17.08.2022

Projekt Ďáblice: v prodeji jsou rodinné domy a byty na Praze 10

16.08.2022

Trh s nemovitostmi čeká stagnace → článek

15.08.2022

Rezidence Kolovraty: v prodeji jsou rodinné domy a byty na Praze 10

14.08.2022

Na místě žižkovského „Mordoru“ vyrostou byty → článek

13.08.2022

Nučický háj : v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-západ

Více aktualit

Developerský projekt Chrlice Place

V prodeji
U Viaduktu, Chrlice, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • ID:
  20902
 • Stav:
 • Developer:
  All Inclusice Development
 • Městská část / kraj:
  Brno
 • Lokalita:
  Chrlice
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk

O projektu

Rezidence Chrlice Place nabídne 9 exkluzivních bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk s terasami. Byty vynikají velkorysým řešením prostoru, který nabídne i nadprůměrné množství úložného místa a velké množství světla. Samozřejmostí budou vysoké standardy řešení interiéru, akcent na design, ale i moderní technologie. Dům je například vybaven rekuperací vzduchu a solárními panely. Obyvatelům rezidence bude zároveň k dispozici luxusní vyhřívaný bazén se slanou vodou, vlastní zahrádky, sklepní prostory i elektronický zabezpečovací systém. Developerem projektu je společnost All Inclusice Development.

Lokalita

Luxusní rezidenci Chrlice Place najdete na ulici U Viaduktu v městské části Brno-Chrlice, která se rozprostírá na jihu města, na levém břehu řeky Svratky. Jde o klidnou lokalitu s nízkou rodinnou zástavbou na jedné straně ulice a zelení na straně druhé. Rezidence tak nabídne přímo ideální podmínky pro klidné rodinné bydlení v soukromí. Zároveň ale v Chrlicích nechybí školka ani škola, obchody, restaurace, kavárny, lékárna, zdravotnická zařízení, sportoviště či zastávky hromadné dopravy. Autem je pak možné se dostat do centra Brna za méně než čtvrthodinu.

Lokalita

U Viaduktu, Chrlice, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Chrlice Place” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty