Champagne House

Aktualizováno: 26 května, 2015
Champagne House
Adresa 28. pluku, Vršovice, Praha 10
K nastěhování od 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 13
Velikost jednotek 2+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 42 - 79 m2


O projektu:

V městské čtvrti Prahy 10 ve Vršovicích, vznikla na ulici 28. pluku díky developerskému projektu společnosti Pražská správa nemovitostí. pětipodlažní novostavba, nabízející 13 nových bytů. Nejedná se o klasickou novostavbu, ale o zrenovovaný dům, vynikající čtyřosým, uličním průčelím a mělkou krajní rizalitou se zdvojenými okny. Na první pohled zaujmou trojúhelníkové frontony v úrovni třetího nadzemního podlaží, které dodávají domu nádherný ráz starobylosti. Použité dekory na fasádě totiž odpovídají době krátce po přelomu století s doznívajícími rostlinnými motivy secesního období, kdy vlastně byl dům postavený (1915). Tak perfektně zapadá do míst, kde stojí, tzn. do míst prodchnutých historií. Celá novostavba je cihlová a prošla celkovou rozsáhlou rekonstrukcí, jejímž výsledkem je 13 nových bytů v nadstandardním provedení, odpovídajících moderní době, v klasických dispozicích 2+kk a 3+kk. Datum nastěhování se nového domova bude developerem ještě upřesněna. Developer provede rekonstrukci domu, která bude dokončena do konce října 2015.

Byty:

Nové byty v Champagne House jsou rozděleny do několika dispozic. Jedná se konkrétně o byty 2+kk a 3+kk, o různých podlahových rozměrech. Byty 2+kk se pohybují v rozmezí 42 – 58 m2 a jejich cena se pohybuje od dvou a půl milionu až po tři a půl milionu. Bytové jednotky 3+kk jsou velikostně kolem 78m2 a jejich cenová relace je cca čtyři a půl milionu. Developerský projekt také počítá s výstavbou nového výtahu z dvorní části. V přízemí vznikají nové obchodní prostory a tak mohou mít budoucí obyvatelé zajištěný standard veškerého pohodlí. Byty ihned po zakoupení budou převáděny do osobního vlastnictví.

Lokalita:

Samotná novostavba stojí ve vyhledávané lokalitě Prahy 10 - Vršovic na ulici 28. pluku, jež využívá prakticky hlavních ulic s perfektně vyřešenou infrastrukturou nejenom přímo do centra, ale i blízkého okolí. MHD má velmi dobře členitou síť, ale dá se pohybovat i vlastním vozem a to hlavně díky nekomplikované, místní dopravě. V bezprostřední blízkosti objektu je zabezpečená i možnost dobrého parkování. Asi 700 m od domu je stanice metra Flora a autobusová zastávka je vzdálená přibližně 75 m. Co se týká občanské vybavenosti, i zde je možné dát výbornou. Nachází se tu úřady, školy, školky, lékárna U Bílé labutě včetně lékařských ambulancí, Česká pošta, bankomat Fio banky, obchody a supermarket Tesco Expres, restaurace U Klokoně a různé kavárny. Pro společenské a sportovní vyžití je v blízkosti multikino a sportoviště CrossFit Mater Erbium. To vše obklopené zelení a příjemným prostředím.

V okolí najdete:

Restaurace:Restaurace U Klokoně (21 m) Bus MHD:Slovinská (75 m) Obchod:Tesco Expres - Praha Kodaňská (313 m) Tram:Čechovo náměstí (337 m) Bankomat:Bankomat Fio banky (356 m) Lékárna:Lékárna U Bílé labutě (432 m) Pošta:Česká pošta, s.p. (589 m) Metro:Flora (739 m) Vlak:Praha-Vršovice (1189 m) Sportoviště:CrossFit Mater Urbium (1498 m) Bus:Praha, ÚAN Florenc (2502 m)

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (41 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky