Chrlice Place

Aktualizováno: 26 června, 2019
Chrlice Place
Adresa U Viaduktu, Chrlice, Brno
K nastěhování od 2019 (vyprodáno)
Počet jednotek 9
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Developer All Inclusive private pool s.r.o.


O projektu:

Exkluzivní developerský projekt Chrlice Place je luxusní bytová rezidence v jižní části Brna v městské čtvrti Chrlice, která nabízí devět nadstandardně vybavených bytových jednotek. Dispozice bytů jsou 1+kk – 5+kk s terasou, byty jsou prostorné, s množstvím úložných míst. Ke každé jednotce bude patřit místo v garáži, anebo venkovní parkovací stání. Společné prostory doplňuje kočárkárna s kolárnou.

Byty jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce či seniory. To, co exkluzivitu projektu ještě zvyšuje, je soukromá zahrada s luxusním zapuštěným bazénem, se slanou vodou a zastřešením! Bazén má zajištěnou správu, takže se o něj majitelé vůbec nemusejí starat.

Ke každému bytu náleží navíc privátní část zahrady. Jedná se tedy vlastně o bydlení v bytě, se zázemím domu.

Developerem tohoto úžasného projektu je společnost All Inclusive private pool. Nastěhování možné v roce 2019.

Lokalita:

Projekt Chrlice Place se nachází v nejjižnějším cípu Brna, v ulici U Viaduktu, městská část Brno – Chrlice. Tohle brněnské předměstí nabízí svým obyvatelům vše, na co si jen vzpomenou – klid a zeleň, dostupnost do centra města, vzdělávací instituce, dětská hřiště, obchody a služby. A co není tady, je buď autem, anebo MHD v dosahu několika minut.

MŠ Šromova a MŠ a ZŠ Jana Broskvy – 2 až 4 minuty autem, anebo 15 – 20 minut pěšky; zdravotní středisko – 11 minut autem; sportovní vyžití: Sportovní klub a Tenisový klub Chrlice, Tenis Shark Orlovna – 4 minuty autem, cyklostezky, dětská hřiště, Cola Transport, venkovní posilovna u Ivanovického potoka – 4 minuty autem, 6 minut na kole, 25 minut pěšky. Obchodní centrum Olympia Brno: nákupy, služby, sportoviště; zábavní centrum Wikyland – 4 minuty autem.

Do přírody se můžete vypravit třeba k přírodní památce Holásecká jezera. Doprava: zastávka U viaduktu (autobusová linka 78 je skoro u domu), zastávka Chrlice – náměstí (linky 63, 78, 509), zastávka Chrlická (linky 40, 73, 78, š85 a noční spoj N95). V Chrlicích je také vlaková zastávka – v pěším dosahu 19 minut. Vlak vás doveze na Hlavní vlakové nádraží.

V pracovních dnech jezdí autobusy v dopravní špičce po 10 - 20 minutách. Informace o přesných časech odjezdu najdete v jízdních řádech linek. Vzdálenost do centra je přibližně devět kilometrů, což trvá asi deset minut autem.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky