04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Citadela 16

V prodeji
Libuš, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  PDM Group
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Libuš
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  16
 • Velikost jednotek:
  6+kk

O projektu

V klidné lokalitě pražské městské části Libuš vzniká rezidenční projekt Citadela 16, který nabídne moderní velkorysé bydlení blízko přírody a rychlou dostupnost do centra hlavního města.

Rezidenční komplex tvoří 16 luxusních vil situovaných v uzavřeném areálu přístupném pouze rezidentům. Noví majitelé si mohou vybrat ze dvou typů prostorných třípodlažních domů s dispozicí 6+kk a obytnou plochou 300 a 400 m². Vzdušné a prosvětlené interiéry s velkoformátovými okny jsou navrženy s ohledem na zdravé a pohodlné bydlení. Každá vila má k dispozici dvě velkorysé terasy, které propojují interiér s venkovním prostorem – jedna s vchodem z obývacího pokoje a druhá na střeše domu. Snížené podlaží přímo vybízí k instalaci domácího wellness, posilovny, kinosálu nebo herny. Prostor je dostatečně velký i k vybudování samostatné bytové jednotky.

Ke každému domu patří dvě až tři uzavřená garážová stání. 

Developerem projektu je společnost PDM Group. Dokončení výstavby je plánováno na konec roku 2021 a noví majitelé se mohou stěhovat v prvním čtvrtletí následujícího roku.

Lokalita:

Rezidenční vily jsou situovány v klidné lokalitě městské části Praha-Libuš. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně mezinárodních vzdělávacích zařízení. V blízkosti vil bude vybudován nový městský park, který nabídne příležitost k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Za přírodou se lze vypravit do nedaleké Modřanské rokle či Komořanského parku.

Velice rychlé je spojení městskou dopravou do centra. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávky autobusových linek se spojením na stanici metra Kačerov (trasa C). Již bezproblémovou dopravní obslužnost lokality brzy doplní nově otevřená stanice metra trasy D. Vlastním autem lze snadno dojet na Pražský okruh a na dálnici D1.

Lokalita

Libuš, Praha 4

Co si o projektu “Citadela 16” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty