30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Chytré bydlení Braník - moderní bytový areál

Vyprodáno
Branické náměstí, Braník, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: V pražském Braníku vyroste nový bytový areál složený z bytů, rodinných domů a komerčních jednotek. Celkem nabídne 137 bytů v rámci projektu Chytré bydlení Braník.

Projekt zajišťuje renomovaný developer Trigema. Termín dokončení projektu byl stanoven na konec roku 2021. Vizuální stránku dostali na starost architekti ze studia Qarta architektura.

Trigema si pro výstavbu bytového areálu zvolila tradiční pražskou čtvrť, která se nachází nedaleko od centra metropole a současně nabízí nespočet příležitostí pro milovníky aktivního tráveného volna v obklopení zeleně a přírody. V areálu postaví dva pětipodlažní bytové domy, jež napojí na Branické náměstí a ulice Ke Krči a Nad Strouhou. Jejich nedílnou součástí budou zmíněné komerční prostory. Zbylá část komplexu připadne dvěma čtyřpodlažním viladomům a patnácti řadovým domům. Přirozenou jihozápadní hranici pozemku tvoří Kunratický potok, v jehož blízkosti developer vytvoří oddechové zóny.

Budoucí rezidenti se mohou těšit na komfortní bydlení ve vysokém standardu. Bytové jednotky s dispozicemi 1+kk až 6+kk budou vybaveny okenními trojskly a podlahovým vytápěním. Nejmenší bytové jednotky nabídnou obytnou plochu cca 32 m², největší zhruba čtyřnásobek. Obyvatelé dostanou do vínku balkony, terasy, lodžie a dostatek parkovacích stání. Těch bude v podzemí více než 160 a na povrchu kolem 24.

Lokalita: Developer si při výběru lokality počínal zkušeně. Jeho volba padla na rezidenční periferii, v jejímž blízkém okolí se nachází více než 20 míst, kde lze aktivně trávit volno. Braník snoubí prvky maloměsta s metropolitním ruchem a servíruje jedinečný mix služeb, sportovišť (např. napojení na pražské cyklistické a běžecké tepny) a všeho, bez čeho se neobejdou vyznavači moderního stylu života a aktivní rodiny. Celkový dojem umocňují dechberoucí výhledy na pražské panoráma.

Úroveň občanské vybavenosti je více než uspokojivá. V okruhu do 500 m od nového projektu se nachází všechny základní potřeby - školky, školy, obchody, restaurace, lékárna a autobusová zastávka MHD, která umožňuje rychlý přesun na ke stanici metra B na Smíchovském nádraží. Příznivci vlakové dopravy mohou využívat spoje z železniční stanice Praha-Braník.

Lokalita

Branické náměstí, Braník, Praha 4

Co si o projektu “Chytré bydlení Braník - moderní bytový areál” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty