i zde je možné dát výbornou. Nachází se tu úřady, školy, školky, lékárna U Bílé labutě včetně lékařských ambulancí, Česká pošta, bankomat Fio banky, obchody a supermarket Tesco Expres, restaurace U Klokoně a různé kavárny. Pro společenské a sportovní vyžití je v blízkosti multikino a sportoviště CrossFit Mater Erbium. To vše obklopené zelení a příjemným prostředím.

V okolí najdete:
Restaurace:Restaurace U Klokoně (21 m)
Bus MHD:Slovinská (75 m)
Obchod:Tesco Expres - Praha Kodaňská (313 m)
Tram:Čechovo náměstí (337 m)
Bankomat:Bankomat Fio banky (356 m)
Lékárna:Lékárna U Bílé labutě (432 m)
Pošta:Česká pošta, s.p. (589 m)
Metro:Flora (739 m)
Vlak:Praha-Vršovice (1189 m)
Sportoviště:CrossFit Mater Urbium (1498 m)
Bus:Praha, ÚAN Florenc (2502 m)

Lokalita

28. pluku, Vršovice, Praha 10

Co si o projektu “Champagne House” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty